ŁADOWARKA INDUKCYJNA PODWÓJNA BEWOOD QI 10W ORZECH

660,60 zł

Dostawa od: 0 zł

Dostępność: 0

Producent: Bewood

Kod EAN: 5907511731520

Kod produktu: 78605

Opakowanie zbiorcze: 1

Nasi klienci kupili ten produkt już 1 razy.

Ilość


Drewniana ładowarka. Bezprzewodowa. To nowoczesność zamknięta w minimalistycznej drewnianej bryle. Produkujemy w Polsce i jesteśmy z tego dumni! Wszystkie ładowarki powstają w naszej siedzibie położonej niedaleko Warszawy. Ciężko pracujemy nad powstaniem każdej z nich od sfery projektowania aż po zapakowanie i wysyłkę do klienta. Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze towary i jesteśmy w 100% ich pewni, ponieważ cały złożony proces produkcji spoczywa w naszych rękach.
Drewniana ładowarkaOrzech amerykański. Orzech amerykański występuje wyłącznie na środkowym zachodzie i północnym wschodzie USA i południowym wschodzie Kanady. Powszechnie znany na całym świecie jako orzech amerykański lub orzech czarny. Orzech amerykański jest szybko rosnącym (roczny przyrost nawet do 1,1 m) lubiącym światło i przestrzeń drzewem, które osiąga wysokość do 25–30 m. Cylindryczny pień jest zwykle regularny o długości do 15–18 m i średnicy do 1 m. Samodzielnie rosnące drzewa tworzą ogromne, kuliste korony. Drewno Orzecha amerykańskiego, ze względu na swoje dekoracyjne usłojenie oraz szlachetną, ciemną barwę, używane jest przede wszystkim do wykonywania elementów wystroju wnętrz, takich jak meble, parkiety czy okładziny ścian. Drewno to znajduje również specyficzne zastosowania, takie jak budowa instrumentów, czy wykonywanie kolb do karabinów lub ozdobnych guzików. Ze względu na swoją charakterystyczną barwę i ciekawe usłojenie oraz świetne parametry, orzech amerykański jest niezmiernie cenionym gatunkiem drewna użytkowego.

System ładowania QI. Nowoczesny system ładowania indukcyjnego pozwalający na osiągnięcie prędkości do 10W – czyli większej niż standardowe kable dołączane do telefonów przez producentów. Dzięki naszym ładowarkom bezprzewodowym, będziecie mogli raz na zawsze zapomnieć o plątaninie kabli na swoim biurku, szafce nocnej czy w przestrzeni roboczej. System QI to przyszłość ładowania - to prostota i wygoda, a w połączeniu z przygotowanym przez nas, staranie wyselekcjonowanym elementem drewnianym, to również unikalny design i elegancja. Dbamy o to, aby wszystkie nasze drewniane ładowarki były wyjątkowe. Wykonujemy je ze starannie wyselekcjonowanego drewna, które pozyskujemy w Polsce a także wyszukujemy w najdalszych zakątkach świata. Drewniane ładowarki Bewood to jednak nie tylko samo drewno, w skład całego produktu wchodzą także: nowoczesny system ładowania QI, który jest zabezpieczony od spodu specjalnym wieczkiem ze stali nierdzewnej a także eleganckie korkowe podkładki, które chronią powierzchnię na której stoi ładowarka przed zarysowaniem oraz dają niezbędną stabilność całej konstrukcji.Powstaniu każdej z naszych drewnianych ładowarek indukcyjnych towarzyszy złożony i czasochłonny proces produkcji. Przywiązujemy ogromną wagę do każdego, nawet najmniejszego aspektu powstania naszych ładowarek bezprzewodowych. Znaczną część produkcji wykonujemy, co powoli niespotykane w dzisiejszych czasach – ręcznie. Szlifowanie, polerowanie i precyzyjne olejowanie drewna to efekt ciężkiej pracy naszych dłoni.


Specyfikacja techniczna:

  • Drewno: Orzech amerykański
  • System ładowania QI kompatybilny z urządzeniami wspierającymi technologię ładowania QI Między innymi: Apple iPhone: 8, 8 Plus, X, Xs, Xs Max, XR, 11, 11 Pro, 11 Pro Max, 12, 12 Pro, 12 Pro Max, 12 Mini Samsung Galaxy: S21, S21 Plus, S21 Ultra, S20, S20+, Note 10, S10, S10+, S10e, S9, S9+, Note 10, S8, S8+ Huawei: P40, P40 Pro, P30 Pro, Mate 30 Pro
  • Długość x szerokość: 20 cm x 10 cm
  • Wysokość: 3 cm
  • Prędkość ładowania do 10W
  • Kabel USB w zestawie 1m
  • Wykończenie: olej naturalny
Bewood
78605
Zaproponuj cenę

Cena podstawowa 660.60 zł

 

* Pola wymagane