• Wyprzedaż!

Słuchawki z mikrofonem USB MOZOS VH510D-USB

96,84 zł

Dostawa od:  6.7zł

Dostępność: 1

Producent: Mozos

Kod EAN: 5907512654910

Kod produktu: 69555

Opakowanie zbiorcze: 1

Nasi klienci kupili ten produkt już 1 razy.

Ilość

Zestaw słuchawkowy na USB idealny zarówno do pracy, nauki jak i zabawy. Praca zdalna czy nauka online z zestawem słuchawkowym Mozos VH510D to czysta przyjemność. Ponadto sprawdzi się do gry na komputerze czy też rozmów z bliskimi za pomocą komunikatorów głosowych takich jak Skype czy Messenger. Podłączenie słuchawek do komputera to zaledwie parę sekund. Zestaw słuchawkowy wyposażony został w system plug and play. Nie potrzebujemy żadnych dodatkowych programów czy sterowników. Wystarczy ,że podłączymy złącze USB słuchawek do portu USB komputera i gotowe. Nasze słuchawki wraz z mikrofonem są gotowe od użycia.


Zestaw słuchawkowy Mozos VH510D z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Doskonałej jakości mikrofon z redukcją szumów zapewni czysty i bez zakłóceń dźwięk, niezbędny przy komunikacji głosowej. Regulowana długość pałąka, regulowane nauszniki 180° i mikrofon regulowany do 300°. To wszystko po to byś mógł dowolnie konfigurować zestaw słuchawkowy w zależności od własnych potrzeb. Lekka i trwała konstrukcja zapewnia pełną wygodę nawet podczas wielu godzin użytkowania. Mozos VH501D został wyposażony w luksusowe wentylowane nauszniki z miękkiej skóry dla pełnego komfortu podczas pracy czy nauki.


Specyfikacja
Słuchawki:
- Czułość: 120 ± 3 dB (przy 178 mV 1 kHz)
- Impedancja: 150 ± 15 Ω (przy 1 kHz)
- Pasmo przenoszenia: 100 Hz-10 kHz
- Zniekształcenia: ≤5% (przy 178 mV 1 kHz)
- Interfejs USB.
Mikrofon:
- Czułość: -40 ± 2 dB (2.0 V, 2.2 KΩ; 0 dB = 1 V/ Pa, 1 kHz)
- Stosunek sygnału do szumu: >58 dB
- Długość kabla: 2.65 m


Zestaw zawiera
- Słuchawki z mikrofonem USB MOZOS VH510D-USB
- Opakowanie producenta
- Dowód zakupu


Zestaw słuchawkowy wyposażony w zintegrowany z kablem liniowy kontroler. Za pomocą którego w prosty sposób możemy sterować głośnością jak i wyciszeniem zestawu. Na kontrolerze znajdują się 3 przyciski. Przycisk oznaczony minusem odpowiada za zmniejszenie głośności. Z kolei przycisk oznaczony plusem spowoduje zwiększenie głośności. Trzeci z przycisków oznaczony jako przekreślony mikrofon powoduje całkowite wyciszenie mikrofonu. Ponadto ponowne przyciśnięcie tego przycisku spowoduje włączenie mikrofonu. Dodatkowo na pilocie znajduję się dioda LED sygnalizująca nam czy mikrofon jest aktywny czy też wyciszony.


Cechy
- Wysokiej jakości mikrofon z redukcją szumów.
- Czysta, bez zakłóceń komunikacja głosowa.
- Regulowana długość pałąka, nauszników i mikrofonu.
- Prosty w obsłudze, plug and play.
- Wygodne sterowanie głośnością i wyciszeniem za pomocą zintegrowanego na kablu liniowego kontrolera.
Mozos
69555
Zaproponuj cenę

Cena podstawowa 96.84 zł

 

* Pola wymagane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć