Kategorie

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 271,00 zł

Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Cyna lutownicza

Łączenie ze sobą różnego rodzaju elementów (np. metalowych) wymaga użycia w tym celu sprawdzonych rozwiązań. Warto więc zaopatrzyć się w odpowiedniej jakości urządzenie w postaci lutownicy, ale też w niezbędny stop lutowniczy. Na szczęście z jego nabyciem nie mają problemu Klienci sklepu Centrumelektroniki. W naszym sklepie cyna lutownicza jest bardzo łatwo dostępna, a dzięki swojej różnorodności każda osoba staje przed szansą pozyskania produktu o dokładnie takich właściwościach, jakie ją interesują. Jeżeli także potrzebujesz wysokiej jakości stopów lutowniczych, możesz być pewien, że proponowane przez nas cyny spełnią Twoje oczekiwania.

Jakie rodzaje cyny do lutowania możemy Ci zaproponować?

Możliwe do nabycia w Centrumelektroniki cyny do lutowania pozwalają skutecznie łączyć za ich pomocą części z różnych tworzyw, topiąc się szybko i równomiernie. Po osiągnięciu odpowiedniej konsystencji wystarczy natomiast zaaplikować potrzebną ilość produktu w konkretnym miejscu i użyć lutownicy do trwałego scalenia poszczególnych elementów. Najczęściej w celu lutowania używa się stopów o średnicy wynoszącej między 0,25, a 3 mm, w składzie których znajdują się żyłki topnika. W wielu przypadkach cyna lutownicza stanowi stop cyny z ołowiem w proporcji do ok. 40%. Temperatura topnienia takiego stopu wynosi „tylko” 183 stopnie Celsjusza, czyli o blisko 50 stopni mniej, niż temperatura topnienia czystej cyny. Obecność ołowiu w stopie sprawia zaś, że polepszeniu ulegają jego parametry, jeśli chodzi o twardość, plastyczność, wytrzymałość czy przewodzenie elektryczności. Z tego powodu nasi kolejni Klienci chętnie decydują się postawić właśnie na tego rodzaju cyny lutownicze, dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.

W naszym sklepie znajdziesz również cyny bezołowiowe

W przygotowanej przez nas ofercie znajdziesz także cyny do lutowania pozbawione wspomnianego wcześniej ołowiu, czyli PB-free oraz Lead-free. W ich przypadku temperatura topnienia wynosi nawet powyżej 200 stopni Celsjusza. Produkty te są dość łatwe w aplikacji i bardziej przyjazne dla ludzkiego zdrowia oraz środowiska, dlatego coraz bardziej zyskują na popularności. Jeśli należysz do osób ceniących sobie te atuty, być może zainteresuje Cię właśnie ta grupa produktów. W naszym sklepie cyna do lutowania różni się nie tylko średnicą, ale też ilością, w której Klienci decydują się ją pozyskać. Od 100 gramów, do nawet kilku kilogramów – tyle wysokiej jakości cyny zdołasz nabyć w Centrumelektroniki, by następnie zyskać pewność, że w znacznym stopniu ułatwi Ci ona scalanie poszczególnych części. Dużym atutem oferowanych produktów jest bez wątpienia także fakt, iż nadają się one do wykorzystania w połączeniu z różnymi lutownicami oraz grotami. Poza tym każda proponowana cyna lutownicza dystrybuowana jest przez nas na odpowiedniej wielkości szpulach, by rozwijanie produktu nie stanowiło najmniejszego problemu.

Jakie parametry należy wziąć pod uwagę przy wyborze cyny do lutowania?

Cyny lutownicze możesz nabyć w naszym sklepie bez wychodzenia z domu, otrzymując przy każdym zakupie stosowną gwarancję. Zanim jednak zdecydujesz się na pozyskanie danego produktu, upewnij się, że jego parametry są rzeczywiście tymi, które Ci odpowiadają. Zwróć uwagę przede wszystkim na średnicę produktu, zakres temperatury topnienia, a także pracy. Nie zapomnij również o tym, by upewnić się, czy wybrana cyna do lutowania posiada w swym składzie ołów. Gdy sprawdzisz już wszystkie te parametry, zyskasz pewność, że dokonałeś właściwego wyboru, a nam nie pozostanie nic innego, jak tylko zrealizować w maksymalnie krótkim czasie Twoje zlecenie. Kolejni zadowoleni ze skorzystania z usług Centrumelektroniki Klienci są najlepszym dowodem na to, że wiemy jak zadowolić nawet tych najbardziej wymagających. Śmiało możesz więc dołączyć do tego grona, by już niebawem cieszyć się z posiadania cyny lutowniczej Velleman lub innej znanej marki.

Cyny

Podkategorie

Jest 74 produktów.

Pokazano 1-32 z 74 pozycji

Aktywne filtry

cyna-lutownicza
Cyna 1.5mm/100g Sn60Pb40 CYNEL
28,91 zł Cena
cyna-lutownicza
Cyna fiolka 1mm LC60 FSW26 16g
10,15 zł Cena