• Nowy

Żelazko 3000W Adler AD 5032

87,58 zł

Dostawa od: 0 zł

Dostępność: 0

Producent: Adler

Kod EAN: 5902934833776

Kod produktu: 64657

Opakowanie zbiorcze: 1

Nasi klienci kupili ten produkt już 21 razy.

Ilość


AD5032 to wielofunkcyjne żelazko parowe o licznych zaletach. Żelazko ma 5 funkcji:
- prasuje parowo w poziomie generując 45 gram pary na minutę
- prasuje parowo w poziomie z funkcją uderzenia pary do 80 gram na minutę w celu wygładzenia - szczególnie opornych zagnieceń
- prasuje na sucho (bez użycia pary)
- prasuje w pionie (np. firanki, ubrania wiszące na wieszakach: marynarki, żakiety)
- spełnia funkcję spryskiwacza z jednorazowym wyrzutem wody 0,5 grama
Żelazko wyposażone jest w 4 systemy:
- automatyczne wyłączanie w razie pozostawienia urządzenia bez nadzoru
- system blokady kapania gdy temperatura płyty prasującej nie osiągnęła jeszcze optymalnej temperatury - urządzenie zahamuje wypływ kropel wody zamiast pary
- system anty-wapienny ograniczający osadzanie się minerałów z wody w urządzeniu
- system samooczyszczenia
Dodatkowe zalety to duży zbiornik pozwalający na rzadsze dolewanie wody podczas prasowania. Spiczasta końcówka stopy ułatwia dostęp do trudno dostępnych miejsc np. wokół guzików, prasowanie plis, etc. Stopa ceramiczna zwiększa poślizg – gładkie sunięcie po tkaninie. Przewód zasilający 1,50m.
Funkcja automatycznego wyłączenia odcina zasilanie żelazka po pozostawieniu go w bezruchu w pozycji pionowej po 8 minutach, w pozycji poziomej po 30 sekundach. Urządzenie sygnalizuje uruchomienie funkcji automatycznego wyłączania 6 krotnym sygnałem dźwiękowym.


Aż pięć funkcji prasowania!
Zdecydowaną przewagą tego produktu nad innymi żelazkami na rynku jest to, że oferuje nam aż pięć funkcji prasowania! Tradycyjne prasowanie na sucho pozwoli przeprasować bluzy, bluzki i spodnie. Wystarczy za pomocą pokrętła ustawić odpowiednią dla danej tkaniny temperaturę, odczekać chwilę do nagrzania się żelazka i można działać. Funkcja spryskiwacza pozwala rozprasować trudne zagniecenia. Napełniamy wodą zbiornik o pojemności 350 ml i podczas prasowania naciskamy odpowiedni przycisk. Funkcja prasowania parowego to ciekawe rozwiązanie, gdy potrzebujemy odświeżyć odzież. Co ciekawe żelazko przystosowane jest również do prasowania parowego w pionie. To szczególnie przydatne, gdy chcemy wyprasować ubranie na wieszaku lub wiszące na oknie zasłony. Uporczywe zagniecenia pomoże usunąć funkcja wyrzutu pary. Wszystkie pokrętła znajdują się w widocznym miejscu i ułatwiają kontrolę pracy żelazka.
Dodatkowe udogodnienia
Żelazko wyposażone jest również w cztery dodatkowe systemy, które ułatwiają użytkowanie i konserwację urządzenia. Funkcja samooczyszczenia, która pozwala usunąć wszelkie sole i minerały, które zgromadziły się w komorze parowej podczas prasowania, znacznie wydłuża żywotność urządzenia. Podobnie jak system antywapienny, czyli specjalny filtr wewnątrz zbiornika, który zmiękcza wodę i zapobiega osadzaniu się kamienia w stopie. Co ważne, nie trzeba go wymieniać!
Funkcja zatrzymania kropli sprawia, że żelazko automatycznie zatrzymuje parowanie, gdy temperatura jest zbyt niska, aby woda nie kapała na odzież, co ma szczególne znaczenie przy prasowaniu delikatnych tkanin. O bezpieczeństwo pomaga zadbać elektroniczne urządzenie, które wyłącza żelazko, jeśli nie zostało ono przesunięte po desce dłużej niż w ciągu 30 sekund! Jeśli zostawimy je oparte w pozycji pionowej wyłączy się samodzielnie po 8 minutach. Koniec z przypaloną odzieżą!


Specyfikacja
- Żelazko parowe
- Prasowanie parowe w pionie
- Uderzenie pary 80 g/min.
- Prasowanie parowe 45 g/min.
- Spryskiwacz 0,5 g/wyrzut
- Prasowanie na sucho
- Automatyczne wyłączenie – funkcja strażak
- Blokada kapania
- Anty-wapienny
- Samoczyszczący
- Ceramiczna stopa ze szpiczastą końcówką
- Zbiornik na wodę: 350 ml
- Moc nominalna: 2400W
- Maksymalna moc: 3000W
- Zasilanie: 220-240V~50/60Hz


Zestaw zawiera
- Żelazko 3000W Adler AD 5032
- Instrukcja obsługi
- Dozownik wody z miarką
- Opakowanie producenta


Cechy
- Pięć funkcji prasowania
- Automatyczne wyłączanie w razie pozostawienia urządzenia bez nadzoru
- System blokady kapania
- System anty-wapienny ograniczający osadzanie się minerałów z wody w urządzeniu
- Duży zbiornik 350 ml pozwalający na rzadsze dolewanie wody podczas prasowania
- Spiczasta końcówka stopy ułatwia dostęp do trudno dostępnych miejsc
- Maksymalna moc: 3000W
- Samoczyszczący
64657
Zaproponuj cenę

Cena podstawowa 87.58 zł

 

* Pola wymagane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć