• Wyprzedaż!
  • Nowy

Zestaw z figurkami CoComelon Przedszkole Deluxe

148,17 zł

Dostawa od:  10zł

Dostępność: 6

Producent: CoComelon

Kod EAN: 191726400097

Kod produktu: 80380

Opakowanie zbiorcze: 1

Nasi klienci kupili ten produkt już 14 razy.

Ilość

Nauka właśnie stała się o wiele fajniejsza dla maluchów dzięki zestawowi CoComelon „Przedszkole Deluxe", w którym znajdziecie bohaterów CoComelon, takich jak JJ i Bella oraz ich nauczycielka, pani Appleberry! Rozbudź wyobraźnię swojego dziecka dzięki temu niesamowitemu zestawowi inspirowanemu popularnym serialem CoComelon dla dzieci.
Twój maluch będzie z przyjemnością bawił się pięcioma akcesoriami z tego pięknego zestawu, takimi jak dwuosobowa ławka, fotelik, tablica, ścianki i leżanka! Dwustronna tablica sprawi, że nauka stanie się przyjemnością i pomoże dziecku poznać kolory, literki i cyferki! Zabawa w odgrywanie ról pozwala dzieciom rozwijać wyobraźnię, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w pierwszych latach życia. Dlatego zainspiruj swoje dziecko do kreatywnej zabawy i pobudź jego wyobraźnię dzięki zestawowi CoComelon „Przedszkole Deluxe"!


Baw się i odkrywaj! Twoje dziecko będzie nie tylko świetnie się bawić, ale w dodatku nauczy się wszystkiego o różnych kolorach, cyferkach i literkach dzięki swoim ulubionym bohaterom serialu CoComelon!
Świetne funkcje! Zestaw CoComelon „Przedszkole Deluxe" zawiera urocze, kolorowe akcesoria, które pomogą Twojemu dziecku rozwijać wyobraźnię oraz doskonale się bawić przez cały dzień!
Zainspirowany uwielbianym przez dzieci serialem edukacyjnym! Zobacz, jak Twoje dziecko świetnie się bawi i uczy dzięki zabawkom i akcesoriom zainspirowanym popularnymi filmami edukacyjnymi CoComelon!


Specyfikacja
- Marka: CoComelon
- Wiek dziecka: 3+
- Kod producenta: CMW0067


Zestaw zawiera
- 3 figurki bohaterów serialu CoComelon (JJ, Bella, pani Appleberry)
- 1 dwuosobowa ławka
- 1 fotelik
- 1 dwustronna tablica
- 2 ścianki
- 1 leżanka
- Opakowanie producenta


Cechy
- Zestaw CoComelon „Przedszkole Deluxe" zawiera figurki Belli, nauczycielki – pani Appleberry oraz głównego bohatera serialu, czyli JJ!
- W zestawie znajdziecie też pięć akcesoriów szkolnych, które sprawią, że nauka stanie się przyjemnością, takich jak dwustronna tablica z kolorami, cyframi i literkami! A to jeszcze nie wszystko!
- Maluchy uwielbiają śpiewać piosenki CoComelon z popularnego serialu dla dzieci i śledzić wesołe przygody JJ! Dlatego zestaw CoComelon „Przedszkole Deluxe" to świetny prezent dla dziecka!
- Baw się i odkrywaj! Twoje dziecko będzie nie tylko świetnie się bawić, ale w dodatku nauczy się wszystkiego o różnych kolorach, cyferkach i literkach dzięki swoim ulubionym bohaterom serialu CoComelon!
- Zainspiruj swoje dziecko do kreatywnej zabawy i pobudź jego wyobraźnię dzięki zestawowi CoComelon „Przedszkole Deluxe"!
CoComelon
80380

Opis

Wiek
18-24 miesiące
Zaproponuj cenę

Cena podstawowa 148.17 zł

 

* Pola wymagane