• Wyprzedaż!
  • Nowy

Zestaw masy plastycznej Hey Clay Pająk

23,19 zł

Dostawa od:  6.7zł

Dostępność: 50

Producent:

Kod EAN: 4897105241089

Kod produktu: 75483

Opakowanie zbiorcze: 50

Ilość

Hey Clay to plastyczna masa piankowa, zwana potocznie piankoliną. Jej lekka, niebrudząca formuła pozwala modelować kształty z ogromną łatwością. Niewykorzystana masa może być przechowywana w szczelnie zamkniętym pojemniku, nie tracąc swoich właściwości. Hey Clay to produkt najwyższej jakości, którego komponenty zapewniają bezpieczne użytkowanie jak również wykazują się innowacyjnością, godną zachwytu.


Nasz pająk jest prawdziwym kinomanem i dlatego ma sześć oczu! Dwoje oczu do oglądania kreskówek, dwoje do seriali i jeszcze dwoje do oglądania filmików na YouTube. Spójrz, jak z niecierpliwością zaciera odnóża! Pająk chce, żebyś go stworzył/-a i przedstawił/-a innym owadom - wspólne oglądanie filmów jest o wiele przyjemniejsze! Wystarczą trzy kolory, aby stworzyć pająka: czarny, biały oraz czerwony.


Specyfikacja
- Marka: Hey Clay
- Seria: DIY BUGS
- Model: Spider
- Oznaczenie producenta: HCLMB006


Zestaw zawiera
- Zestaw masy plastycznej Hey Clay Pająk HCLMB006


Frajda, którą odczuwa dziecko podczas zabawy plasteliną jest niezastąpiona, jednak efekty takiej zabawy widoczne są na meblach, odzieży oraz na podłodze mieszkania. W takich sytuacjach miesza się radość ze zrezygnowaniem w oczach mamy, która podziwiając wspaniałe figurki, myśli zaraz o sprzątaniu pozostałości…Dzięki Hey Clay znika stres związany z trudnością usunięcia tworzywa z wielu powierzchni. Masa piankowa Hey Clay nadaje się do formowania kształtów, odrywania fragmentów oraz tworzenia figurek o różnym poziomie trudności. Szeroka baza kolorów pozwala tworzyć zróżnicowane kształty. Podczas zabawy dziecko rozwija doświadczenia sensoryczne oraz kształtuje niezmierzone pokłady swojej wyobraźni. Dostępna bezpłatna aplikacja do pobrania na GooglePlay oraz AppStore. Hey Clay, to masa zabawy!
Bezpieczeństwo jest priorytetem producenta Hey Clay. Dzięki starannie dobranym składnikom nie stanowi zagrożenia w kontakcie z wrażliwą skórą dziecka. Przy tworzeniu produktu szczególną uwagę zwracano na zapewnienie użytkownikom w pełni bezpiecznej zabawy.


Cechy
- Hey Clay to plastyczna masa piankowa, zwana potocznie piankoliną
- Jej lekka, niebrudząca formuła pozwala modelować kształty z ogromną łatwością
- Najwyższa jakość produktu
- Niewykorzystana masa może być przechowywana w szczelnie zamkniętym pojemniku, nie tracąc swoich właściwości
- Hey Clay to produkt najwyższej jakości, którego komponenty zapewniają bezpieczne użytkowanie jak również wykazują się innowacyjnością, godną zachwytu
- Model: Spider
75483
Zaproponuj cenę

Cena podstawowa 23.19 zł

 

* Pola wymagane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć