• Wyprzedaż!

Mop parowy Rovus Nano Floor Steamer

376,21 zł

Dostawa od:  8.6zł

Dostępność: 7

Producent: Rovus

Kod EAN: 7630054105203

Kod produktu: 65267

Opakowanie zbiorcze: 4

Nasi klienci kupili ten produkt już 21 razy.

Ilość

Wysprzątaj i zdezynfekuj dowolną przestrzeń w domu dzięki zaawansowanej technologii Nano. Mop Rovus tworzy silny strumień pary pod ciśnieniem z nano cząsteczkami i jonami ujemnymi, co daje 10 razy większą efektywność czyszczenia niż przy użyciu tradycyjnych urządzeń. Sterylizująca moc pary wnika głęboko w strukturę materiału i zabija aż do 99,9% bakterii i alergenów, a Ty zyskujesz zdrowe środowisko do życia dla siebie i swojej rodziny.
Poznaj nową jakość sprzątania
Rovus przedstawia nową jakość sprzątania z siłą pary wodnej. Dzięki innowacyjnej technologii Rovus Nano, dogłębnie wyczyścisz każdy kąt i pozbędziesz się szkodliwych zarazków.
Wytwarzane w procesie powstawania pary jony ujemne usuwają z Twojego otoczenia bakterie i alergeny w stuprocentowo bezpieczny, przyjazny środowisku sposób.
Opatentowana technologia Nano
Sekret mopa Rovus tkwi w procesie wytwarzania pary, która powstaje w opatentowanej komorze parowej. Działa ona poprzez kontrolowanie określonej temperatury i ciśnienia. Za sprawą tego rozwiązania cząsteczki wody uderzają o siebie nawzajem, aż w końcu rozbijają się do mikroskopijnej wielkości nano. Proces ten powoduje tarcie, które generuje dużą ilość jonów ujemnych.


Dogłębne oczyszczenie
Mop parowy Rovus wytwarza suchą parę z nanowymiarowymi cząsteczkami, co czyni ją niezwykle wydajną, ponieważ może ona wnikać w powierzchnię głębiej i jest do 10 razy bardziej skuteczna w oczyszczaniu, niż para wytwarzana przez tradycyjne produkty tego typu.
Jony ujemne przyciągają cząsteczki w plamach, co pomaga szybko i łatwo się ich pozbyć. Jednocześnie jony ujemne łączą się z cząsteczkami w powietrzu, dezynfekując również obszary, które nie są bezpośrednio czyszczone mopem.
Ekologiczny sposób na pozbycie się bakterii i zarazków
Mając mopa parowego Rovus nie musisz już wydawać pieniędzy na drogie i niebezpieczne dla zdrowia środki chemiczne. Sterylizująca moc pary nie ma żadnego negatywnego wpływu na czyszczone powierzchnie i nie pozostawia po sobie szkodliwych substancji, które mogłyby zagrażać zdrowiu zwierząt domowych i dzieci.


Specyfikacja
- Moc: 1100 W
- Poj. zbiornika na wodę: 220 ml
- Prędkość wytwarzania pary: 25 ml/min
- Waga: 1,4 kg
- Długość kabla: 4m


Zestaw zawiera
- Mop parowy Nano
- Nakładka do dywanów
- Nakładka ślizgająca do dywanów
- Nakładka do drewna
- Instrukcja obsługi
- Opakowanie producenta
- Dowód zakupu


Przestrzeń przyjazna dla niemowląt
Kiedy małe dziecko dopiero uczy się raczkować i chodzić, większość czasu spędza dotykając dłońmi podłogi. Kiedy zaś wyprowadzamy na dwór zwierzęta, często przynoszą one ze sobą różne nieczystości i zarazki.
Mop Rovus jest na tyle skuteczny, że zabija nawet te wyjątkowo groźne dla niemowląt bakterie, jak Escherichia coli czy Candida albicans. Oznacza to, że w prosty sposób możesz zyskać przestrzeń przyjazną zarówno swoim dzieciom, jak i całej rodzinie.
Bezpieczny dla podłóg domowych
Zaawansowana technologia Rovus Nano pozwala na wyprodukowanie dużych ilości suchej pary, która nie powoduje zawilgocenia materiałów, a więc chroni Twoje podłogi przed uszkodzeniem. Zbiornik na wodę o pojemności 220ml umożliwia wygenerowanie ilości pary wystarczającej na 10 minut sprzątania.
Lekki i łatwy w obsłudze
Mop parowy Rovus pomoże Ci osiągnąć niespotykane do tej pory rezultaty również dzięki jego lekkiej, przemyślanej konstrukcji, która umożliwia łatwe manewrowanie.
Specjalnie zaprojektowana głowica czyszcząca pozwala dostać się w każdy zakamarek, a teleskopowy drążek i ergonomiczny uchwyt gwarantują komfort sprzątania dla osób w każdym wieku - bez trudu i bez potrzeby schylania się!


Cechy
- Z Rovus Nano dogłębnie wyczyścisz każdy kąt i pozbędziesz się szkodliwych zarazków
- Wytwarzane w procesie powstawania pary jony ujemne usuwają z Twojego otoczenia bakterie i alergeny
- 10 razy bardziej skuteczny w oczyszczaniu niż tradycyjne produkty tego typu
- Cząsteczki nano wnikają głęboko w strukturę materiału, jednocześnie nie powodując jego zawilgocenia
- Sterylizująca moc pary nie ma żadnego negatywnego wpływu na czyszczone powierzchnie
- W prosty sposób możesz zyskać przestrzeń przyjazną zarówno swoim dzieciom, jak i całej rodzinie
- Specjalnie zaprojektowana głowica czyszcząca pozwala dostać się w każdy zakamarek
- Teleskopowy drążek i ergonomiczny uchwyt gwarantują komfort sprzątania dla osób w każdym wieku - bez potrzeby schylania się
- Specjalna nakładka z mikrofibry dodatkowo chroni czyszczone przestrzenie
Rovus
65267
Zaproponuj cenę

Cena podstawowa 376.21 zł

 

* Pola wymagane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć