Kategorie
Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty
Jaki ekran projekcyjny wybrać do kina domowego?

Jaki ekran projekcyjny wybrać do kina domowego?

Jaki ekran projekcyjny wybrać do kina domowego?

Planujesz urządzić wieczór kinowy w domu czy pokaz rodzinnych zdjęć, które będą wyświetlane za pomocą rzutnika? Dobrym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w ekran projekcyjny. Obraz z projektora wyświetlany na ekranie, będzie żywszy i wyraźniejszy niż wyświetlony na innej powierzchni jak ściana czy prześcieradło.

Ekran projekcyjny

Dużą zaletą ekranów projekcyjnych jest sam sposób montażu. W zależności od sposobu użytkowania i dostępnego miejsca może on być zamontowany na ścianie, suficie lub na stojaku. Dla osób, które chcą często korzystać z ekranu dobry będzie montaż ekranu na stałe na ścianie lub suficie.

Ekran na podwójnym stojaku.

Te ekrany, które będą zainstalowane na ścianie mogą być rozwijane ręcznie poprzez uchwyt przypięty w dolnej części ekranu. Bardziej wygodni użytkownicy mogą wybrać model sterowany elektroniczne za pomocą pilota. Cena ekranów z silnikiem jest wyższa niż tych rozwijanych ręcznie jednak sposób użytkowania znacznie wygodniejszy.

Ekran projekcyjny

Ekran projekcyjny w pełni pokaże możliwości projektora i wyświetli obraz pełen barw. Obraz na ekranach projekcyjnych może być wyświetlany w formacie 4:3 lub 16:9. Ważne jest aby format ekranu był dopasowany do formatu obsługiwany przez rzutnik. Dla wyświetlania filmów najlepszy będzie ekran wyświetlający obraz panoramiczny 16:9.

Ekran projekcyjny

Macie pytania? Dzwońcie, piszcie, przekażcie nam swoje doświadczenia z produktami. Chętnie Was wysłuchamy.