• Wyprzedaż!
  • Nowy

AB PULSe 4K Rev. II. (2XS2X) AB PULSE 4K 2XS2X REV2

1 079,78 zł

Dostawa od:  10zł

Dostępność: 3

Producent: ab-com

Kod EAN: 8588003477323

Kod produktu: 86989

Opakowanie zbiorcze: 1

Ilość

PULSE 4K Rev. II. (wersja: 2x tuner DVB-S2X) to odbiornik pracujący w rozdzielczości UHD z systemem operacyjnym ENIGMA 2. Oczywistą rzeczą jest piękny obraz w rozdzielczości 4K oraz standardy obrazu HDR/HDR10 i HLG. O wydajność i szybkość reakcji zadba czterordzeniowy procesor z 15 000 DMIPS, 8 GB pamięci FLASH i 2 GB pamięci RAM DDR4. Odbiornik posiada wbudowany tuner DVB-S2X oraz drugi tuner satelitarny DVB-S2X typu Plug & Play, który w każdej chwili można wymienić na tuner naziemny/kablowy DVB-C/T2.
Elegancki wygląd odbiornika wpasuje się w każdy salon. Na przednim panelu znajduje się 7-segmentowy wyświetlacz LED. Za drzwiczkami znajdziesz 1x czytnik kart, 2x slot na moduł CI, 1x USB 2.0 i 1x slot na kartę microSD, którą możesz wykorzystać jako pamięć wewnętrzną dla swoich nagrań. Na tylnym panelu znajduje się wbudowany tuner satelitarny DVB-S2X oraz drugi tuner satelitarny Plug & Play DVB-S2X. Oprócz wykorzystania karty microSD jako pamięci wewnętrznej, możesz z łatwością włożyć do amplitunera dysk twardy 2,5" poprzez system szuflad. Złącza na panelu tylnym zapewniają optyczne cyfrowe wyjście audio S/PDIF, USB 2.0, Ethernet RJ45, przedłużacz IR do podłączenia oka IR zawarty w zestawie odbiornika), przełącznik i wejście dla zewnętrznego źródła DC 12V-3A.


DLACZEGO PULSE 4K
PULSe 4K zapewni Ci piękny obraz w jakości UHD dzięki popularnemu systemowi operacyjnemu Enigma 2, który znasz także z innych odbiorników klasy HIGH-END.
Skorzystaj z opcji oferowanych przez ten system operacyjny wraz z wtyczkami, aby zapewnić sobie lepsze wrażenia podczas oglądania telewizji. Dostosuj otoczenie urządzenia do swoich preferencji, a oglądanie telewizji nabierze nowego wymiaru.
Dużą zaletą tego odbiornika jest jednoczesne dekodowanie dwóch modułów CI, czyli dekodowanie dwóch programów z modułu CI w czasie rzeczywistym, co każdy doceni podczas oglądania transmisji na żywo i jednoczesnego nagrywania innego programu.
Jedno urządzenie PULSe 4K może oczywiście zapewnić dystrybucję treści dla Twojego telewizora. Oprócz tego możesz jednak oglądać inne transmisje telewizyjne w czasie rzeczywistym na swoich dwóch pozostałych urządzeniach mobilnych i jednym komputerze.
2 x urządzenie mobilne (Multi - transkodowanie)
1 x komputer osobisty (interfejs sieciowy)
1 x telewizor (HDMI)


Specyfikacja
- 2x tuner DVB-S2X
- Procesor: CZTEROrdzeniowy, 15 000 DMIPS
- Flash: 8 GB EMMC
- RAM: 2 GB DDR4
- 1x czytnik kart
- 2x gniazdo CI
- 1x HDMI
- 1x slot na kartę microSD (możliwość nagrywania na kartę microSD)
- 2x USB 2.0
- Dekodowanie wideo: 4K x 2K@60 10-bitowe dekodowanie, 1920 x 1080, 1280 x 720, 720 x 480, 720 x 576
- HDR/HDR10 i HLG
- Transkodowanie: obsługa wielu transkodowań i Multiroom
- Wyświetlacz: 7-segmentowy LED
- Ethernet RJ45: 10/100 Mb/s
- System szuflad na wewnętrzny dysk twardy 2,5".
- Optyczne cyfrowe wyjście audio S/PDIF
- Przedłużacz podczerwieni do oka IR (w zestawie)
- Format wideo: 4:3 Letter Box, 4:3 Pan Scan, 16:9
- Dekodowanie wideo: MPEG1, MPEG2, H264, H265 HEVC, CAVS, VP8, VP9
- Dekodowanie dźwięku: MPEG-1 warstwa I/II, downmiks PCB, IEC958 SPDIF lewy/prawy/stereo/mono


Zestaw zawiera
- AB PULSe 4K Rev. II. (2XS2X)
- Pilot zdalnego sterowania
- Opakowanie producenta


Oprócz przechowywania nagrań na wewnętrznym dysku twardym 2,5" można wybrać także bardziej eleganckie rozwiązanie, jakim jest karta microSD. Karta microSD w pełni zastępuje funkcje wewnętrznego dysku twardego i przede wszystkim eliminuje niepożądane dźwięki standardowego dysku twardego 2,5" .
Odbiornikiem PULSe 4K można sterować także za pomocą telefonu komórkowego. Możesz także używać swojego telefonu komórkowego lub tabletu jako pilota. Na swoim telefonie możesz zobaczyć, co jest aktualnie nadawane w telewizji i zdalnie ustawić, co ma robić Twój PULSe. Potrzebujesz nagrać film lub ulubiony program telewizyjny? Za pomocą telefonu komórkowego możesz to zrobić kilkoma kliknięciami. Wszystkie nagrania zostaną zapisane na Twoim urządzeniu PULSe 4K, a kiedy zajdzie taka potrzeba, możesz je w każdej chwili obejrzeć za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu. Jeśli posiadasz telewizor z płaskim ekranem, ale chcesz go przenieść w inne miejsce, nie ma nic łatwiejszego niż przeniesienie transmisji telewizyjnej na urządzenie mobilne.


Cechy
- Piękny obraz w jakości UHD
- System operacyjny Enigma 2
- Czterordzeniowy procesor z 15 000 DMIPS
- 8 GB pamięci FLASH
- 2 GB pamięci RAM DDR4
- Wbudowany tuner DVB-S2X oraz drugi tuner satelitarny DVB-S2X typu Plug & Play
- 1x USB 2.0 i 1x slot na kartę microSD
ab-com
86989