Kategorie

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 38,00 zł - 2 153,00 zł

Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Lodówki turystyczne

Wycieczki samochodowe zawsze będą udane, gdy spędzisz je z najbliższymi i nie zapomnisz o niezbędnym wyposażeniu. Niezależnie od tego, czy jest to weekendowy wypad, czy pełne przygód miesięczne wakacje w trasie, warto odpowiednio przygotować się do wyjazdu. Jeśli jesteś zapalonym podróżnikiem, a zajęcia takie jak wędkarstwo, biwakowanie lub imprezy sportowe zajmują twoje weekendy i większość czasu w roku, to jedną z rzeczy, którą musisz mieć na wyposażeniu, jest mała lodówka turystyczna do przechowywania napojów i żywności.

W naszej ofercie znajdziesz lodówki turystyczne, które spełnią wszystkie Twoje wymagania. Asortyment Centrumelektroniki obejmuje zarówno kompaktowe modele, mieszące się bez problemów w niewielkich samochodach, jak i bardzo pojemne egzemplarze z przestrzenią na wiele produktów. Oprócz wersji turystycznych, dostarczamy także klasyczne mini lodówki i lodówki na wino.

Lodówki turystyczne samochodowe – jak wybrać odpowiedni model?

Wybierając lodówkę turystyczną, warto wziąć pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim zwróć uwagę na typ tego wyposażenia. Istnieją cztery typy przenośnych lodówek, których możesz używać podczas różnego rodzaju wyjazdów – na wkłady, kompresorowe, absorpcyjne i lodówki turystyczne elektryczne. Modele kompresorowe są energooszczędne, dostosowują się do różnych zakresów temperatur i są łatwe w obsłudze. Lodówki absorpcyjne nie są zbyt popularnym wyborem podróżników ze względu na kłopotliwe użytkowanie podczas wyjazdów.

Modele na wkłady charakteryzują się wyjątkowo prostą obsługą, ale pożądaną temperaturę utrzymują tylko przez określony czas. Najbardziej uniwersalnym wyborem są lodówki turystyczne elektryczne. Wyróżnia je nie tylko niezawodność czy komfort użytkowania, ale także niezwykła funkcjonalność. Najlepsze modele doskonale schładzają swoją zawartość oraz mogą podgrzewać produkty do odpowiednich temperatur. Będą więc niezwykle przydatne zarówno podczas letnich biwaków, jak i zimowych wyjazdów. W naszej ofercie znajdziesz kilka lodówek turystycznych na prąd znanych marek. Modele te gwarantują wieloletnie bezproblemowe użytkowanie.

Typ lodówki turystycznej to jednak nie jedyna kwestia, na którą powinieneś zwrócić uwagę. Bardzo istotny jest również rozmiar i liczba przegródek we wnętrzu danego modelu. Upewnij się, że wybrany egzemplarz ma wiele miejsca do przechowywania wszystkich niezbędnych rzeczy. Możesz wybrać lodówkę, która ma wyjmowane kosze, dzięki czemu nie musisz ciągle szukać na dnie potrzebnych produktów. Model z przegródkami pozwala komfortowo oddzielić np. napoje od przekąsek. Z kolei rozpatrując rozmiar i pojemność samej lodówki, warto kierować się tym, ile zwykle miejsca zostaje w samochodzie po umieszczeniu w nim wszystkich pakunków. Lodówka powinna być wystarczająco kompaktowa, by zawsze zmieścić się w bagażniku, a jednocześnie na tyle pojemna, by nie rezygnować z wystarczającej ilości napojów czy jedzenia.

Lodówki turystyczne elektryczne – jaka jest ich najważniejsza cecha?

Dobre lodówki turystyczne samochodowe sprawdzają się doskonale w każdych warunkach. Najważniejszą cechą jest wszechstronność. Warto wybrać model, który będzie przydatny zarówno podczas wakacji na plaży, jak i wypoczynku między ośnieżonymi szczytami. W takich sytuacjach idealnie spiszą się modele elektryczne. Najlepsze z nich nie zawierają freonu – ich działanie oparte jest o system Peltiera. Mogą bez problemu chłodzić o 10°C – 15°C poniżej temperatury otoczenia lub podgrzewać produkty nawet do temperatury 60°C.

Nie tylko lodówki turystyczne – co jeszcze możesz znaleźć w naszej ofercie?

Oprócz lodówek turystycznych na prąd czy małych lodówek turystycznych na wkłady, asortyment Centrumelektroniki obejmuje również kuchenne AGD do innych zastosowań. Dostępne są np. lodówki na wino. Dzięki nim doskonałe trunki będą zawsze serwowane w odpowiedniej, precyzyjnie ustawionej temperaturze. Tego typu urządzenia doskonale sprawdzają się także latem do chłodzenia różnego rodzaju napojów. Jeśli masz pytania związane z lodówkami turystycznymi lub innymi propozycjami z naszej oferty – zapraszamy do kontaktu. Pomożemy dokonać satysfakcjonującego wyboru.

Lodówki turystyczne

Podkategorie

Jest 42 produktów.

Pokazano 1-32 z 42 pozycji

Aktywne filtry

lodowki-turystyczne
Lodówka turystyczna 32L Curver niebieska
93,30 zł Cena
lodowki-turystyczne
Lodówka turystyczna 10L Curver niebieska
55,50 zł Cena
lodowki-turystyczne
Lodówka turystyczna 20L Curver niebieska
78,95 zł Cena