• Wyprzedaż!
  • Nowy

Lampa owadobójcza stojąca 100m2 K095

72,69 zł

Dostawa od:  8.6zł

Dostępność: 9

Producent:

Kod EAN: 5902270759617

Kod produktu: 69586

Opakowanie zbiorcze: 1

Nasi klienci kupili ten produkt już 1 razy.

Ilość

Efektywna wolnostojąca lampa owadobójcza marki LTC. Urządzenie cechuje się dużą mocą, ponadprzeciętną powierzchnią pułapki elektrycznej i zwiększoną deklarowaną powierzchnią działania.
BEZPIECZNY PRODUKT
W odróżnieniu od innych metod stosowanych przy likwidacji bądź odstraszaniu owadów, lampa K095 jest całkowicie bezpieczna dla użytkownika. Nie wytwarza nieprzyjemnych zapachów, nie korzysta z substancji chemicznych. Zasada działania urządzenia opiera się na lampie UV oraz pułapce elektrycznej. Światło UV wydobywające się z lampy skutecznie zwabia w swoją stronę wszelkie insekty, które następnie zostają wyeliminowane za pomocą prądu elektrycznego o małej mocy.
WYSOKA SKUTECZNOŚĆ
Urządzenie zostało wyposażone w lampę UV o zwiększonej mocy oraz dużą powierzchnię pułapki elektrycznej. Dzięki temu obszar działania tej wolnostojącej lampki wynosi aż do 100 m2. Lampa świetnie sprawdzi się w sklepach, w biurze oraz w domu. W celu zwiększenia efektywności działania należy eksperymentować z ustawieniem lampy w różnych miejscach w domu oraz używać jej nieprzerwanie przez kilka godzin.


STOJĄCA KONSTRUKCJA
Obudowa lampy została przystosowana do stojącego trybu pracy. Urządzenie stoi pewnie i stabilnie na płaskiej powierzchni. Dzięki temu idealnie wkomponuje się jako element stołu, biurka bądź szafki. Biała obudowa wraz z czarną kratką sprawiają, że lampa wygląda nowocześnie i minimalistycznie.
ŁATWE CZYSZCZENIE
K095 została wyposażona w łatwo dostępną dla użytkownika tackę, która umożliwia szybkie czyszczenie urządzenia. Wystarczy jednym ruchem wysunąć ją z urządzenia, oczyścić i wsunąć z powrotem. W przypadku potrzeby dokładnego czyszczenia wnętrza lampy, istnieje możliwość demontażu siatki ochronnej.


Specyfikacja
- Producent: LTC
- Oznaczenie producenta: LXK095 / K095
- Napięcie zasilania: AC 220 - 240V, 0.15A, 50/60Hz
- Moc: 12W
- Napięcie pułapki elektrycznej: 2000V
- Materiał wykonania: ABS + aluminium
- Temperatura pracy: -10 - 45°C
- Temperatura przechowania: -10 - 50°C
- Wilgotność powietrza: < 80%
- Obszar działania: 100 m2
- Wyjmowana tacka: tak
- Wymiary: 341 x 90 x 200 mm


Zestaw zawiera
- Lampa owadobójcza stojąca LTC K095
- Instrukcja obsługi
- Opakowanie producenta


Cechy
- Urządzenie cechuje się dużą mocą, ponadprzeciętną powierzchnią pułapki elektrycznej i zwiększoną deklarowaną powierzchnią działania
- Lampa K095 jest bezpieczna dla użytkownika
- Światło UV wydobywające się z lampy skutecznie zwabia w swoją stronę wszelkie insekty, które następnie zostają wyeliminowane za pomocą prądu elektrycznego o małej mocy
- Obszar działania tej wolnostojącej lampki wynosi aż do 100 m2
- Urządzenie stoi pewnie i stabilnie na płaskiej powierzchni
- Biała obudowa wraz z czarną kratką sprawiają, że lampa wygląda nowocześnie i minimalistycznie
- Urządzenie zostało wyposażona w łatwo dostępną dla użytkownika tackę, która umożliwia szybkie czyszczenie urządzenia
- W przypadku potrzeby dokładnego czyszczenia istnieje możliwość demontażu siatki ochronnej
69586
Zaproponuj cenę

Cena podstawowa 72.69 zł

 

* Pola wymagane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć