• Wyprzedaż!
  • Nowy

Zestaw masy plastycznej Hey Clay Modliszka

21,64 zł

Dostawa od:  6.7zł

Dostępność: 50

Producent:

Kod EAN: 4897105241072

Kod produktu: 75482

Opakowanie zbiorcze: 50

Ilość

Hey Clay to plastyczna masa piankowa, zwana potocznie piankoliną. Jej lekka, niebrudząca formuła pozwala modelować kształty z ogromną łatwością. Niewykorzystana masa może być przechowywana w szczelnie zamkniętym pojemniku, nie tracąc swoich właściwości. Hey Clay to produkt najwyższej jakości, którego komponenty zapewniają bezpieczne użytkowanie jak również wykazują się innowacyjnością, godną zachwytu.


Nasza modliszka nie miała starszych braci, więc wcześnie nauczyła się bronić. Modliszka oglądała filmy o sztukach walki, a teraz lepiej z nią nie zadzierać - zna kung fu i karate! Może udaje, że zna! Stwórz ją, a modliszka nauczy Cię kilku sztuczek! Do ulepienia modliszki potrzebna będzie masa w następujących kolorach: ciemno- i jasnozielonym, białym, niebieskim i czarnym. Tak powstanie piękna modliszka.


Specyfikacja
- Marka: Hey Clay
- Seria: DIY BUGS
- Model: Mantis
- Oznaczenie producenta: HCLMB005


Zestaw zawiera
- Zestaw masy plastycznej Hey Clay modliszka HCLMB005


Frajda, którą odczuwa dziecko podczas zabawy plasteliną jest niezastąpiona, jednak efekty takiej zabawy widoczne są na meblach, odzieży oraz na podłodze mieszkania. W takich sytuacjach miesza się radość ze zrezygnowaniem w oczach mamy, która podziwiając wspaniałe figurki, myśli zaraz o sprzątaniu pozostałości…Dzięki Hey Clay znika stres związany z trudnością usunięcia tworzywa z wielu powierzchni. Masa piankowa Hey Clay nadaje się do formowania kształtów, odrywania fragmentów oraz tworzenia figurek o różnym poziomie trudności. Szeroka baza kolorów pozwala tworzyć zróżnicowane kształty. Podczas zabawy dziecko rozwija doświadczenia sensoryczne oraz kształtuje niezmierzone pokłady swojej wyobraźni. Dostępna bezpłatna aplikacja do pobrania na GooglePlay oraz AppStore. Hey Clay, to masa zabawy!
Bezpieczeństwo jest priorytetem producenta Hey Clay. Dzięki starannie dobranym składnikom nie stanowi zagrożenia w kontakcie z wrażliwą skórą dziecka. Przy tworzeniu produktu szczególną uwagę zwracano na zapewnienie użytkownikom w pełni bezpiecznej zabawy.


Cechy
- Hey Clay to plastyczna masa piankowa, zwana potocznie piankoliną
- Jej lekka, niebrudząca formuła pozwala modelować kształty z ogromną łatwością
- Najwyższa jakość produktu
- Niewykorzystana masa może być przechowywana w szczelnie zamkniętym pojemniku, nie tracąc swoich właściwości
- Hey Clay to produkt najwyższej jakości, którego komponenty zapewniają bezpieczne użytkowanie jak również wykazują się innowacyjnością, godną zachwytu
- Model: Mantis
75482
Zaproponuj cenę

Cena podstawowa 21.64 zł

 

* Pola wymagane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć