• Wyprzedaż!

Lusterko LED łazienkowe CR 2169

53,09 zł

Dostawa od:  14.99zł

Dostępność: 3

Producent: Camry

Kod EAN: 5902934832205

Kod produktu: 71475

Opakowanie zbiorcze: 1

Nasi klienci kupili ten produkt już 5 razy.

Ilość

W Twojej łazience jest za mało światła, co utrudnia codzienną pielęgnację? Masz wrażenie, że dotychczasowe lustro jest niewystarczające i nie spełnia swojej funkcji? A może szukasz ciekawego i oryginalnego sposobu na poprawę funkcjonalności przestrzeni nad umywalką? Lusterko LED łazienkowe CAMRY CR 2169 rozwiąże wszystkie te problemy! W kilka chwil poczujesz się jak w prawdziwym salonie kosmetycznym! Praktyczne lusterko LED CR2169 jest idealną pomocą podczas precyzyjnego golenia i robienia perfekcyjnego makijażu dzięki podświetleniu diodami LED i 5-krotnemu powiększeniu. Lusterko montowane jest bez ani jednej śruby, a za pomocą przyssawki. Produkt jest zasilany bateriami (3 szt. AA).


Łatwość montażu
Praktyczne zastosowanie lusterka docenią zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zdecydowanie ułatwi ono codzienne golenie się lub wykonywanie makijażu. Co ważne dla wszystkich, którzy nie chcą niszczyć powierzchni w łazience lusterko montuje się bez użycia śrub, bez konieczności uruchomienia wiertarki czy innych urządzeń elektrycznych. Wyposażone jest ono w przyssawkę, która utrzymuje lusterko w wybranym przez nas miejscu. Wystarczy jedynie oczyścić z pyłu i tłuszczu powierzchnię, na której chcemy zainstalować lustro. Przyssawka działa na płytkach, szkle, ceramice, marmurze oraz większości innych płaskich powierzchni. Należy mocno docisnąć ją do powierzchni, delikatnie obrócić podstawę przystawki w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara, aż usłyszymy kliknięcie i obrócić lustro do wybranej pozycji. Dzięki systemowi blokującemu zassane powietrze utrzyma się ono na każdej powierzchni. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mają miejsca na duże lustro w łazience!
Coś więcej niż lustro!
Dzięki 5-krotnemu powiększeniu oraz podświetleniu diodami LED może służyć zarówno do profesjonalnego makijażu, jak i pielęgnacji. Lustro zasilane jest bateriami alkalicznymi (3 sztuki AA), które umieszcza się w obudowie urządzenia. Przełącznikiem umieszczonym w łatwo dostępnym miejscu możemy włączyć regulację jasności światła. Naciskając jednokrotnie- wybieramy najjaśniejsze światło, dwukrotnie- światło stanie się słabsze, a naciskając przełącznik trzeci raz- wyłączymy podświetlenie zupełnie. Demontaż lustra również nie wymaga stosowania specjalistycznych urządzeń. Wystarczy pociągnąć za uchwyt przyssawki jednocześnie podtrzymując lustro, aby nie spadło. Jest to szczególnie przydatne, gdy chcemy zabrać lustro w podróż!


Specyfikacja
- Przystawka pozwala na umieszczenie lusterka na szkle lub glazurze
- Montaż nie wymaga śrub
- Mocna przyssawka
- 5-krotne powiększenie
- 360° - lusterko obrotowe
- 25 diod LED
- Rozmiar: 16,30 x 16,30 cm
- Regulacja natężenia światła
- Zasilanie: 3x baterie AA


Zestaw zawiera
- Lusterko LED łazienkowe CR 2169
- Instrukcja obsługi
- Opakowanie producenta


Cechy
- Przystawka pozwala na umieszczenie lusterka na szkle lub glazurze
- Montaż nie wymaga śrub
- Mocna przyssawka
- 5-krotne powiększenie
- Lusterko obrotowe 360°
- 25 diod LED
71475