• Wyprzedaż!
  • Nowy

Ciśnieniomierz elektroniczny HW-HL001

156,54 zł

Dostawa od:  9.99zł

Dostępność: 2

Producent: HOME-WORLD

Kod EAN: 5901812545176

Kod produktu: 78764

Opakowanie zbiorcze: 1

Nasi klienci kupili ten produkt już 3 razy.

Ilość

TECH-MED HW-HL001 to zaawansowany ciśnieniomierz elektroniczny, który wykorzystuje oscylometryczną metodę pomiaru z technologią MWI (Measuring While Inflating). Ciśnieniomierz charakteryzuje się wysoką dokładnością pomiaru, która odpowiada dokładności pomiarów wykonywanych metodą osłuchową za pomocą ciśnieniomierzy mechanicznych przez wykwalifikowany personel medyczny. Dokładność ta została potwierdzona w badaniach klinicznych. Dokładny pomiar ciśnienia jest tak prosty, jak to tylko możliwe - wystarczy nacisnąć przycisk. Ergonomiczny wyświetlacz LCD zapewnia łatwy odczyt wyniku pomiaru
Dzięki funkcji rozpoznawania objawów arytmii serca otrzymujemy sygnał, gdy konieczna jest diagnoza arytmii przez lekarza. Dzięki funkcji klasyfikacji poziomu ciśnienia zgodnie z normami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), pozwala ona na przybliżoną diagnozę pomiaru mierzonego ciśnienia. Funkcja pamięci umożliwia wyświetlenie wartości wraz z datą i godziną pomiaru po naciśnięciu odpowiedniego przycisku. Funkcja automatycznego wyłączania zmniejsza zużycie baterii.
Dzięki zaawansowanej technologii transmisji danych Bluetooth 4.0 (BT), ciśnieniomierz Tech-Med HW-HL001 może przesyłać dane do urządzeń mobilnych (smartfon, tablet) wyposażonych w funkcję Bluetooth. Urządzenia przenośne odbierają dane o stanie zdrowia, w tym dane o ciśnieniu krwi i tętnie.

Aplikacja MedM Health to bardzo praktyczne narzędzie do automatycznego zapisywania pomiarów ciśnienia krwi i tętna. Dzięki zastosowaniu aplikacji MedM Health można zapomnieć o żmudnym ręcznym zapisywaniu wyników. Kompletne wyniki pomiarów masz zawsze przy sobie w swoim smartfonie. Dzięki aplikacji MedM Health możesz w każdej chwili wysłać kompletną historię swoich pomiarów na wybrany adres e-mail, np. do lekarza lub krewnych. Możesz opisać każdy wynik pomiaru w taki sposób, aby lekarz otrzymał informacje o wpływie zalecanej przez niego terapii lekowej na wyniki pomiarów


Specyfikacja techniczna:

  • Dokładność: ciśnienie +/3 mmHg
  • Dokładność: tętno +/5 %
  • Zakres pomiaru ciśnienia: 0 299 mmHg
  • Zakres pomiaru tętna: 40 199 uderzeń/minutę
  • Powiększony, uniwersalny mankiet naramienny o obwodzie od 22 cm do 42 cm
  • Pamięć: 2 x 60 wyników ostatniego pomiaru z datą i godziną
  • Waga: 247 g (bez baterii)
  • Wymiary zewnętrzne: 118 x 126 x 72 mm
  • Zasilanie: 4 baterie "AA" 1,5 V lub za pomocą zasilacza sieciowego DC 6 V (nie należy do wyposażenia).
HOME-WORLD
78764
Zaproponuj cenę

Cena podstawowa 156.54 zł

 

* Pola wymagane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć