Kategorie
Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty
Catering Ogrodowy

Catering Ogrodowy

Catering ogrodowy - podstawowe wyposażenie i jego cena

Różnego rodzaju cateringi stają się coraz popularniejszą branżą dla osób, które chcą założyć jednoosobową działalność gospodarczą. Jeśli ktoś ma dobry smak, lubi gotować lub piec, a także ma pewne predyspozycje do prowadzenia biznesu, może sprzedawać swoje potrawy i przy tym naprawdę dobrze zarabiać! Catering ogrodowy, szczególnie w okresie wiosenno-letnim, to dobra alternatywa dla świadczenia usług cateringowych w tradycyjny sposób, szczególnie dla tych klientów, którzy mają swoje własne podwórko i nieco miejsca. Rozpoczęcie tego typu działalności powinieneś rozpocząć od zakupu odpowiednich mebli!

Stół z krzesłami, czyli najbardziej podstawowe elementy

Nic po niesamowicie dobrym jedzeniu, jeśli goście nie będą mieli gdzie go skonsumować! Chcąc świadczyć usługi cateringu ogrodowego, musisz przede wszystkim „uzbroić się” w odpowiednie meble, czyli stoły oraz krzesła. W zależności od tego, jak wiele gości chcesz obsłużyć, możesz wybrać kombinację jednego lub kilku stołów, a co za tym idzie, odpowiednio dopasowanej liczby krzeseł.

GB370

Zakupy rozpocznij od stołu, na przykład wybierając model GB370. Powierzchnia robocza o wymiarach 180x75x74cm, a także solidny stelaż, wytrzymujący obciążenie 200 kg pozwoli nie tylko swobodnie ulokować kilku gości, ale też pozostawi sporo miejsca na potrawy. Co więcej, stół złożysz w kilku ruchach, otrzymując coś na kształt płaskiej walizki. Pozwoli Ci to zapakować go nawet do zwykłego auta osobowego. Zwróć również uwagę na to, że stół cateringowy nie jest szczególnie drogi – powyższa propozycja firmy GreenBlue to wydatek niecałych 300 złotych za sztukę!

GB370 2

Jeśli Twoim głównym celem jest podawanie przekąsek czy czegoś na wzór szwedzkiego stołu, być może uda Ci się obyć bez krzeseł. W innych przypadkach, zdecydowanie trzeba na czymś gości posadzić! Tutaj w sukurs idą cateringowe siedziska, również od firmy GreenBlue. Model GB375 nawiązuje stylistyką do wcześniej wymienionego stołu, przeplatając biel z chłodnym aluminium. Krzesło może wytrzymać nacisk do 250 kilogramów, a także posiada funkcję szybkiego składania, co sprawia, że jego wymiary stają się niezwykle kompaktowe.

GB375

By meble cieszyły się nieskazitelnym wyglądem, zainwestuj w pokrowce!

Intensywnie użytkowane meble, niezależnie od tego, czy są one przeznaczone do ogrodu, czy też do wnętrza mieszkania, mogą się szybko zużywać. Jeśli chcesz je ochronić, a także cieszyć się ich dobrym wyglądem przez długie lata, zainwestuj kilkadziesiąt złotych w pokrowce! Stół możesz na przykład ochronić obrusem elastycznym, który zakryje nie tylko blat, ale również nogi. Firma GreenBlue ma do zaoferowania model GB371, czyli pokrowiec w kolorze białym lub GB372, czyli dokładnie tę samą konstrukcję, jednak w kolorze czarnym. Co ciekawe, niezwykle skuteczna ochrona jest jednocześnie niezwykle tania! Za obrus elastyczny zapłacisz nieco ponad 60 złotych.

GB372

Przy zakupie krzeseł, również i na nie warto założyć pokrowiec. Wybierając GreenBlue GB373 otrzymujesz elastyczne, eleganckie okrycie siedziska w kolorze czarnym lub białym (to już model GB374).

GB373

1 Komentarze

Skomentuj