Zestaw SuperZings 3 Superbot + Superslider mix

25,60 zł

Dostawa od:  6.7zł

Dostępność: 6

Producent: MagicBox

Kod EAN: 8431618010549

Kod produktu: 65003

Opakowanie zbiorcze: 8

Nasi klienci kupili ten produkt już 94 razy.

Ilość

SuperZings 3 Superslider
Trzecia seria SuperZings obejmuje aż 6 nowych pojazdów Superslider, a każdy z nich dostępny jest w dwóch kolorach. Wystarczy pociągnąć pojazd do tyłu i puścić, aby ruszył z pełną prędkością! Jak zawsze, są Superslidery SuperBohaterów i Superslidery Superzłoczyńców. W saszetkach można też czasem trafić na złote Superslidery, bardzo rzadkie i najtrudniejsze do znalezienia w całym Kaboom City.

SuperZings 3 Superbot
Kaboom City aż się trzęsie przez nowe Superboty: potężne roboty, które przeprowadzają specjalne ataki. Twitter Crack niszczy wszystko wokół siebie za pomocą skręcających się ramion; Iron Punch miażdży najtwardszą stał dzięki przy pomocy swoich pięści; Spider Cannon dokładnie trafia swoich wrogów, a Rolling Hammer zmiata wszystko z drogi przy pomocy obrotowych młotków. Kto wygra bitwę? W kolekcji są 4 Superboty, każdy w dwóch różnych kolorach!


Specyfikacja techniczna:

  • Grupa wiekowa: 3+
  • Wymiar: 8,5x6x6 cm
  • Waga jednostkowa [kg]: 0,082
MagicBox
65003
Zaproponuj cenę

Cena podstawowa 25.60 zł

 

* Pola wymagane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć