Kategorie
Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty
Ciekawe narzędzia dla profesjonalisty jak i amatora!

Ciekawe narzędzia dla profesjonalisty jak i amatora!

Ciekawe narzędzia dla profesjonalisty jak i amatora!

 W porach jesiennych i zimowych najczęściej podejmujemy prace remontowe w naszych domach, działając na własną rękę. Krótko przed rozpoczęciem prac okazuje się, że nie posiadamy odpowiednich narzędzi do zrealizowania naszego celu. Chcemy zaprezentować kilka gadżetów, narzędzi, dzięki którym nasz remont może okazać się dużo prostszy i szybszy do wykonania.

1. Rozwiązanie problemu z wierceniem 

Pewnie nie jeden z nas znalazł się w sytuacji, gdzie podczas remontu musimy wywiercić jakiś otwór w ścianie. Wtedy właśnie przychodzi ta konsternacja i bijemy się z myślami „Czy jakiś kabel przebiega w tym miejscu?” - przewody pod napięciem, telefoniczne, rury z wodą lub gazem to wszystko jest ukryte w naszych murach. Jeżeli nie mamy pełnej świadomości i boimy się ryzykować idealnym urządzeniem, które rozmyje nasze wątpliwości jest detektor firmy Maclean model MCE640

Detektor może być używany do wykrywania metali (żelazo i metale nieżelazne), drewnianych belek i kabli pod napięciem, znajdujących się w ścianach, sufitach i podłogach, które są wykonane z konwencjonalnego betonu, płytek ceramicznych, paneli drewnianych itp. Zasięg wykrywania do aż 80mm z dokładną i niezawodną lokalizacją.

Poniżej dokładne (maksymalne) głębokości pomiaru dla poszczególnych materiałów:

- Metale żelazne: 5cm

- Metale nieżelazne (miedź): 8cm

- Miedź przewód (pod napięciem): 5cm

- Drewno: 2cm

Wykrycie sygnalizowane jest za pomocą trzech diod oraz sygnału dźwiękowego. Funkcja automatycznego wyłączania po około 5 minutach pozwala na oszczędzanie baterii. Czas pracy urządzenia to aż 6 godzin

Poniżej link do wyżej opisanego produktu:

69403

2. Prace elektryczne

Kolejnym przedmiotem, który powinien się znaleźć w każdym domu jest bezdotykowy wykrywacz napięcia firmy Maclean MCE645. Detektory napięcia to podstawowe i podręczne urządzenie służące do wykrywania napięcia przemiennego w instalacjach elektrycznych poprzez emitowanie sygnałów świetlnych i dźwiękowych.  Przedmiot wyposażony jest w przełącznik wysokiej i niskiej czułości. Napięcie wykrywane jest w przedziale 12-1000V, a dodatkowa funkcja zapewnia wykrywanie uszkodzonego (przerwanego) obwodu.  Ważna informacja dla naszych użytkowników tego urządzania: aby napięcie w gniazdku zostało wykryte przez przewód musi płynąć prąd, np. detektor nie będzie sygnalizował napięcia w gniazdku, dopóki nie zostanie do niego podłączone dowolne urządzenie elektryczne. 

Produkt firmy Maclean spełniają wszystkie poziomy bezpieczeństwa CAT.IV600V: CE, a jego bezkonkurencyjna cena sprawia, że zakup jest realny dla każdego potencjalnego klienta. Sprawdza się idealnie na prezent dla wszystkich mężczyzn

72269

3. Ciemność podczas remontu

Niejednokrotnie zdarza się, że podczas wykonywanych prac zabraknie prądu, a każda przeciętna latarka nie sprawdza się. I w tej sytuacji wychodzimy Wam naprzeciw! Lampa Maclean MCE230, a w zasadzie 2 lampy, które możemy połączyć w jedną dużą sprawią, że każda ciemność zostanie rozświetlona.  Idealnie nadają się do warsztatu, garażu, jak również podczas domowych napraw i majsterkowania. Nowa generacja super jasnych diod COB LED o żywotności do 100 000 godzin zapewnia bardzo długą i bezawaryjną pracę. Komfort użytkowania zapewnia możliwość zamocowania lamp zarówno do metalowych powierzchni za pomocą wbudowanych magnesów, jak również powieszenia na obrotowych haczykach, na przykład pod maską samochodu.

Lampy posiadają wbudowane akumulatory litowo-jonowe o pojemności 2000 mAh. W pełni naładowane akumulatory wystarczają na 2 godziny pracy. W zestawie znajduje się ładowarka USB wraz z kablem do ładowania. 

Poniżej link do filmiku z naszego prezentujący ten produkt w akcji: 

oraz link do naszego sklepu:

58915

4. Problemy z telewizją 

Podczas jesiennych i zimowych wieczorów chętnie spędzamy czas przed telewizorem. Nasze ulubione programy, seriale, czy filmy często są zakłócane przez np. jesienne wichury, które „przekręcają” nasze anteny DVB-T czy satelitarne. Długie oczekiwanie na monterów, którzy wyregulują antenę, mogą wprowadzić nerwową atmosferę w naszym domu. Po co to komu? :) Z miernikami Maclean sam rozwiążesz ten problem oraz zaoszczędzisz na drogiej wizycie montera. 

Miernik satelitarny MCTV-884 wyreguluje Twój sygnał satelitarny. Krótko o produkcie, który jest bardzo prosty w użytkowaniu. Siła sygnału jest przedstawiona graficznie na wyświetlaczu LCD oraz liczbowo w skali od 0 do 99%. Siła sygnału może być również wskazywana za pomocą dźwięku z głośniczka (im wyższy dźwięk tym siła sygnału lepsza). Miernik jest bardzo czuły i może wykryć nawet najsłabszy sygnał

62662

Natomiast miernik MCTV-627 optymalnie ustawi sygnał naszej anteny telewizji naziemnej, co wyeliminuje wszelkie niepożądane zakłócenia obrazu i dźwięku. Prawidłowo ustawiona antena umożliwia odbiór telewizyjnych programów nadawanych w wysokiej jakości HD (High Definition).

28586

W ostatnich miesiącach obserwujemy wzrost cen wszelkich usług, przez co często decydujemy się na wykonywanie domowych remontów samodzielnie. W dzisiejszym blogu chcieliśmy zaprezentować Państwu kilka prostych urządzeń, które ułatwią te prace. Mamy nadzieje, że przypadły Wam do gustu, dajcie znać w komentarzach! Przypominamy, jeżeli macie pytania jesteśmy dostępni dla Was:

Na naszej infolinii, czacie, facebooku lub lokalnie w naszym sklepie stacjonarnym :)  

Skomentuj