Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Concept Wet&Dry VP4210

735,52 zł

Dostawa od: 0 zł

Dostępność: 0

Producent: Concept

Kod EAN: 8595631005255

Kod produktu: 63607

Opakowanie zbiorcze: 1

Nasi klienci kupili ten produkt już 2 razy.

Ilość


Z Concept VP4210 będziesz miał więcej czasu dla siebie
Często sprzątanie mieszkania lub całego domu zajmuje całe popołudnie. Jednak dzięki Concept VP4210 tak samo dokładne czyszczenie zajmuje połowę czasu niż zwykle. Jest to odkurzacz barowy, odkurzacz ręczny i mop w jednym. Oznacza to, że doskonale zasysa dywany i wyciera twarde podłogi jednym pociągnięciem. A nawet bez zbędnego zawirowania kurzu, co jest szczególnie doceniane przez osoby cierpiące na astmę lub alergie.
Odkurza i wyciera
Możesz się pożegnać z ciągnięciem ciężkich wiader za sobą. Dzięki Concept VP4200 wystarczy napełnić zbiornik 150 ml wodą i umieścić na nim dyszę ssącą jednym ruchem. Naciśnij przycisk na zbiorniku , aby zwilżyć mop i jednocześnie odkurzyć i wytrzeć podłogę. Concept VP4210 jest między innymi wyposażony w światło LED bezpośrednio na dyszy odkurzacza, dzięki czemu możesz świecić w ciemności pod meblami.
Pożegnaj się z krótkimi kablami
Odkurzanie bez irytujących kabli jest bardzo szybkie i wygodne. Nie potrzebujesz już kabla ani wtyczki z Concept VP4210. Jest wyposażony w wysokiej jakości akumulator Li-Ion, który może wytrzymać do 40 minut na jednym ładowaniu. Dzięki podświetlonej kontrolce uzyskasz przegląd stanu baterii. Po całkowitym rozładowaniu baterii ładowanie trwa maksymalnie 3,5 godziny, a następnie odkurzacz jest gotowy do ponownego uruchomienia w 100%.
Concept VP4210 jest wszechstronnym asystentem
Akumulatorowy odkurzacz Concept VP4210 jest również wyposażony w zdejmowany ręczny odkurzacz z bogatymi akcesoriami. W rezultacie nie będziesz już musiał kupować dodatkowych urządzeń. Odkurzacza ręcznego można używać do czyszczenia urządzenia kuchennego, bagażnika samochodu lub okruchów z klawiatury na komputerze. Pakiet zawiera również dysze szczelinowe, dyszę do tapicerki i dyszę szczotkową.


Specyfikacja techniczna:

  • -Zasilanie Akumulatorowe
  • -Pojemność zbiornika na wodę 150 ml
  • -Pojemność zbiornika na kurz 300 ml
  • -Czas pracy na jednym naładowaniu 40 min.
  • -Waga 3,3 kg
  • -Kolor Czarny/czerwony
63607
Zaproponuj cenę

Cena podstawowa 735.52 zł

 

* Pola wymagane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć