Klawiatura bezprzewodowa BT do SmartTV QUER

44,28 zł

Dostawa od: 0 zł

Dostępność: 0

Producent: Quer

Kod EAN: 5901436785859

Kod produktu: 34087

Opakowanie zbiorcze: 1

Nasi klienci kupili ten produkt już 6 razy.

Ilość


KOM0479 to elegancka i wygodna w użyciu mała klawiatura bezprzewodowa, m.in. do Smart TV Android Dongle. Klawiatura łączy się z innymi urzadzeniami bezprzewodowo za pomocą Bluetooth 3.0.
Poza standardowymi przyciskami posiada 18 klawiszy dodatkowych, które zapewniają swobodne poruszanie się po Internecie i sterowanie dźwiękiem (przejście do poczty e-mail, odtwarzanie plików, regulacja głośności). Dzięki funkcji URL możliwe jest natychmiastowe uruchomienie przeglądarki internetowej. Bezprzewodowej mikroklawiatury Quer można używać do wysyłania wiadomości e-mail, czatowania i grania. Jest ona kompatybilna z systemem Windows, Linux, Android oraz Windows Mobile.

Nowa klawiatura Quer posiada zintegrowany Touchpad, który pozwala na intuicyjne przewijanie w pionie i w poziomie. Dlatego jest ona świetną alternatywą dla drogich pilotów komputerowych, od których posiada znacznie większe możliwości. Zasięg działania wynosi do 10m.


Specyfikacja techniczna:

  • Wymiary: 146.8 x 97.5 x 19mm
  • Waga kompletu: 210g
  • Zakres działania: do 10 metrów
  • Moc nadajnika : +5db Max.
  • Napięcie pracy: 3.3V
  • Zużycie pracy: < 50mA
34087
Zaproponuj cenę

Cena podstawowa 44.28 zł

 

* Pola wymagane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć