Kategorie

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 27,00 zł - 254,00 zł

Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Wagi łazienkowe

Postanowiłeś zacząć się odchudzać lub – wręcz odwrotnie – przytyć, żeby widok Twojego ciała w lustrze wreszcie Cię satysfakcjonował? A może trenujesz np. boks i przed kolejną walką nie możesz mieć na ringu zbyt wielu kilogramów, by zmieścić się w ustalonym limicie? Jeżeli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, na pewno zainteresują Cię możliwe do nabycia w sklepie Centrumelektroniki wagi łazienkowe. Dzięki nim można bardzo łatwo kontrolować stan swojej wagi, uzyskując zawsze miarodajne wyniki. Radzimy więc nie zwlekać z zakupem jednego z naszych urządzeń, dostępnych w atrakcyjnych cenach.

Waga elektroniczna łazienkowa – miej kilogramy zawsze pod kontrolą 

Waga elektroniczna łazienkowa to urządzenia przydatne w każdym domu, ale często spotykane również w takich miejscach, jak: siłownia, klub fitness czy nawet poszczególne gabinety lekarskie. Jedną z jej głównych zalet jest nieduży rozmiar, dzięki czemu nie zajmuje wiele miejsca i można umieścić ją w niedużych pomieszczeniach. Po skorzystaniu z niej nic natomiast nie stoi na przeszkodzie, by mogła zostać schowana np. do szuflady. Poza tym warto pamiętać, że wagi elektroniczne łazienkowe to urządzenia praktycznie bezobsługowe. Od swoich użytkowników wymagają bowiem właściwie jedynie wymiany baterii, gdy ulegną zużyciu. Za kolejny atut oferowanych przez nas sprzętów można natomiast uznać bardzo wysoki poziom dokładności, jeśli chodzi o dokonywane przez nie pomiary. W Centrumelektroniki znajdziesz wagi łazienkowe określające liczbę kilogramów stających na nich osób z bardzo dużą dokładnością m.in. do 100 gramów, co sprawia, że zdecydowanie można im zaufać.

Wagi łazienkowe elektroniczne o bardzo dużej dokładności pomiarów

Przeglądając składające się na asortyment naszego sklepu wagi łazienkowe, można łatwo zauważyć, że maksymalny udźwig w ich przypadku nie jest jednakowy. Odpowiadające swoim potrzebom modele znajdą bez większego trudu jednak nie tylko osoby ważące poniżej 100 kg, ale też znacznie cięższe. Zachętą do zainteresowania się proponowanymi urządzeniami dla wielu Klientów Centrumelektroniki jest łatwość w odczytywaniu ich pomiarów. Wagi łazienkowe elektroniczne są pod tym względem wyjątkowo efektywne, ponieważ wystarczy poczekać kilka sekund, by na ich wyświetlaczach pojawiła się liczba kilogramów. Poza tym każdy z modeli wyróżnia się bardzo atrakcyjnym, nowoczesnym wyglądem. Swoim Klientom oferujemy wagi łazienkowe białe, czarne, przeźroczyste i wiele innych wariantów, co sprawia, że mogą oni uzyskać takie urządzenia, aby łatwo dopasować je względem wystroju wnętrza toalety. Ucieszy to bez wątpienia wszystkich estetów zwracających uwagę na każdy element pomieszczenia, w którym w danym momencie się znajdują.

Mechaniczne wagi łazienkowe – tego rodzaj urządzenia także znajdziesz w naszej ofercie

Dobra waga łazienkowa nie musi być zawsze elektroniczna. Choć tego rodzaju urządzenia dominują w przygotowanej przez nas ofercie, chcemy zauważyć, że obok nich znajdują się także modele mechaniczne. Nie posiadają one, co prawda, dużych, wyraźnych wyświetlaczy LCD, ale również pozwalają w łatwy sposób odczytać wyniki dokonywanych za ich pomocą pomiarów. W tym celu wystarczy bowiem sprawdzić, w kierunku której z wartości przesunęła się wskazówka. Jeśli więc preferujesz takie rozwiązanie i poszukujesz sklepu oferującego dobre wagi łazienkowe mechaniczne, w Centrumelektroniki kupisz je bez problemu. Klienci nabywają w nim urządzenia takich producentów, jak: Adler, First, Overmax, Tech-Med czy Velleman, nie wychodząc przy tym z domu. Dołączając do tego grona, na pewno nie pożałujesz swojego wyboru i już wkrótce będziesz w stanie łatwiej zadbać o poziom wagi swojego ciała, będąc w stanie osiągnąć właściwą dla siebie formę.

Łazienkowe

Podkategorie

Jest 64 produktów.

Pokazano 1-32 z 64 pozycji

Aktywne filtry

wagi-lazienkowe
Mechaniczna waga łazienkowa
56,83 zł Cena