Kategorie produktów


PayPal umożliwia osobom fizycznym i przedsiębiorstwom wysyłanie i otrzymywanie pieniądza elektronicznego za pośrednictwem Internetu. PayPal świadczy również inne usługi o charakterze finansowym i pokrewnym. Użytkownik może korzystać z Usługi w celu dokonywania pojedynczych płatności. Ponadto Użytkownik może założyć w systemie PayPal konto, które ułatwi obsługę płatności, umożliwi wysyłanie i otrzymywanie płatności oraz pozwoli na korzystanie z większej liczby funkcji, a także zapewni dostęp do lepszych rejestrów płatności.

Najszybsze płatności dla 99% konsumentów w Polsce

Z PayU można płacić na wiele sposobów:

  • e-przelewem
  • kartą płatniczą
  • kontem PayU
  • na raty

Dokładną listę metod płatności znajdziesz tutaj. Możesz też wybrać jeden z poniższych tematów, aby dowiedzieć się więcej.


Gwarancja bezpiecznych zakupów z POK.

Płać kontem PayU i skorzystaj z POK, by odzyskać pieniądze, jeśli zamówiony towar do Ciebie nie dotrze lub jest niezgodny z opisem.

Zawsze, jeśli płacisz za zakupy internetowe za pośrednictwem Konta PayU lub jeśli po dokonaniu transakcji założysz Konto PayU.

Chcesz mieć 100% pewności, że odzyskasz pieniądze, jeśli zamówiony towar nie dojdzie lub będzie niezgodny z opisem? Płać kontem PayU!