Kamera internetowa HD Tracer WEB008

62,68 zł

Dostawa od:  10zł

Dostępność: 100+

Producent: Tracer

Kod EAN: 5907512865729

Kod produktu: 70356

Czas dostawy: 2 - 4 dni

Opakowanie zbiorcze: 1

Ilość

Szukasz praktycznego rozwiązania, które umożliwi Ci swobodne prowadzenie video chatów i konferencji? A może marzysz o karierze vlogera? Kamera internetowa Tracer HD WEB008 to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Urządzenie gwarantuje nie tylko wysokiej jakości obraz, ale także wyraźny dźwięk - dzięki temu nie tylko podzielisz się ważnymi informacjami podczas spotkania on-line, ale również uchwycisz każdy szczegół podczas live streamingu.
Obraz w jakości HD
Kamera internetowa Tracer rejestruje obraz w jakości HD przy 30 klatkach na sekundę, dzięki czemu nie musisz się martwić o ostrość przekazu i bogactwo szczegółów. Bez względu na to, czy prowadzisz webinar, wideokonferencję, czy też prowadzisz pogawędkę ze znajomymi, treści zostaną zaprezentowane Twoim rozmówcom w dobrej jakości i żywych, naturalnych kolorach.
Szeroki kąt widzenia
Kąt widzenia obiektywu kamery Tracer wynosi 100°, co oznacza, że uchwyci on nie tylko Ciebie, ale również fragment otoczenia, w którym nagrywasz. Nie musisz się zatem martwić o jakość prezentacji on-line, kamera Tracer zadba o to, aby Twoi odbiorcy zobaczyli dokładnie to, co chcesz przekazać.


Dobra jakość w każdym oświetleniu
Pochmurny dzień z niewielką ilością światła? Już nie musisz się przejmować trudnymi warunkami do nagrywania. Dzięki autokorekcie oświetlenia kamera Tracer dostosowuje się do sytuacji, przekazując jaśniejsze obrazy o lepszym kontraście. Teraz połączenia video podczas deszczowego, jesiennego popołudnia nie sprawią Ci żadnego problemu. Dzięki ręcznej regulacji dokładnie dopasujesz ostrość obrazu do swoich potrzeb.
Uniwersalne urządzenie
Kamera Tracer WEB008 wyposażona jest we wbudowany mikrofon, co zapewni Ci dobrą komunikację z rozmówcą i umożliwi prowadzenie konferencji biznesowych w domowym zaciszu. Urządzenie dysponuje wejściem USB, co sprawia, że jest kompatybilne z każdym komputerem stacjonarnym i przenośnym. Przewód o długości 1,5 m gwarantuje bezpieczne podłączenie i późniejsze użytkowanie.


Specyfikacja
- Producent: Tracer
- Symbol producenta: TRAKAM46732
- Długość przewodu (m): 1,5
- Mikrofon: Tak
- Złącze: USB 2.0
- Kąty widzenia (stopnie): H-70/D-100/V-60
- Zasilanie (V): USB DC 5V
- Regulacja ostrości: Ręczna


Zestaw zawiera
- Kamera internetowa HD Tracer WEB008
- Instrukcja obsługi
- Opakowanie producenta


Cechy
- Wysokiej jakości obraz HD
- Szeroki kąt widzenia obiektywu 100°
- Autokorekta oświetlenia
- Wbudowany mikrofon
- Ręczna regulacja ostrości
70356