Filtruj według

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 32,00 zł

Kategorie

Kategorie

Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Diody LED do samochodu

Światła postojowe, mijania, stop, kierunkowskazy oraz lampy wewnętrzne - oświetlenie samochodu to jeden z istotnych czynników decydujących o bezpieczeństwie na drogach oraz komforcie podróżowania. Kiedyś wybór żarówek był ograniczony, dziś mamy do czynienia nie tylko z wieloma rodzajami żarówek, ale także typami. W tym katalogu znajdziesz diody LED do samochodu, bardzo chętnie wybierane przez kierowców. Właściciele aut doceniają m.in. atrakcyjny stosunek ceny do funkcjonalności i parametrów produktów. W Centrumelektroniki możesz wybierać spośród setek akcesoriów.

Dlaczego warto zainwestować w diody LED?

Technologia LED ma uniwersalny zestaw korzyści, niezależnie od tego, czy wykorzystuje się ją w domowych lampach, czy też w oświetleniu samochodu. Duży nacisk na LED-owe oświetlenie kładą także przywódcy Unii Europejskiej, co spowodowało zmiany w produkcji oraz imporcie tradycyjnych żarówek. Jakie są główne zalety diod LED do samochodu? Produkty te są trwałe, dobrze opierają się wstrząsom oraz uszkodzeniom mechanicznym. Poza tym ich żywotność liczy się w długich latach, a ryzyko awarii systemu świateł jest stosunkowo niewielkie. Dodatkowo diody LED do samochodu zużywają mniej energii w porównaniu do klasycznych propozycji oświetlenia.

Wybór wielu rodzajów diod LED

W Centrumelektroniki proponujemy diody LED do samochodu w wielu odsłonach. Znajdziesz u nas chociażby modele rurkowe w rozmiarze 31 - 42 mm. Poza tym popularnością wśród klientów cieszą się LED-y w oprawce. Duże zainteresowanie kierowców skupiają wokół siebie wersje z cokołem oraz modele wsuwane. Mówimy tu w sumie o dziesiątkach produktów, a więc wybór jest spory. Bez problemu znajdziesz też oświetlenie dostosowane do własnych potrzeb, wybierając diody LED do samochodu o konkretnej specyfikacji. Warto to zrobić nie tylko ze względy na parametry produktów, ale również ich atrakcyjną cenę. Najtańsze akcesoria kosztują zaledwie kilka złotych.

Oświetlenie Can-Bus

Oświetlenie LED-owe samo w sobie kwalifikuje się do nowoczesnych źródeł światła. Rozwiązanie to może być jednak jeszcze bardziej innowacyjne, gdy idzie o modele typu Can-Bus. System ten stworzono z myślą o wymianie informacji między poszczególnymi komponentami samochodu. Brzmi bardzo skomplikowanie w teorii, ale w praktyce oznacza to tyle, że diody będą kompatybilnie współpracować z komputerem pokładowym. To istotne, bo w innym przypadku żarówka mogłaby działać nieprawidłowo, np. migotać, a komputer rejestrować błędy. Dodajmy, że produkty wyposażone w system Can-Bus pozwalają na szybką komunikację między czujnikami podzespołów. Takie diody zapewniają wiele korzyści.

Wysoka jakość produktów? U nas to pewne!

Ten sam typ produktu, te same funkcjonalności i specyfikacja, a jednak inna jakość pracy. Z taką sytuacją spotkał się chyba praktycznie każdy kierowca przy okazji napraw lub wymiany zużywalnych części w samochodzie. Takie sytuacje nie grożą jednak klientom naszego sklepu. Na polu jakości wykonania produktów nie idziemy na kompromisy. W katalogach umieszczamy wyłącznie diody LED do samochodu stworzone z wysokiej klasy materiałów i komponentów. Zapewnia to produktom z jednej strony odpowiednią solidność konstrukcji, a z drugiej znaczną funkcjonalność, czyli komfortowe użytkowanie. Postaw na żarówki sprawdzone przez profesjonalistów, posiadających ponad 20 lat doświadczenia!

Pozostała oferta oświetlenia

Zachęcamy, aby wybrać diody LED do samochodu, ale zamawiając w sklepie Centrumelektroniki masz szansę zrobić znacznie bardziej kompleksowe zakupy. Wśród setek produktów znajdziesz m.in.: światła do jazdy dziennej, halogenowe żarówki, xenonowe żarniki do auta, czy też lampy najazdowe. Szybko zlokalizujesz części do samochodów najbardziej popularnych marek. Zadbaliśmy zarówno o standardowe modele, jak i wersje mogące pochwalić się wydłużoną żywotnością lub zwiększoną mocą. Sprzedajemy produkty pochodzące z fabryk renomowanych producentów, do których z pewnością można zaliczyć chociażby firmę PHILIPS. Sprawdź obszerne katalogi naszego sklepu.

diody LED

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-32 z 33 pozycji

Aktywne filtry

diody-led-do-samochodu
Żarówka LED W5W T10 10mm biała zimna 12V 194-14 smd
15,71 zł Cena
diody-led-do-samochodu
Żarówka LED walcowa C5W 39mm zimny biały 12V 0,7W 3 led SMD-5050
9,74 zł Cena
diody-led-do-samochodu
Żarówka LED walcowa C5W 31mm zimny biały 12V FT11x31 2smd5050
14,62 zł Cena