Kategorie
Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty
Rozwiązania Covidowe

Rozwiązania Covidowe

Rozwiązania Covidowe

Trzecia fala pandemii koronawirusa niestety mocno daje o sobie znać. Zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa to na dzisiejszy dzień najważniejsza sprawa dla wszystkich. Codziennie słyszymy w mediach, że polska służba zdrowia jest bardzo przeciążona, a w wielu szpitalach zaczyna brakować miejsca dla nowych pacjentów. Aby choć trochę pomóc w zapobieganiu możliwości zarażanie się rozszerzyliśmy nasza dotychczasową ofertę o produkty, które pomagają w zabezpieczeniu przed zachorowaniem oraz wspomagają leczenie.

  1. Maseczki ochronne

Obowiązek noszenia maseczek dotyczy niemal wszystkich, dlatego w naszej ofercie stale posiadamy maseczki ochronne, które są zgodne z dyrektywą: CE EN 14683:2019. Oznacza to, że są one produkowane zgodnie z wymogami Unii Europejskiej oraz zarejestrowane i dopuszczone ich do sprzedaży na Europejskim rynku. Maseczki marki Promedix zapewniają skuteczność filtracji bakteryjnej i wirusowej > 99.8% (BFE).

W zestawie maseczki pakowane są w 10-sztukowe opakowania:

https://centrumelektroniki.pl/maseczki-medyczne-ce-en-14683-2019-zestaw-kolor-niebieski-10-sztuk-promedix-pr-280-bfe-98-338686,p338686.html

W ofercie posiadamy jeszcze maseczki do użytku wielorazowego , z filtrami FFP2 oraz FFP3. Wszystkie maseczki można znaleźć klikając w poniższy link:

https://centrumelektroniki.pl/jolisearch?s=maseczka

  1. Testy antygenowe

Jeżeli posiadamy jakiekolwiek wątpliwości, czy przechodzimy zakażenie korona wirusem, możemy przetestować się samodzielnie. Test marki Joysbio SARS-Cov-2 jest testem diagnostycznym in vitro, służącym do jakościowego wykrywania antygenów koronawirusa SARS-CoV-2 obecnych w ślinie ludzkiej przy użyciu szybkiej metody immunochromatograficznej. Identyfikacja opiera się na wykryciu przeciwciał monoklonalnych specyficznych dla nowego antygenu koronawirusa. Test może być również stosowany u dzieci, u których pobieranie próbek z szyi lub jamy nosowo-gardłowej może być problematyczne. Wynik otrzymamy już po 15-20 minutach.

https://centrumelektroniki.pl/test-antygenowy-joysbio-sars-cov-2,p347627.html

  1. Pulsometry oraz tleny inhalacyjne

Idealnym urządzeniem do zdiagnozowania naszego układu krwionośnego oraz oddechowego jest Pulsoksymetr napalcowy medyczny marki Promedix model PR-870. Większość osób o badaniu wysycenia krwi tlenem dowiaduje się dopiero wtedy, gdy ten problem zaczyna się objawiać. W najczęstszym przypadku mowa o niewydolności krążenia lub zaburzeniu układu oddechowego. Posiadając w domu produkt PR-870 będziemy mogli odczytać z dużego wyświetlacza najważniejsze parametry życiowe ( u osób starszych, dorosłych, a także dzieci od 4 roku życia) takie jak: tętno oraz wysycenie krwi tlenem (saturacja). Urządzenie jest bardzo małe, a do prawidłowego działania potrzebne są jedynie dwie baterie AAA. Link do produktu poniżej:

https://centrumelektroniki.pl/pulsoksymetr-napalcowy-medyczny-pulsometr-oksymetr-promedix-pr-870-1-5-hd-led,p345161.html

Jeżeli już wystąpią u nas problemy z układem oddechowym, często dzieje się tak w przypadku zachorowania na SARS-Cov-2, szybkim ratunkiem staje się tlen inhalacyjny, który również znajdą Państwo w naszej ofercie. Tlen inhalacyjny Promedix 14L PR-994 do 99,4% w sprayu to 14 litrów tlenu skoncentrowanego w niewielkich rozmiarów puszce.

Produkt jakim jest tlen medyczny jest idealny zarówno dla osób z problemami układu oddechowego, niewydolnością krążenia, jak i tych, które uprawiają sport zawodowo, kierowców, studentów, biznesmenów, ludzi cierpiących na bezsenność oraz z powodzeniem także stosowany w kosmetyce dla poprawy cery.

Dzięki wygodnemu ustnikowi podawanie staje się niezwykle proste. Tlen jest bezwonny i wystarcza na około 120-140 zastosowań. Warto posiadać ten produkt podczas panującej pandemii.

https://centrumelektroniki.pl/tlen-inhalacyjny-medyczny-w-puszce-99-4-promedix-14l-pr-994,p342965.html

Wszystkie tleny inhalacyjne znajdują pod poniższym linkiem:

https://centrumelektroniki.pl/jolisearch?s=tlen+inhalacyjny

  1. Dezynfekcja

Każdy z nas pamięta już o zasadzie dezynfekcji. Dobrym rozwiązaniem, nawet w domowych warunkach, są automatyczne dozowniki do płynnych mydeł, płynów dezynfekujących oraz żeli. Urządzenia te zapewniają bezdotykowe podanie płynu na rękę, co zmniejsza przenoszeniu się wszelkim wirusom. Urządzenia wyposażone są w czujnik ruchu na podczerwień, dzięki któremu niewielka ilość płynu zostanie uwolniona po podłożeniu dłoni pod czujnik. Urządzenia posiadają estetyczny wygląd, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w każdej łazience, sklepie, galerii handlowej, przychodni, szpitalu, gabinecie lekarskim, biurowcu, urzędzie, hotelu, salonie kosmetycznym, itp..
Polecamy dwa modele marki Promedix PR-530 oraz PR-470, poniżej znajdują się linki do wcześniej wymienionych produktów:

https://centrumelektroniki.pl/automatyczny-dozownik-pojemnik-dyspenser-do-plynnych-mydel-plynow-dezynfekujacych-oraz-zeli-promedix-pr-530-480ml-na-345160,p345160.html

https://centrumelektroniki.pl/automatyczny-dozownik-pojemnik-dyspenser-do-plynow-dezynfekujacych-500ml-na-4-baterie-aa-promedix-pr-470,p341597.html

Bezdotykowe dozowniki zapewniają najbardziej higieniczny sposób dezynfekcji rąk!

Pandemia to trudny czas dla nas wszystkich , lecz tylko wtedy, gdy będziemy stosować wszystkie zalecenia sanitarne oraz odpowiednio się zabezpieczamy , przetrwamy ten trudny dla nas czas. Produkty, które przedstawiliśmy to idealne zabezpieczenie na te trudne czasy. Jeżeli posiadają Państwo jakieś pytania zespół Centrumelektroniki chętnie odpowie na wszystkie wątpliwości dotyczące naszej oferty. Jesteśmy po to aby każdy zakup był trafiony, zapraszamy do kontaktu i zakupów.

Skomentuj

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć