• Wyprzedaż!

Kamera endoskopowa Tracer HardWire 5M 8MM LED WiFi

115,82 zł

Dostawa od:  10zł

Dostępność: 100+

Producent: Tracer

Kod EAN: 5907512865293

Kod produktu: 67289

Czas dostawy: 2 - 4 dni

Opakowanie zbiorcze: 1

Ilość

Uniwersalna, bezprzewodowa kamera endoskopowa Tracer HardWire WiFi sprawdzi się w każdej sytuacji, gdy konieczna jest inspekcja / podgląd trudno dostępnych miejsc, takich jak rury kanalizacyjne, przewody wentylacyjne, wnętrza maszyn, silników, pojazdów itp.
Wybrany obszar, doświetlony 6 diodami LED (z regulacją natężenia), możesz sfotografować lub też nagrać jako film na swój telefon / komputer.
Dzięki połączeniu WiFi możesz wyświetlić obraz i zarządzać nim z ekranu swojego smartfona bezprzewodowo, co zdecydowanie ułatwia operowanie telefonem i kamerą inspekcyjną niezależnie od siebie.
Urządzenie zasila wbudowana bateria litowa 3,7V o pojemności 500 mAh.
Długi na 5 metrów, usztywniany kabel wideo pozwoli wprowadzić kamerę inspekcyjną we wszystkich kierunkach bez efektu „opadania” obiektywu.
W odróżnieniu od elastycznego przewodu, możesz bowiem zamodelować jego kształt i wprowadzić go w trudno dostępne miejsce, uzyskując na monitorze komputera lub ekranie smartfona obraz z precyzyjnie określonego miejsca.


Dzięki dedykowanemu oprogramowaniu endoskop daje możliwość podglądu i nagrywania obrazu na komputerze (przewodowo z portu USB), jak również bezprzewodowo na tablecie oraz smartfonie opartym zarówno na systemie Android, jak też iOS.
Zestaw końcówek (hak, magnes, lusterko) pozwoli nie tylko podejrzeć, ale również wydobyć obiekt z najbardziej niedostępnych zakamarków, zaś nakładka uszczelniająca pozwoli Ci na operowanie obiektywem również pod wodą!


Specyfikacja
- Format pliku wideo: AVI
- Łączność WiFi: Tak
- Rozdzielczość maksymalna (l. pikseli): 1600x1200
- Obiektyw (stopnie): 70
- Pojemność (mAh): 500
- Doświetlenie: LED
- Długość przewodu VIDEO (mm): 500


Zestaw zawiera
- Kamera endoskopowa Tracer HardWire 5M 8MM LED WiFi
- Zestaw końcówek
- Instrukcja obsługi
- Opakowanie producenta


Cechy
- Umożliwia podgląd trudno dostępnych miejsc, takich jak rury kanalizacyjne, przewody wentylacyjne, wnętrza maszyn, silników, pojazdów itp.
- Dzięki połączeniu WiFi możesz wyświetlić obraz i zarządzać nim z ekranu swojego smartfona bezprzewodowo
- Wbudowana bateria litowa 3,7V o pojemności 500 mAh
- Zestaw końcówek (hak, magnes, lusterko) pozwoli nie tylko podejrzeć, ale również wydobyć obiekt z najbardziej niedostępnych zakamarków, usztywniany kabel wideo
- Możesz zamodelować jego kształt i wprowadzić go w trudno dostępne miejsce
- Możliwość podglądu i nagrywania obrazu na komputerze (przewodowo z portu USB), jak również bezprzewodowo na tablecie oraz smartfonie opartym zarówno na systemie Android, jak też iOS
- Zestaw końcówek (hak, magnes, lusterko) pozwoli nie tylko podejrzeć, ale również wydobyć obiekt z najbardziej niedostępnych zakamarków
67289