• Wyprzedaż!

Wiadro do kompostu z filtrem węglowym Rotho Bio 9L ciemnozielone

45,36 zł

Dostawa od:  10zł

Dostępność: 63

Producent:

Kod EAN: 7610859246622

Kod produktu: 79514

Opakowanie zbiorcze: 4

Nasi klienci kupili ten produkt już 110 razy.

Ilość

Klienci którzy kupili ten produkt kupili również:

Chcesz szybko i łatwo pozbyć się odpadów organicznych bez narażania się na nieprzyjemne zapachy? Skorzystaj z poręcznego pojemnika na kompost BIO firmy Rotho! Dzięki pokrywie zapobiegającej powstawaniu przykrych zapachów jesteś chroniony przed odpychającymi zapachami i możesz łatwo i skutecznie oddzielać swoje śmieci.
Pojemnik na kompost Rotho BIO pasuje do każdego zakątka Twojej kuchni i zachwyca swoim kompaktowym formatem i zapobiega wydostawaniu się nieprzyjemnych zapachów dzięki pokrywie hamującej nieprzyjemne zapachy.
Po prostu wrzuć wszelkie odpady kompostowe do wiadra. Po napełnieniu opróżnij go szybko i wygodnie na kompost lub do kompostownika bez obaw o nieprzyjemne zapachy czy nawet nieprzyjemne owady. praktyczny uchwyt do przenoszenia ręce pozostają czyste podczas transportu.

Pojemnik na kompost ma kompaktowe wymiary i odporną na zapachy pokrywkę i mocny uchwyt. Solidny pojemnik na kompost jest wytwarzany w sposób zrównoważony i w pełni nadaje się do recyklingu. Widzisz - w Twoim domu nie powinno zabraknąć kosza na odpady organiczne Rotho!


Specyfikacja techniczna:

  • Producent: Rotho
  • Oznaczenie producenta: 1779905092
  • Wymiary: dł./szer./wys.: 23 x 22,5 x 27,5 cm
  • Pojemność: 8 L
79514