• Wyprzedaż!
  • Nowy

Adler AD 3043 Opiekacz do kanapek. Rozmiar USA XXL

105,56 zł

Dostawa od:  10zł

Dostępność: 5

Producent: Mesko

Kod EAN: 5902934835459

Kod produktu: 86425

Opakowanie zbiorcze: 6

Nasi klienci kupili ten produkt już 1 razy.

Ilość

Jednym z urządzeń, które powinny znaleźć się w każdej kuchni, jest opiekacz do kanapek ADLER AD 3043. To wygodny w użyciu produkt, który pozwoli przygotować ciepłą kolację lub przekąski w postaci amerykańskich kanapek w rozmiarze XXL. To ciekawa alternatywa dla tradycyjnych trójkątnych tostów, która sprawdzi się w dużych rodzinach lub u miłośników tego rodzaju przekąsek. Kto z nas nie zjadłby ciepłej kanapki z ciągnącym się żółtym serem?!


WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA
Opiekacz do kanapek to urządzenie, które pozwala na szybkie i wygodne przygotowanie ciepłych tostów na śniadanie, podwieczorek czy kolację dla całej rodziny. To, co wyróżnia nasz produkt na rynku to niecodzienny rozmiar opiekacza. Dzięki szerokim płytom grzewczym o wymiarze 28,5 cm x 15,2 cm przygotujesz imponująca i sycącą kanapkę w stylu amerykańskim.
Maksymalna moc urządzenia 1300 W pozwala na szybkie opiekanie kanapek z dużą ilością składników. Płyty powleczone zostały nieprzywierającą powłoką, co znacznie ułatwia zdejmowanie gotowych kanapek oraz samo czyszczenie opiekacza. Nie trzeba również używać dużej ilości tłuszczu, co korzystnie wpływa na kaloryczność tego typu dań. Elegancka obudowa umożliwia trzymanie urządzenia na blacie w kuchni.
Opiekacz wyposażony został też w antypoślizgowe nóżki, dzięki czemu nie będzie się przesuwał po żadnym blacie kuchennym. Istnieje również możliwość przechowywania opiekacza w pozycji pionowej, co pozwoli oszczędzić miejsce w niewielkiej kuchni.


Specyfikacja
- Moc max: 1300 W
- Moc nom.:900 W
- Płyty grzewcze pokryte nieprzywierającą powłoką
- Rozmiar płyty grzewczej: 28,5 x 15,2 cm
- Termostat utrzymujący optymalną temperaturę opiekania kanapek
- Lampka kontrolna termostatu wskazuje gotowość do pieczenia
- Wskaźnik zasilania
- Możliwość przechowywania w pozycji pionowej


Zestaw zawiera
- Opiekacz do kanapek Adler AD 3043
- Instrukcja obsługi
- Opakowanie producenta


PROSTE UŻYTKOWANIE
Na wierzchu pokrywy umieszczone zostały lampka kontrolna zasilania oraz lampka termostatu, które wskazują gotowość do pieczenia i osiągnięcie właściwej temperatury. Termostat utrzymuje odpowiednią temperaturę płyt grzewczych, dzięki czemu możemy przygotować chrupiące i złociste kanapki. Dla bezpieczeństwa na nienagrzewającym się uchwycie umieszczono klips zamykający. Uniemożliwia on samodzielne otworzenie się pokrywy podczas opiekania. Już w 5-15 minut możesz cieszyć się tostami z ulubionymi składnikami na ciepło. Również czyszczenie urządzenia nie wymaga od nas wysiłku. Wystarczy poczekać, aż ostygnie, a następnie wilgotną ściereczką zebrać resztki pozostałe na płytach i wytrzeć powierzchnię grzewczą do sucha ręcznikiem papierowym.


Cechy
- Rozmiar XXL - bardzo duże płyty grzejne
- Specjalna powłoka na płytach grzewczych zapobiega przywieraniu
- Termostat sygnalizuje wystarczające nagrzanie płyt i zapewnia odpowiednią temperaturę przez cały proces opiekania
- Dzięki dużej mocy maksymalnej 1300W przygotowane kanapki są chrupiące i złociste
- Już w 5-15 minut możesz cieszyć się tostami z ulubionymi składnikami na ciepło
- Moc maksymalna: 1300W
Mesko
86425