Kategorie produktów

Dostawa

  1. Zamówiony towar przesyłany jest do Państwa za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej.
  2. Zawartość przesyłki należy sprawdzić w obecności pracownika Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. W przypadku podejrzenia, że towar został uszkodzony podczas transportu, należy spisać protokół szkodowy.  
  3. Koszty transportu zależą od obowiązujących w chwili wysyłki cen Poczty Polskiej lub firmy Kurieskiej.
  4. Na życzenie Klienta Paczka może być wysłana jako ubezpieczona (przed zaginięciem) oraz jako paczka na warunkach szczególnych (ubezpieczona przed uszkodzeniem). Opłaty w każdym przypadku zależą od konkretnej przesyłki. Ubezpieczone paczki są wysyłane TYLKO po uprzednim uzgodnieniu z Klientem oraz przedpłacie na konto.
  5. W przypadku wysyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej, paczka jest wysyłana jako priorytetowa.
  6. Koszt wysyłki podawany przy składaniu zamówienia zawiera wliczone opłaty za pakowanie i dostarczenie towaru do Klienta. W przypadku płatności przy odbiorze, doliczany jest koszt wpłaty należności poprzez Pocztę Polską bądź Firmę Kurierską na konto Sprzedającego.
  7. Koszty transportu są pokrywane przez Klienta.
  8. Dla przesyłek o wadze powyżej 30kg i/lub najdłuższym wymiarze powyżej 250cm, koszty transportu są ustalane indywidualnie.
  9. Podczas składania zamówienia, koszt wysyłki jest liczony automatycznie w/g wagi produktów oraz wyświetlany w odpowiedniej formie; nie gwarantujemy poprawności obliczonych w ten sposób kosztów wysyłki. W przypadku wątpliwości co do wyliczonego kosztu wysyłki, prosimy o kontakt.

Rodzaj przesyłki Przelew Pobranie
kurier 15,00zł 18,00zł
pocztex kurier 48 12,00zł 16,00zł
List polecony ekonomiczny 10,50zł
List polecony priorytetowy 11,00zł
Odbiór w placówce Poczty Polskiej lub na Stacji Paliw Orlen 9,00zł 13,00zł
Paczka w Ruchu 3,90zł