• Wyprzedaż!
  • Nowy

PODKŁADKI DREWNIANE BEWOOD DUŻE DĄB KOMPLET 4 SZT.

387,71 zł

Dostawa od:  9.99zł

Dostępność: 1

Producent: Bewood

Kod EAN: 5907511700120

Kod produktu: 78618

Opakowanie zbiorcze: 1

Ilość

Drewniane podkładki. Nasz produkt składa się z dwóch głównych elementów: warstwy wierzchniej czyli starannie wyselekcjonowanego drewna o grubości 3mm a także spodu wykonanego z grafitowego filcu, o wysokiej klasie ścieralności. Zabezpieczenie spodu drewna filcem o grubości 2mm pozwala doskonale chronić meble przed ewentualnymi przetarciami i zarysowaniami. Wierzchnia drewniana część została dodatkowo przyozdobiona unikalnym, autorskim grawerem Bewood w postaci figur geometrycznych. Wszystkie drewniane elementy zabezpieczyliśmy wysokiej klasy naturalnym woskiem. Całość doskonale się komponuje tworząc produkt wysokiej klasy o ciekawym, niepowtarzalnym designie. Orzech amerykański występuje wyłącznie na środkowym zachodzie i północnym wschodzie USA i południowym wschodzie Kanady. Powszechnie znany na całym świecie jako orzech amerykański lub orzech czarny. Orzech amerykański jest szybko rosnącym (roczny przyrost nawet do 1,1 m) lubiącym światło i przestrzeń drzewem, które osiąga wysokość do 25–30 m. Cylindryczny pień jest zwykle regularny o długości do 15–18 m i średnicy do 1 m. Samodzielnie rosnące drzewa tworzą ogromne, kuliste korony. Drewno Orzecha amerykańskiego, ze względu na swoje dekoracyjne usłojenie oraz szlachetną, ciemną barwę, używane jest przede wszystkim do wykonywania elementów wystroju wnętrz, takich jak meble, parkiety czy okładziny ścian. Drewno to znajduje również specyficzne zastosowania, takie jak budowa instrumentów, czy wykonywanie kolb do karabinów lub ozdobnych guzików. Ze względu na swoją charakterystyczną barwę i ciekawe usłojenie oraz świetne parametry, orzech amerykański jest niezmiernie cenionym gatunkiem drewna użytkowego. Dąb (Quercus L.) jest rodzajem drzew lub rzadziej wysokich krzewów, zaliczanym do rodziny bukowatych (Fagaceae Dumort). Należy do niego około 200 gatunków występujących głównie w strefie umiarkowanej półkuli północnej (między innymi w Polsce) oraz w wysokich terenach strefy tropikalnej. Dęby słyną z dużych rozmiarów, są to najgrubsze polskie drzewa a ich średnica może przekraczać nawet 3 metry przy wysokości dochodzącej do 25-35 metrów. Drewno dębu jest stosunkowo ciężkie i twarde, dzięki czemu znajduje on powszechne zastosowanie w stolarce budowlanej oraz meblarstwie. Jest wysoce odporny na ścieranie. Drewno dębowe jest koloru żółtobrązowego, posiada wyraźnie zaznaczoną strukturę, z charakterystycznymi dla dębu sękami.

Dbamy o to aby wszystkie nasze drewniane podkładki były wyjątkowe. Wykonujemy je ze starannie wyselekcjonowanego drewna, które pozyskujemy w Polsce a także wyszukujemy w najdalszych zakątkach świata. Powstaniu każdej z naszych drewnianych podkładek towarzyszy złożony i czasochłonny proces produkcji. Przywiązujemy ogromną wagę do każdego, nawet najmniejszego aspektu powstania naszych podkładek. Znaczną część produkcji wykonujemy, co powoli niespotykane w dzisiejszych czasach – ręcznie. Szlifowanie, polerowanie i precyzyjne nawlekanie drewna to efekt ciężkiej pracy naszych dłoni.


Specyfikacja techniczna:

  • Element drewniany: Orzech amerykański lub Dąb
  • Wymiary: 38cm x 28cm
  • Wykończenie: olej naturalny
  • Wodoodporność: zachlapania
  • unikać długiego kontaktu z wodą (zmywarka, zlew)
Bewood
78618
Zaproponuj cenę

Cena podstawowa 387.71 zł

 

* Pola wymagane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć