• Wyprzedaż!
  • Nowy

Depilator IPL Concept Perfect Skin IL3000

514,24 zł

Dostawa od:  6.7zł

Dostępność: 2

Producent: Concept

Kod EAN: 8595631011195

Kod produktu: 73624

Opakowanie zbiorcze: 1

Ilość

Depilator Concept IL3000 Perfect Skin IPL zadba o to aby Twoja skóra była gładka. Jest wyposażony w czujnik ochrony oczu i oferuje 5 poziomów intensywności, 2 tryby oraz żywotność 300 000 impulsów.
Długotrwale gładka skóra
Chcesz mieć gładką i piękną skórę? Dzięki depilatorowi Concept IL3000 Perfect Skin IPL możesz to osiągnąć w zaciszu własnego domu. IL3000 wykorzystuje technologię Intense Pulsed Light (IPL), która przeszła ponad 15 lat badań klinicznych na całym świecie. Umożliwia zabieg w 2 trybach i 5 poziomach w zależności od odcienia skóry. Z jego pomocą z łatwością usuniesz owłosienie z nóg, dłoni oraz z wrażliwych obszarów bikini, pach i twarzy (policzki, górna warga, podbródek). Urządzenie jest łatwe w użyciu, a depilacja nim jest bezbolesna i długotrwała. Żywotność depilatora sięga 300 000 impulsów świetlnych.
IPL technologia
Ta naukowo sprawdzona technologia zapewnia szybkie i trwałe rezultaty. Podczas depilacji przebłyski intensywnego impulsy docierają pod powierzchnię skóry, gdzie działają na ciemny pigment włosów. Ten efekt skutecznie i bezboleśnie niszczy włosy nawet u nasady i zapobiega ich odrastaniu. Przy regularnym i prawidłowym stosowaniu uzyskasz gładką skórę nawet przez kilka miesięcy.
Nie czekaj na lato
Jeśli chcesz mieć latem piękną i gładką skórę, zacznij depilację z dużym wyprzedzeniem ponieważ skóra nie może być wystawiana na działanie promieni słonecznych przez co najmniej 4 tygodnie przed i co najmniej 2 tygodnie po użyciu depilatora IPL. Jeśli nałożyłeś na skórę krem samoopalający, zaczekaj, aż efekt opalenizny całkowicie zniknie. Depilator IPL może być używany zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety powyżej 18 roku życia.


Dla kogo przeznaczony jest depilator IPL?
Depilacja za pomocą depilatora IPL jest najskuteczniejsza u osób o jaśniejszej skórze i ciemniejszych włosach zawierających ciemny pigment. Im jaśniejsze włosy i ciemniejszy typ skóry, tym mniejsza skuteczność depilatora IPL.
Właściwe użytkowanie
Skóra, którą zamierzasz depilować, musi być czysta, sucha i ogolona przed użyciem depilatora IPL. Wybierz odpowiedni poziom natężenia światła dla swojego rodzaju skóry lub w zależności od wrażliwości obszaru, w którym będzie działać światło. Dociśnij miejsce aplikacji depilatora do skóry. Po naciśnięciu przycisku urządzenie emituje impuls świetlny. Unikaj uwalniania więcej niż jednego impulsu na tej samej części skóry podczas jednego zabiegu. Podczas depilacji możesz poczuć lekkie uczucie ciepła lub mrowienia, ale nigdy nie powinno to być bolesne. Jeśli odczuwasz ból, konieczne jest zmniejszenie intensywności promieniowania.
Ochrona oczu
Depilator IPL ma wbudowany czujnik bezpieczeństwa, który zapobiega wysyłaniu impulsu podczas kierowania depilatora na otwartą przestrzeń. Dzięki temu czujnikowi urządzenie będzie działać poprawnie tylko wtedy, gdy powierzchnia aplikacji będzie w pełnym kontakcie ze skórą.


Specyfikacja
- Technologia intensywnego światła pulsacyjnego
- 5 poziomów, 2 tryby - precision, gliss
- Żywotność lampy: 300 000 impulsów
- Napięcie: 100-240 V ~, 50/60 Hz, 1,2 A
- Pobór mocy: 36 W
- Obszar aplikacji: 3 cm2
- Światło: 550-1200 nm
- Częstotliwość impulsów: Stopień natężenia 1 1 - impulsy po 1,6 s/Stopień natężenia 1 5 - impulsy po 3,6 s
- Wymiary: 13,5 x 7,5 x 3,5 cm
- Waga: 0,22 kg
- Zasilanie: sieć elektryczna
- Kolor: biały + różowo-złoty
Intensywność impulsu świetlnego:
- Stopień intensywności 1 - 2 J/cm2
- Stopień intensywności 2 - 2,5 J/cm2
- Stopień intensywności 3 - 2,8 J/cm2
- Stopień intensywności 4 - 3,2 J/cm2
- Stopień intensywności 5 - 3,5 J/cm2


Zestaw zawiera
- Depilator IPL Concept Perfect Skin IL3000
- Etui
- Instrukcja obsługi
- Opakowanie producenta


Tryb PRECISION
Nadaje się do usuwania owłosienia z najbardziej niedostępnych i najbardziej wrażliwych miejsc, takich jak twarz, pachy, okolice bikini itp. Urządzenie emituje pojedyncze impulsy po naciśnięciu przycisku wyzwalającego puls.
Tryb GLISS
Ten tryb jest odpowiedni do usuwania owłosienia z większych powierzchni, takich jak nogi, ramiona, plecy itp. Powoli przesuwaj urządzenie po skórze, nie podnosząc go. Depilator emituje płynne błyski z rzędu, co pozwala na szybsze i płynniejsze zabiegi.
Kiedy nie używać depilatora IPL
Depilatora IPL nie wolno używać na wytatuowanych częściach ciała, miejscach z trwałym makijażem, piegami, znamionami i innymi ciemnymi śladami. Dokładnie zakryj te miejsca przed użyciem. Jednocześnie depilacja IPL nie jest zalecana dla osób z bardzo wrażliwą skórą, chorobami skóry, żylakami oraz dla kobiet w ciąży i karmiących. Jeśli jesteś chory lub po prostu nie masz pewności, czy depilacja IPL jest dla Ciebie odpowiednia, skonsultuj się z dermatologiem lub lekarzem.
Mobilna aplikacja
Dzięki aplikacji mobilnej Concept IPL otrzymujesz osobistego doradcę, który pomoże Ci zaplanować poszczególne zabiegi i monitorować postępy leczenia. Pomoże Ci dobrać odpowiedni poziom intensywności światła do odcienia skóry i monitorować przerwy między zabiegami. Dostępny jest również przejrzysty samouczek wideo, w którym dowiesz się, jak prawidłowo korzystać z depilatora, aby osiągnąć skuteczne i długotrwałe rezultaty.


Cechy
- Długotrwała depilacja w zaciszu własnego domu
- Usuwa włosy ze skóry nóg, ramion, pach, bikini i twarzy
- Technologia intensywnego światła pulsacyjnego
- 5 poziomów, 2 tryby - precision, gliss
- Czujnik ochrony oczu
- Wskaźnik gotowości
- Aplikacja mobilna do planowania leczenia
- Automatyczne wyłączanie podczas bezczynności
- Etui
73624
Zaproponuj cenę

Cena podstawowa 514.24 zł

 

* Pola wymagane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć