Kategorie
Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty
Nowoczesne włączniki światła

Nowoczesne włączniki światła

Wykańczasz swoje cztery ściany? Postaw na te akcenty, by ubogacić przestrzeń!

Projektując konkretne przestrzenie na własną rękę, bardzo rzadko zastanawiamy się nad najdrobniejszymi szczegółami. Liczy się przecież kolor ścian, mebli czy umiejscowienie obrazów i zdjęć. Świetnym dopełnieniem wizerunku pomieszczenia mogą być jednak takie błahostki, jak włączniki świateł czy kontakty. Choć kojarzone głównie z praktyczną funkcją, odpowiednio dobrane, mogą pozytywnie wpłynąć na odbiór całego projektu.

Nowoczesne włączniki światła

W erze technologii i otaczających nas aplikacji nic dziwnego, że nawet oświetleniem możemy zarządzać z poziomu smartfona czy tableta. Służy do tego między innymi program sterujący dotykowymi włącznikami światła, odpowiednio sparowany z włącznikiem Maclean MCE714W oraz jego bliźniaczymi wersjami w innych wersjach kolorystycznych. Za pomocą kilku dotknięć ekranu włączysz lub wyłączysz światło, a jeśli posiadasz odpowiednie komponenty, nawet wyregulujesz jego natężenie.

Włącznik

Dotykowy smart włącznik światła nabędziesz w kolorze białym i wersji podwójnej, tak jak wspominany wyżej model MCE714W, lub w kilku innych odmianach. Możesz postawić między innymi na klasyczną czerń w modelu Maclean MCE715B lub różnego rodzaju typy podświetlenia. Do wyboru są okrągłe oraz kwadratowe. Włączniki różni jednak nie tylko rodzaj podświetlenia i kolor! W naszym sklepie znajdziesz zarówno modele skonstruowane do obsługi jednego przyłącza, jak i dwóch. Oczywiście bez problemu obiema instalacjami możesz sterować niezależnie z poziomu aplikacji.

Włącznik

Jeśli nie jesteś fanem aż tak rozwiniętych nowinek technologicznych, możesz postawić na bardziej klasyczne rozwiązania, takie jak dotykowy włącznik światła Maclean MCE710B.

Ramki pojedyncze

To podstawowy model w gamie producenta, jednak wcale nie oznacza, że jest on zły! Nabywca otrzyma nie tylko nowocześnie wyglądający panel, ale też możliwość sterowania światłem w trybie schodowym. Podobnie jak w przypadku włączników smart, również wersje bez aplikacji możesz wybrać w kilku różnych odmianach. Są pojedyncze, jak wyżej wspomniany 710B, ale też podwójne, takie jak Maclean MCE711W. W zależności od preferencji, możesz też wybrać kolor biały lub czarny oraz kształt podświetlenia.

Ramki podwójne

Zainstaluj odpowiednie gniazda, a oszczędzisz sobie plątaniny przewodów

Coraz częściej w nowocześnie zaprojektowanych wnętrzach widzimy dedykowane gniazda, które w znacznym stopniu pozwalają ograniczyć ilość plątających się przewodów. Jedną z podstaw codziennego życia jest oczywiście dostęp do internetu, zatem z pewnością zainteresuje Cię gniazdo LAN. Do Twojej dyspozycji oddajemy model Maclean MCE725W lub dokładnie ten sam w wersji czarnej. Kabel ethernet poprowadzony od źródła sieci Internet dotrze do gniazdka, skąd w estetyczny sposób będziesz mógł poprowadzić go do urządzenia końcowego.

Gniazdo LAN

Sporym zainteresowaniem cieszą się również gniazda HDMI. To ze względu na fakt, że coraz więcej urządzeń korzysta właśnie z tego interfejsu. Dekodery, konsole, komputery stacjonarne, a nawet tablety! Jeśli chcesz uniknąć brodzenia w przewodach, wybierz gniazdo HDMI Maclean MCE720B – dla wersji czarnej lub MCE720W – dla wersji białej.

Gniazdo HDMI

Z racji tego, że coraz popularniejszą praktyką staje się nie dołączanie adapterów do gniazdka sieciowego przez producentów smartfonów czy tabletów, rozsądnym rozwiązaniem będzie zainstalowane gniazda z ładowarką Maclean MCE728B lub W – dla wersji białej. Inwestując kilkadziesiąt złotych w tak niepozorną rzecz, możesz oszczędzić sobie wydatków rzędu kilkuset złotych! Zdecydowanie łatwiej i taniej jest bowiem nabyć sam przewód ładowania niż adapter do gniazda sieciowego, szczególnie, jeśli ma on obsługiwać szybkie ładowanie.

Gniazdo USB

Dopełnij instalację estetycznymi ramkami

Piękne i nowoczesne włączniki czy niezwykle praktyczne gniazda różnego rodzaju nie mogłyby istnieć bez ramek. To one nadają finalny wyraz oraz kształt całej instalacji. Szklane ramki Maclean to świetny wybór, przede wszystkim pod względem stosunku ceny do wyglądu. Błyszczące wykończenie, nadawane przez taflę szkła wygląda nieco jak trójwymiar. Jeśli potrzebujesz pojedynczej ramki, możesz skusić się na model MCE730W lub B – dla wersji czarnej.

Ramka

W przypadku instalacji większej ilości włączników czy portów, możesz zainteresować się modelami podwójnymi lub nawet potrójnymi. W zależności od potrzeb, a także gustów, proponujemy Ci modele Maclean MCE729W lub MCE731B.

Ramki

Pamiętaj, że wszystkie włączniki oraz gniazda są kompatybilne ze wszystkimi modelami ramek. Ich łączenie jest niezwykle łatwe i opiera się na zasadzie plug&play

Plug&Play

Skomentuj