Kategorie
Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty
Wyposażenie Ogrodu

Wyposażenie Ogrodu

Wyposażenie ogrodu

Wyposażenie ogrodu przybrać może naprawdę różne formy. Od prostych stoliczków, poprzez ciekawe oświetlenie, na ogromnych figurach zdobiących oczka wodne kończąc. Każdy może zaaranżować swoją prywatną przestrzeń na świeżym powietrzu wedle własnych upodobań. Niektórzy postawią duży nacisk na roślinność, inni na praktyczny wymiar ogrodu. Niezależnie od ostatecznego oczekiwanego efektu, tych kilka gadżetów z pewnością przyda się każdemu!

Wyposażenie ogrodu przydatne dla miłośników ogrodnictwa

By każda z roślin prezentowała się jak najlepiej, należy umieścić ją w odpowiednim „opakowaniu”. Najczęściej są to różnego rodzaju doniczki i donice. Ich przeróżne kształty, rozmiary i kolory sprawiają, że każdy typ rośliny da się w czymś pasującym osadzić. Można też postawić na produkty bardzo uniwersalne, takie jak doniczka z wkładem Rato Low DRTS265L.

Rato Low DRTS265L

Antracytowa donica przypominająca kształtem sześcian świetnie sprawdzi się u każdego, kto preferuje klasyczne, proste formy. Pojemność wkładu to 11 litrów, co w zupełności wystarczy dla małych i średnich roślin.

Rato Low DRTS265L 2

Gdy mowa o ogrodzie, nie można zapominać o własnych uprawach! Nie każdy może pozwolić sobie na szklarnię z prawdziwego zdarzenia, gdzie dojrzewają kilogramy owoców i warzyw. Skromne sadzonki, szczególnie w pierwszej fazie rozwoju, umieścić można w mini szklarni Respana Planter Set DREP770W.

66471

Pełen zestaw do rozpoczęcia przygody z sadzonkami w jednym, niedużym opakowaniu! Małe rozmiary mają też inne zalety – w okresie zimowym można przechowywać szklarnię w domu, gdzie zdecydowanie łatwiej zadbać o odpowiednie nawodnienie, wentylację oraz kontrolę wilgotności powietrza.

66471 2

System przechowywania w ogrodzie – sprytnie i estetycznie

Dbanie o ogród wymaga niekiedy użycia narzędzi. Sekatory, obcinaczki, rękawice czy przyrządy do pielenia nieszczególnie ładnie wyglądają porozrzucane po trawie. By tego uniknąć, warto zaopatrzyć się w meble ogrodowe z funkcją przechowywania! Do takich należy chociażby skrzynia Woodebox MBWL190, którą wykorzystać można jako sprytny schowek, nie rzucający się w oczy. Co więcej, wszystkie akcesoria i narzędzia znajdujące się w nim, będą zabezpieczone przed warunkami atmosferycznymi, a nawet złodziejami. Producent przewidział bowiem uchwyt na kłódkę, którą można nabyć i zamontować we własnym zakresie.

MBWL190

Do odpoczynku możesz wykorzystać leżaki!

Gdy rośliny otrzymają już należycie wiele uwagi, a cały ogród zostanie uporządkowany, można przenieść się do świata relaksu. Czerpanie przyjemności z chwili ciszy, dobra książka, a może wino? Wszystko to możesz przeżyć na leżaku GreenBlue GB183.

GB183

Wygodne, lekkie i proste w obsłudze siedzisko można szybko rozłożyć, delektując się kilkoma chwilami dla siebie. W zależności od potrzeb, oparcie może być ustawione w jednej z trzech pozycji, a po użyciu, w kilku ruchach można złożyć go do kompaktowych rozmiarów. Przechowywanie leżaka w zimę lub deszczowe dni nie będzie zatem żadnym problemem! 

Skomentuj