Kategorie

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 63,00 zł

Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Groty do lutownicy

Lutownica to urządzenie, bez którego trudno wyobrazić sobie zarówno hobbystycznego majsterkowicza, jak i prawdziwego fachowca zajmującego się różnego rodzaju naprawami. Warto jednak pamiętać, że nie tylko kolbę (rękojeść) powinna charakteryzować możliwie najwyższa jakość, ale również drugi z jej elementów. Groty do lutownicy, bo to właśnie je mamy w tym miejscu na myśli, są równie istotne w procesie łączenia ze sobą poszczególnych materiałów. W celu ich zakupu polecamy skorzystać z usług sklepu Centrumelektroniki, oferującego bardzo szeroki wybór produktów. Ich zakup sprawi, że posługiwanie się lutownicą będzie jeszcze sprawniejsze niż dotychczas, przynosząc za każdym razem oczekiwane rezultaty.

Dlaczego wybór odpowiedniego grota do lutownicy jest tak istotny?

Grot do lutownicy to niewielki element o bardzo dużym znaczeniu, jeśli chodzi o jej działanie. Najczęściej przybiera on kształt dłuta, ołówka lub szpica, a nierzadko bywa również płaski. Pod względem rozmiaru także nie jest jednolity, o czym należy pamiętać przed dokonaniem jego zakupu. Funkcją, którą pełnią opisywane artykuły w czasie lutowania, jest natomiast topienie cyny w wyniku osiągnięcia przez nie odpowiednio wysokiej temperatury. Gdy do tego dojdzie, można przystąpić do łączenia poszczególnych elementów poprzez zaaplikowanie potrzebnej w tym celu ilości spoiwa. Groty do lutownicy najczęściej dystrybuowane są razem z nią, lecz po pewnym czasie może okazać się, że uległy one zużyciu lub uszkodzeniu. Często również dochodzi do sytuacji, w których ich kształt lub długość utrudniają lutowanie, co zmusza użytkowników urządzenia do zainwestowania w nowe groty. W naszym sklepie można znaleźć je bez problemu, a przy tym w bardzo atrakcyjnej cenie. Oferowane przez nas groty do lutownicy w większości kosztują zaledwie kilka złotych.

Wkręcane groty do lutownicy do łączenia różnego rodzaju elementów

Korzystając z usług Centrumelektroniki, każdy Klient może nabyć groty do lutownicywkręcane, kompatybilne z różnymi jej modelami. Przed zakupem radzimy więc upewnić się, czy wybrany produkt będzie odpowiedni dla posiadanego przez Ciebie urządzenia. Oferowane artykuły wykonane zostały przez takie marki, jak Velleman, słynące z dostarczania wysokiej jakości elementów z miedzi i innych materiałów, które doskonale radzą sobie z przewodzeniem energii. Z tego powodu kolejni Klienci decydują się sięgnąć po oferowane przez nas groty do lutownicy, ceniąc sobie także możliwość szybkiego zamontowania ich w odpowiednim miejscu. Osobom zamierzającym dokonywać łączenia głównie niewielkich elementów polecamy zaopatrzenie się w groty o niedużej końcówce, ponieważ w ten sposób będą w stanie wykonywać swoją pracę z najwyższą dokładnością. Podczas lutowania większych części lepiej sprawdzi się natomiast grot do lutownicywkręcany z szerszym zakończeniem, gdyż będzie w stanie szybciej rozgrzać się do temperatury umożliwiającej jego użytkowanie. 

Dostępne w wyjątkowo atrakcyjnej cenie groty do lutownicy transformatorowej i innych

Możliwe do nabycia w naszym sklepie groty do lutownicy nadają się do korzystania z nich przy łączeniu elementów z różnych tworzyw, miedzianych, metalowych, stalowych i innych. Dzięki nim nie stanowi większego problemu scalanie: rynien, rur, witraży czy elementów dekarskich. Sięgają po nie m.in. użytkownicy lutownic transformatorowych, poszukując dla siebie w naszym sklepie grotów do lutowania w postaci drutu. Posiadaczy innych urządzeń także zachęcamy do zapoznania się z asortymentem sklepu Centrumelektroniki. Zapewniamy możliwość pozyskania wybranych artykułów bez konieczności wychodzenia z domu, z gwarancją ich otrzymania jak najszybciej po złożeniu zamówienia. Dzięki takiemu działaniu kolejni Klienci decydują się zaufać właśnie nam, do czego zachęcamy również Ciebie w razie konieczności nabycia grotów do lutownicy oraz innych produktów wchodzących w skład szeroko pojętej elektroniki. Zapraszamy! Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Groty

Podkategorie

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-27 z 27 pozycji

Aktywne filtry

groty-do-lutownicy
GROT ZAPASOWY DO VTSI60
12,13 zł Cena
groty-do-lutownicy
1x Grot miedziany do lutownicy transformatorowej 2,5mm
4,22 zł Cena
groty-do-lutownicy
Grot do lutownicy 5PK-356-G1 Proskit
16,63 zł Cena