Kategorie
Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty
Zadbaj o ergonomię pracy i nauki całej rodziny!

Zadbaj o ergonomię pracy i nauki całej rodziny!

Zadbaj o ergonomię pracy i nauki całej rodziny!

W XXI. wieku coraz więcej rzeczy można robić przy pomocy komputera, smartfona czy tableta. Praca, nauka i rozrywka mogą odbywać się przy biurku, a nawet w łóżku! Korzystając z urządzeń elektronicznych kilka, a nawet kilkanaście godzin na dobę, warto zadbać o to, by nie odbiło się to na zdrowiu. Ergonomię pracy, nauki czy rozrywki mogą zapewnić między innymi regulowane biurka.

Ergonomiczne biurka dla dzieci i dorosłych - jakie wybrać?

Głównym aspektem wyboru biurka jest jego cena oraz rozmiar. Jeśli chodzi o to pierwsze, nie musisz specjalnie się zamartwiać. Wszystkie dzisiejsze propozycje nie zrujnują Twojego budżetu domowego! Jeśli chodzi o rozmiar, ten bardzo często można dostosować dzięki regulowanemu stelażowi. Z jednego modelu będziesz mógł zatem korzystać zarówno w małym pokoiku przerobionym na biuro, jak i w dużym salonie.

MC-830

Najbardziej zaawansowaną opcją dla dorosłych w dzisiejszym zestawieniu jest elektryczny stelaż biurka Maclean MC-830. Platforma wsparta na teleskopowych nogach pozwala podnieść przestrzeń roboczą na niemal 130 centymetrów. Regulowana od 105 do 160 centymetrów szerokości rama, pozwala na przymocowanie blatu o naprawdę zróżnicowanych wymiarach. Jeśli chcesz nieco oszczędzić i nie przepadasz za instalowaniem elektroniki w każdym możliwym miejscu, możesz zdecydować się na stelaż do biurka Maclean MC-790. Ten regulowany jest manualnie przy pomocy łatwo dostępnej korbki. Maksymalna wysokość przestrzeni roboczej dla tego modelu jest nieco niższa i wynosi 123 centymetry. Zalecana długość blatu to natomiast od 120 do 180 centymetrów.

MC-790

Zupełnie osobny akapit należy się produktowi, jakim jest mobilna stacja robocza Ergo Office. To prawdziwa rewolucja na rynku gadżetów ergonomicznych, bowiem pozwala nie tylko na pracę w pozycji stojącej, ale też na przemieszczanie się! Dzięki czterem skrętnym kółkom możesz wędrować po całym mieszkaniu bez obaw o porysowane podłogi. 

Mobilna stacja Ergo Office

Wybierz te akcesoria, a przestrzeń wokół Ciebie stanie się jeszcze bardziej praktyczna

Skoro Twoje stawy i kręgosłup są już dobrze zadbane przez odpowiednio dobrane biurko, czas na oczy! Narząd wzroku przy pracy czy nauce męczy się równo mocno, dlatego warto zadbać o odpowiednio oświetlone środowisko. Pomoże w tym lampka LED Maclean MCE620. Dzięki trzem kolorom świecenia oraz regulacji jasności, bez trudu dobierzesz odpowiedni snop światła.

MCE620

W organizacji przestrzeni na biurku może z kolei pomóc organizer z szufladą Ergo Office ER-440

ER-440

oraz organizer kabli Maclean MC-747. Te dwa przedmioty, choć wyglądają niepozornie, znacząco przyczyniają się do zwiększenia estetyki miejsca pracy!

MC-747

Jeśli na co dzień wykorzystujesz sporą ilość dokumentów lub innych rzeczy, z pewnością przyda Ci się odpowiednie miejsce do ich przechowywania. Z kontenerkiem podbiurkowym Maclean MC-850 bez trudu zapanujesz nad bałaganem, a co więcej, wszystkie spakowane do niego rzeczy zamkniesz na klucz.

MC-850

Skomentuj