Składany masażer do stóp Camry CR 2174

151,92 zł

Dostawa od:  10zł

Dostępność: 5

Producent: Camry

Kod EAN: 5902934837606

Kod produktu: 71236

Opakowanie zbiorcze: 6

Nasi klienci kupili ten produkt już 7 razy.

Ilość

Zabiegi relaksujące i pielęgnacyjne to jeden z przyjemniejszych sposobów jak można poprawić sobie nastrój i jednocześnie zadbać o siebie. Masażer do stóp CAMRY CR 2174 to produkt dzięki któremu poznamy nowy poziom masażu. Dzięki temu, że oferowany przez nas model jest składany możemy łatwo sami zorganizować sobie przyjemny wieczór lub popołudnie z masażem, który poprawi krążenie oraz zadba o skórę naszych nóg po ciężkim dniu w pracy.
Masaż lekiem na zmęczone stopy
Wieczorem pierwsze co nam może dolegać to bolące stopy, które po całym dniu chodzenia narażone są na skurcze mięśni, bolesność stawów czy dolegliwości związane z odciskami. Dlatego masaż wydaje się najprostszym i najbardziej przyjemnym sposobem na wyeliminowanie tego rodzaju problemów. Ciekawym rozwiązaniem wydaje się szczególnie masaż, do którego potrzebne jest działanie wody. Wykorzystując profesjonalny masażer do stóp, możemy samodzielnie wykonać masaż, który nie tylko zadba o zdrowie naszych nóg, ale również o nasze dobre samopoczucie. Proponowane przez nas urządzenie pozwala cieszyć się różnego rodzaju masażami. Można skorzystać z masażu bąbelkowego, gdy zależy nam przede wszystkim na redukcji zmęczenia stóp oraz masażu wibracyjnego, który przypomina akupresurę stóp, więc pobudza receptory i rozluźnia mięśnie. Funkcja automatycznego podgrzewania wody do temperatury 43-45℃ sprawia, że nie musimy martwić się o stygnącą wodę. Taki masaż pozwoli na pełny relaks i zadba też o stan naszej skóry na stopach.


Ciekawe dodatki i możliwości
Masażer do stóp kojarzy się zazwyczaj z urządzeniem stacjonarnym, które trudno jest przenieść z miejsca na miejsce. Jednak ten produkt wyróżnia się składaną konstrukcją, która ułatwia nie tylko transport, ale również i przechowywanie. Misa o pojemności 6 litrów wody, osłona przeciwbryzgowa i bezpieczne, antypoślizgowe nóżki sprawiają, że z urządzenia można korzystać w każdym miejscu. Wskaźnik poziomu wody uchroni nas przed nalaniem zbyt dużej lub zbyt małej ilości wody. Zadbane i zdrowe stopy dzięki domowym zabiegom pielęgnacyjnym to same plusy. W każdej chwili możemy zafundować sobie przyjemny masaż bez konieczności wychodzenia z domu.


Specyfikacja
- Producent: Camry
- Model: CR 2174
- Składana konstrukcja ułatwia przechowywanie i transport
- Standardowo duży wymiar podczas używania 39 x 44 x 21cm
- Kompaktowy wymiar po złożeniu 39 x 44 x 9,5cm
- Maksymalna pojemność misy: 6 litrów wody
- Uchwyt do wygodnego przenoszenia
- Osłona przeciwbryzgowa
- Bezpieczne, antypoślizgowe nóżki
- Wskaźnik poziomu wody
- Moc: 450W
- Moc maksymalna: 500W
- Zasilanie: 220-240V ~50/60Hz
Funkcje:
- Masaż bąbelkowy – redukcja zmęczenie stóp
- Masaż wibracyjny – akupresura stóp
- Funkcja automatycznego podgrzewania wody do temperatury 43-45°C


Zestaw zawiera
- Camry CR 2174 Masażer do stóp składany
- Instrukcja obsługi
- Opakowanie producenta


Cechy
- Składany masażer do stóp z uchwytem do przenoszenia
- Doskonały do zabiegów pielęgnacyjnych, relaksujących jak i masażu dającego efekt masażu terapeutycznego wypoczętych i dokrwionych stóp
- Pozwala na różne rodzaje masażu
- Masaż bąbelkowy redukuje zmęczenie stóp, jak w mini jacuzzi
- Masaż wibracyjny działa podobnie do akupresury masując receptory stóp
- Urządzenie zmiękczając skórę ułatwia zabiegi pielęgnacyjne stóp
- Funkcja automatycznego podgrzewania wody zapobiega jej wystygnięciu
- Komfortowa stała temperatura w przedziale 43-45°C daje odprężające ciepło i ułatwia zabiegi pielęgnacyjne
71236