Kategorie
Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty
Toalety turystyczne na wakacyjne  wyjazdy!

Toalety turystyczne na wakacyjne wyjazdy!

Tego lata, po roku pandemii, większość z Nas decyduje się na wakacyjny wyjazd. Podczas długich podróży, na polach namiotowych, czy podczas długich wycieczek, często zdarza się, że potrzebujemy skorzystać z toalety. Jednak często takiego miejsca brak, dlatego mamy rozwiązanie również na tego typu problem! Marka Greenblue od Centrumelektroniki posiada w swej ofercie produkt, który na pewno spełni Państwa oczekiwania.

Toaleta turystyczna GreenBlue model GB320 występuje w sześciu wariantach kolorystycznych:

Antracytowa GB320AG

69929 GB320AG

Granatowo-różowa BG320BR

63952 GB320BR

Morski-limonka GB320BL

63954 GB320BL

Czarno-zielona GB320BG

63951 GB320BG

Ciemnozielono-pomarańczowa GB320GO

63953 GB320GO

Toalety jak i inne artykuły turystyczne przeznaczone są przede wszystkim do miejsc bez stacjonarnej kanalizacji np. działka, czy kamping. Dzięki kompaktowym rozmiarom i niewielkiej wadze toaletę można również zabrać na wycieczkę lub dłuższy spacer. Wiadro wykonane jest z wysokiej jakości plastiku, a szczelnie przylegające elementy zapobiegają rozprzestrzenianiu się przykrych zapachów. Uchwyt do przenoszenia może służyć również jako uchwyt do papieru toaletowego, a wgłębienie znajdujące się na dnie wiadra ułatwia jego opróżnianie. Kolorystyka i rozmiar zachęci także dzieci do korzystania z turystycznej toalety!

Toalety turystyczne dla dzieci

Z doświadczenia naszych klientów wiemy, że produkt sprawdza się świetnie podczas długich wyjazdów z dziećmi, gdzie nie zawsze mamy możliwość zatrzymania się w miejscu znajdowania się toalety publicznej. Każdy rodzic zna już na pamięć pytania typu: "mamo, tato muszę siku", a wokół nas brak miejsca na załatwienie tego typu potrzeby fizjologicznej. Inną grupą klientów są wędkarze, którzy często wybierają się nad jeziora z dala od jakichkolwiek szaletów.

Wiemy, że gdy oglądają Państwo ten produkt wydaję się, że jest on pozornie niepotrzebny, lecz jesteśmy pewni, że nie raz w nagłej potrzebie przypomnicie sobie o tym produkcie :) Nie czekajcie bądźcie przygotowani już dziś. Na dowód użyteczności tego produktu możemy powiedzieć, że został on już sprzedany w tysiącach sztuk w Polsce oraz w Europie! Na stronie Centrumelektroniki.pl znajdą go Państwo w najlepszej cenie na rynku!

Innym produktem z tej serii jest jednorazowy nocnik dla dzieci marki TRON.

Tron

Nocniki podróżnicze składane - doskonałe rozwiązanie dla najmłodszych

W porównaniu do produktu powyżej jest on jednorazowy, więc po użyciu nadaje się już tylko do wyrzucenia. Jest tak mały i poręczny, że można go z powodzeniem włożyć do torebki, kieszeni, plecaka, czy schowka samochodowego. Łatwo się otwiera i zamyka, pomieści aż 350 ml płynu, a ze względu na solidne wykonanie z utwardzonej, wytrzymałej tektury, może być stosowany przez dzieci w wieku od 1 aż do 6 lat (do 30 kg wagi). Wytrzymałość nocnika została przetestowana przez Politechnikę Krakowską. We wnętrzu nocnika znajduje się biodegradowalna, szczelna folia pochłaniająca zapachy, a także super chłonna wkładka GelMax, która zamienia ciecz w gęsty żel. Po zamknięciu nocnik jest całkowicie szczelny, więc można go wyrzucić do kosza bez ryzyka rozlania się nieczystości. Nic nie ucieknie, nic nie śmierdzi, a zawartość jest niewidoczna!

Tron

Nocnik TRON jest idealny do samochodu, na place zabaw, do parków, na plaże i wszelkie inne miejsca, w których dostęp do toalety jest utrudniony lub gdy toaleta publiczna nie nadaje się do użytku. TRON jest także świetnym zabezpieczeniem dla dzieci cierpiących na chorobę lokomocyjną - super chłonna wkładka z łatwością wiąże wymiociny, a szczelność zamkniętego nocnika pozwala bezpiecznie i bez przykrych zapachów przewieźć nieczystości do czasu znalezienia kosza na śmieci.

Tron

Podchodzimy do każdego tematu profesjonalnie, dlatego staramy się trafić w każdą lukę na rynku. Wiemy, że produkty przedstawione powyżej są wykonane z dobrej jakości materiałów i sprawdzą się w każdych warunkach. Jeżeli mają Państwo pytania lub uwagi do naszych produktów chętnie odpowiemy i wysłuchamy Państwa opinii. Państwa uwagi są dla nas cenne, bierzemy je pod uwagę, gdy wprowadzamy nowe produkty na rynek lub gdy udoskonalamy nasze obecne produkty.

Skomentuj