Kategorie
Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty
Lampy do specjalnego użytku!

Lampy do specjalnego użytku!

Przez ostatni rok zaobserwowaliśmy znaczne przeniesienie biznesów do sieci. Przed pandemią koronawirusa nikt nie wyobrażał sobie, że będziemy zmuszeni do całkowitego zamknięcia lub zmiany profilu naszych przedsiębiorstw. Kwiaciarnia „U Basi” czy butik „La Moda” są nieczynne, a zakupy dostępne tylko przez Internet. Nasze dzieci, poprzez nauczanie zdalne, zmuszone są do przeniesienia swojej codzienności do sieci. Nasze życie towarzyskie również nabrało nowego, internetowego wymiaru. Izolacja społeczeństwa i możliwy przekaz tylko internetowy spowodował, że tworzymy video blogi, relacje czy inne wydarzenia wideo. Dobre oświetlenie jest nieodzowną częścią nagrywania i wrzucania materiałów do sieci. Nasza firma Centrumelektroniki jest na bieżąco z nowymi rozwiązaniami w tym temacie.

Profesjonalne Lampy pierścieniowe

Lampy pierścieniowe to nasze rozwiązanie! Produkty dostępne są w dwóch wariantach wielkościowych: 10” model Maclean MCE610 i 12” model MCE612 oraz MCE612B z bluetooth.

Lampy Model

Lampy posiadają wygodny, regulowany uchwyt, dzięki któremu stabilnie umocujemy telefon. Lampa, czyli najważniejszy aspekt to odpowiednie doświetlenie podczas tworzenia relacji. We wszystkich modelach mamy możliwość zmiany barwy w zakresie 3200K-5600K oraz jasności od 10% do 100%, dzięki czemu Twoje materiały wideo już zawsze będą odpowiednio doświetlone, a wszystko dobrze widoczne.

Lampy pierścieniowe LED sterowane na bluetooth

Urządzenie zasilanie jest z portu USB, na kablu znajdziemy także wygodny pilot do sterowania wszystkimi opcjami. Dodatkowo model MCE610 oraz MCE612B mają w zestawie pilot bluetooth, dzięki któremu możemy sterować samowyzwalaczem w swoim telefonie.

Lampy Pilot

Poniżej przedstawiamy kilka zastosowań, od tych domowych, po zastosowania w biznesie:

  • zwykła lampka biurkowa

  • lampa do robienia makijażu

  • lampa służąca do majsterkowania np. podczas lutowania

  • lampa do prowadzenia video relacji, video blogów, prezentacji

  • lampa do sesji fotograficznych

Do modeli MCE612 oraz MCE612B możemy dokupić specjalny statyw Maclean MC-163, który umożliwia regulację wysokości naszego urządzenia nawet do max. 190cm. Obciążenie do aż 3 kilogramów zapewni zamontowanie nawet najcięższego telefonu czy kamery.

Statyw lampy

Relacja? Live? Stream? Zdjęcie? Zadajmy o to, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych prezentacji produktów i usług oraz aby stały się jeszcze bardziej profesjonalne i zainwestujmy w lampy Maclean. Pamiętajcie, im bardziej profesjonalny materiał wideo, tym lepszy odbiór klientów, a co za tym idzie większy zysk. Pytania? Na naszej infolinii znajdziesz wszystkie odpowiedzi, nasz profesjonalny zespół odpowie na wszystkie pytania.

Skomentuj

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć