Plecak szkolny Black Widow Touch Hama Step by Step

261,50 zł

Dostawa od:  8.6zł

Dostępność: 6

Producent: Step by Step

Kod EAN: 4047443249760

Kod produktu: 41208

Opakowanie zbiorcze: 1

Ilość

Nowoczesny i ergonomiczny tornister szkolny Hama Step by Step Touch polecany przez Instytut AGR dla dzieci w wieku 6-10 lat, za wysoką jakość wykonania oraz lekki specjalnie ukształtowany stelaż, który przez cały czas zachowuje swoją stabilność i wymusza prawidłową podstawę Twojego dziecka.
Plecak-tornister szkolny niemieckiej firmy Hama Step by Step wzór Black Widow. Najwyższa jakość wykonania z dbałością o każdy szczegół.
Zdrowie, Bezpieczeństwo, Komfort, Przestrzeń, Właściwa postawa.
Zdrowie i bezpieczeństwo.
Dobrze dobrany tornister to ważna decyzja mająca wpływ na zdrowie i bezpieczeństwo dziecka. Tornistry Hama Step by Step można indywidualnie dopasować do figury dziecka, a rozłożenie ciężaru jest optymalne.
Tornister jest sztywny i przez cały czas zachowuje swoją stabilność a wykonanie z materiałów przepuszczających powietrze zapewnia wysoki komfort użytkowania.
Liczne elementy odblaskowe umieszczone z przodu, z tyłu i na bokach stanowiące ok. 10% powierzchni tornistra zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo na drodze.
Wykonane przez firmę Reflexite elementy kupuje policja, straż pożarna i służby ratunkowe.
Właściwa postawa i komfort.
Lekki stelaż wykonany z włókna szklanego wymusza odpowiednią postawę dziecka, sztywny tył i spód tornistra chroni kręgosłup przed uciskaniem przez przedmioty umieszczone wewnątrz tornistra.
Miękko wyściełane paski nie uciskają ramion, a regulacja ich długości i wysokości położenia tornistra pozwala dopasować tornister do figury dziecka gwarantując równomierne rozłożenie ciężaru.
Ergonomicznie uformowany tył tornistra (Anatomic Air) oraz zastosowanie specjalnych materiałów (Mesch Back Cooling) zapewniają odpowiednią wentylację pomiędzy plecami dziecka a tornistrem.
Wysokiej jakości, impregnowane materiały ułatwiają utrzymanie czystości. Sztywny spód i gumowane stópki zabezpieczają od spodu przed wilgocią i brudem.
Organizacja przestrzeni.
Obszerna komora główna z wewnętrzną elastyczną przegródką pozwalającą zorganizować przestrzeń wewnątrz tornistra i umieścić cięższe przedmioty jak najbliżej tylnej ścianki aby odciążyć kręgosłup.
Dodatkowo mała kieszonka wewnętrzna na zamek, plan lekcji w pokrywie i karabińczyk na klucze.
Miłe dodatki poprawiające komfort użytkowania.
Przednia kieszeń z termo folią, która idealnie zabezpieczy śniadanie i słodycze przed ciepłem, dodatkowo dwie boczne kieszonki idealne na bidon lub napój.
Dobrze dobrany tornister to ważna decyzja mająca wpływ na zdrowie i bezpieczeństwo dziecka.
Idealny plecak-tornister dla Twojego dziecka.


Nowoczesny i ergonomiczny tornister szkolny Hama Step by Step Touch polecany przez Instytut AGR dla dzieci w wieku 7-10 lat, za wysoką jakość wykonania oraz lekki specjalnie ukształtowany stelaż, który przez cały czas wymusza prawidłową podstawę dziecka.
Najważniejsze cechy:
- Lekki stelaż wykonany z włókna szklanego wymuszający odpowiednią postawę dziecka.
- Sztywny tył i spód tornistra zabezpiecza kręgosłup przed uciskaniem przez różne przedmioty znajdujące się w tornistrze
- Miękko wyściełane paski nie uciskają ramion, a regulacja wysokości położenia tornistra pozwala dopasować tornister do figury dziecka oraz gwarantuje rozłożenie ciężaru
- System Anatomic Air - ergonomicznie uformowany tył tornistra oraz zastosowanie specjalnych materiałów zapewnia odpowiednią wentylację pomiędzy plecami dziecka a tornistrem
- Duża komora główna z wewnętrzną elastyczną przegródką pozwalającą zorganizować przestrzeń wewnątrz tornistra i małą kieszonkę zapinaną na zamek
- Przednia kieszeń z termo folią, która idealnie zabezpieczy śniadanie i słodycze przed ciepłem, dodatkowo dwie boczne kieszonki idealne bidon lub napój
- Z przodu, z tyłu i z boku znajdują się liczne światełka i paski odblaskowe stanowiące aż 10% powierzchni tornistra, zapewniające bezpieczeństwo na drodze
- Wysokiej jakości, nieprzemakalne, mocne materiały są ułatwiają utrzymanie czystości, sztywny spód i szerokie stópki zabezpieczają od spodu przed wilgocią i brudem
- Praktyczne drobiazgi jak karabińczyk na klucze, plan lekcji, wizytówka na dane osobowe.
Dobrze dobrany tornister to ważna decyzja mająca wpływ na zdrowie i bezpieczeństwo dziecka. Tornistry Hama Step by Step można indywidualnie dopasować do figury dziecka, a rozłożenie ciężaru jest optymalne. Tornister jest sztywny i przez cały czas zachowuje swoją stabilność, a wykonanie z materiałów przepuszczających powietrze zapewnia wysoki komfort użytkowania.
Wysoka jakość wykonania i bezpieczny ergonomiczny kształt tornistrów Hama Step by Step zostały przebadane i potwierdzone pozytywną opinią przez Instytut AGR.


Specyfikacja
- Wymiary zewnętrzne: 33 x 24 x 36,5 cm
- Wymiary wewnętrzne: 28 x 17 x 35 cm
- Pojemność: 16 litrów
- Waga: ok. 1160g


Zestaw zawiera
- Plecak szkolny Black Widow
- Dowód zakupu


Plecaki sa fabrycznie zapakowane w folię ochronną, dodatkowo nasz dział pakowania zabezpiecza plecaki jeszcze raz. Tylko u Nas 100% bezpieczna przesyłka trafi do Ciebie na czas.

Zadbaj o kręgosłup swojego dziecka
Plecaki serii Step by Step zostały zaprojektowane tak aby ich noszenie wymagało od Twojego dziecka utrzymanie prawodłowej postawy. Jest to bardzo ważne dla zrowia i samopoczucia dziecka. Utrzymanie pionowej postawy gwarantuje prosty i zdrowy kręgosłup.
Na rysunkach przedstawiamy jak działają plecaki HAMA w rzeczywistości.
Dzięki zastosowaniu takiego systemu użytkownicy unikną takich schorzeń jak: Skolioza, Kifoza, Lordoza itd.
Wiemy, że można kupić tańsze plecaki, jednak nie posiadają one systemu utrzymania prawidłowej postawy!
Nie oszczędzaj na dziecku, zdrowy kręgosłup jest wart znacznie więcej.


Cechy
- Lekki stelaż wykonany z włókna szklanego wymuszający odpowiednią postawę dziecka
- Sztywny tył i spód tornistra zabezpiecza kręgosłup przed uciskaniem przez różne przedmioty znajdujące się w tornistrze
- Miękko wyściełane paski nie uciskają ramion
- System Anatomic Air - ergonomicznie uformowany tył tornistra
- Duża komora główna z wewnętrzną elastyczną przegródką
- Przednia kieszeń z termo folią
- Liczne światełka z przodu, z tyłu i z boku
- Wysokiej jakości, nieprzemakalne, mocne materiały
Step by Step
41208
Zaproponuj cenę

Cena podstawowa 261.50 zł

 

* Pola wymagane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć