Kategorie
Nowe produkty
Nowe produkty
Prostownik samochodowy 12V...
  • Nowy
prostowniki
Prostownik...
118,84 zł Cena
Wszystkie nowe produkty
Domowe ogrzewanie

Domowe ogrzewanie

Zima to okres, kiedy warunki atmosferyczne stają się niestety dużo bardziej uciążliwe niż w porze letniej. Zarówno w domach, jak i podczas podróży należy pamiętać o tym, by zaopatrzyć się w kilka niezbędnych akcesoriów. 

Grzejniki na podczerwień sposób na domowe ogrzewanie

     

Coraz częściej na wielu domach można zauważyć instalacje fotowoltaiczne, co za tym idzie, Ci konsumenci posiadają duży zapas energii, który mogą dodatkowo wykorzystać. W naszej ofercie posiadamy energooszczędne grzejniki konwekcyjne, które służą do szybkiego ogrzania pomieszczenia. Idealnym rozwiązaniem jest produkt marki Maclean model MCE502 z dotykowym szklanym panelem. Ogrzewaniem możemy sterować za pomocą panelu znajdującego się na grzejniku. Natomiast bezpłatna aplikacja Smart Life umożliwia dostęp do dodatkowych funkcji za pomocą smartfona lub tabletu z systemem Android lub iOS. Dodatkowo aplikacja Smart Life jest kompatybilna zarówno z Amazon Alexa, jak i Google Home.

Dzięki różnym aplikacjom możliwe jest zaprogramowanie ogrzewania tworząc programy i harmonogramy włączania i wyłączania grzejnika. Programy mogą być jednorazowe, jak np. ustawienie timera lub cykliczne, w których ogrzewanie będzie włączać się codziennie o tej samej porze. Ciekawą opcją jest to, że można ustawić nieograniczoną liczbę programów tygodniowych.

Funkcja automatyzacji umożliwia skonfigurowanie akcji wyzwalanych przez zdarzenia zewnętrzne, tj. pogoda, temperatura, wilgotność, zachód słońca, wschód słońca i lokalizacja użytkownika. Istnieje możliwość dodania wielu akcji i wyzwalaczy dla każdego zdarzenia, dzięki czemu możesz na przykład ustawić włączenie grzejnika na 21°C, np. gdy będzie padał śnieg!

Na szklanym wyświetlaczu przedstawione są informacje o aktualnie wybranym trybie grzania, temperaturze, aktualnej temperaturze w pomieszczeniu oraz o stanie połączenia z wi-fi.

Elegancki design grzejnika sprawia, że z łatwością wpasuje się on do każdego wnętrza. Grzejnik można zamontować zarówno na ścianie, jak i postawić na podłodze. Do zestawu dołączone są także akcesoria montażowe oraz antypoślizgowe nóżki.

Konwekcyjny Grzejnik Elektryczny Maclean, Szklany Panel, Timer, Dotykowy Wyświetlacz, Sterowanie WiFi, Kolor Czarny, 2000W, MCE5

Konwekcyjny Grzejnik Elektryczny Maclean, Szklany Panel, Timer, Dotykowy Wyświetlacz, Sterowanie WiFi, Kolor Czarny, 2000W, MCE5

Kolejną grupą są grzejniki na podczerwień. Podczas pracy tego typu grzejnik nie ogrzewa samego powietrza, ale też otaczające go obiekty i ludzkie ciało (poprawia krążenie krwi w organizmie).

Ogrzewanie promieniami podczerwieni jest skuteczniejsze i wydajniejsze w porównaniu do ogrzewania tradycyjnymi grzejnikami konwektorowymi. Oprócz tego ma pozytywny wpływ na zdrowie - poprawia ukrwienie skóry i krążenie krwi, wspomaga pracę mięśni, stawów i układu odpornościowego. 

Dodatkową funkcją niektórych modeli jest możliwość sterowania za pomocą Wifi. Dzięki aplikacji można ustawić wybraną temperaturę lub nastawić timer z dowolnego miejsca, również poza domem. Takie możliwości posiada model Macelan MCE425W

Grzejnik elektryczny Maclean na podczerwień 425W krzemianowo-wapniowy panel, timer, termostat, sterowanie WiFi Tuya, kolor biały

Grzejnik elektryczny Maclean na podczerwień 425W krzemianowo-wapniowy panel, timer, termostat, sterowanie WiFi Tuya, kolor biały

Inne modele w naszej ofercie wkomponują się idealnie w każde wnętrze, gdyż przypominają obraz. Urządzenie posiada wbudowaną folię grzewczą z włókna węglowego, która jest odporna na łamanie i zaginanie, a dodatkowo dzięki wbudowanej grafice cieszy nasze oko.

Wszystkie grzejniki na podczerwień znajdą Państwo pod tym linkiem.

Łańcuchy kolce sposoby na podróż w zimowe dni

Łańcuchy kolce śniegowe GreenBlue GB134, 100% nylon PA66, podwójne zapięcie, 10szt

W każdą porę roku część z nas musi mierzyć się z dojazdami do pracy. O ile w porach letnich, czy wiosennych nieoczekiwanych problemów na drodze jest mniej, to w zimę warto mieć ze sobą kilka niezbędnych akcesoriów, które przyśpieszą naszą podróż.

Duże opady śniegu wiążą się z tym, że niestety musimy liczyć się z tym, że możemy się „zakopać”, a pokonanie małego wzniesienia staję się dla nas niemałym wyzwaniem. Łańcuchy na koła są ciężkie i skomplikowane do montażu, dlatego produkt marki GreenBlue GB134 rozwiązuje wszystkie te problemy. Montaż zajmuje zaledwie 3minuty! Zakładamy tylko po 5 opasek na każde napędzane koło, zaplatamy lub ucinamy końcówki i gotowe! Co najważniejsze opaski są wielokrotnego użytku, jedyne co musimy zrobić, to odgiąć zabezpieczenie i wysunąć opaskę z zacisku.

Kolejnym produktem niezbędnym o tej porze roku są kable rozruchowe. Dziś proponujemy inne rozwiązanie ze względu na niskie jakości gotowych już przewodów rozruchowych. W naszej ofercie znajdą Państwo solidne krokodylki do dopuszczalnej obciążalności do 600A!

Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy sami dobrać odpowiedni przekrój i długość przewodu. Rozruch samochodu będzie trwał krócej, a my doskonale będziemy wiedzieć jaki przekrój kabla został użyty.

W tym okresie przez większość część dnia panuje mrok, dlatego podczas awarii pojazdu warto mieć ze sobą odpowiednie oświetlenie aby szybko naprawić usterkę.

Wszystkie lampy warsztatowe dostępne są w kategorii.

Lampa warsztatowa lub pod maskę LED XXL COB MCE230 Maclean Energy, 2szt lampy z możliwością łączenia, dwa tryby świecenia, wies

Chcielibyśmy zwrócić uwagę na jeden produkt, lampę marki Maclean MCE230. Jest to produkt, który idealnie sprawdzi się nie tylko w samochodzie, jak i w domu . Ma ogromną zaletę, gdyż zapewnia bardzo długą i bezawaryjną pracę oraz co najważniejsze podczas podróży, możemy zamocować ją do metalowych powierzchni za pomocą wbudowanych magnesów, jak również powiesić na obrotowych haczykach, na przykład pod maską samochodu.

Diody COB LED zapewniają jasny strumień świetlny nawet do 1200lumenów.

Oczywiście w ofercie Centrumelektroniki.pl znajdą Państwo również produkty, które w tym okresie musimy używać codziennie są to miedzy innymi skrobaczki czy odmrażacze do szyb.

Sezon zimowy bywa trudny dla każdego z Nas, lecz gdy odpowiednio się do niego przygotujemy i będziemy posiadać odpowiednie akcesoria nie straszna będzie dla Nas żadna aura.

Zespół Centrumelektroniki chętnie odpowie na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty.

Jesteśmy po to, aby każdy zakup był trafiony, zapraszamy do kontaktu i zakupów!

Skomentuj

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć