Kategorie
Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty
Zadbaj o jakość powietrza w swoim domu lub biurze, szczególnie jesienią! 

Zadbaj o jakość powietrza w swoim domu lub biurze, szczególnie jesienią! 

Wraz z jesienią i spadkiem temperatur w swoich domach i biurach rozpoczynamy sezon grzewczy.

Odkryciem nie jest fakt, że jakość powietrza, którym oddychamy ma znaczny wpływ nie tylko na stan naszej skóry czy włosów, które mogą być nadmiernie przesuszone, ale również na stan naszego zdrowia – częste infekcje czy większa podatność na alergie to skutki uboczne zbyt niskiej wilgotności powietrza w pomieszczeniach. Warto o to zadbać szczególnie w aktualnej sytuacji, aby jak najmniej narażać siebie i swoich bliskich na gorsze samopoczucie, spędzając długie, jesienne wieczory w domu. Dodatkowo jeśli co rano budzisz się niewyspany i zmagasz się z problemem chrapania u siebie, lub któregoś z domowników, wiedz, że to również może być skutek uboczny przesuszonego powietrza!

Świetnym i szybkim rozwiązaniem na polepszenie jakości i podniesienie stopnia wilgotności powietrza w pomieszczeniach jest nawilżacz powietrza. Tego typu urządzenia mają na celu przetwarzać wodę w zimną parę, która zostaje rozproszona w powietrzu, tym samym zwiększając jego wilgotność. Na rynku istnieje wiele modeli, dlatego z pewnością każdy znajdzie produkt odpowiadający jego wymaganiom.

Który nawilżacz powietrza wybrać?

Oprócz walorów estetycznych warto zwrócić uwagę na pojemność zbiornika znajdującego się w urządzeniu oraz obszar wydajności i poziom hałasu wytwarzanego podczas pracy urządzenia. Do średniej wielkości pomieszczeń (do 50 m2) świetnie sprawdzi się produkt Hanks Air, o pojemności 6,5 l z automatycznym wyłącznikiem połączonym z czujnikiem wody, który w przypadku braku wody w zbiorniku wyłączy jonizator. Produkt ten cechuje bardzo cicha praca oraz manualne ustawienie zakresu wilgotności w granicach od 40 do 95%. Dzięki panelowi dotykowemu i wyświetlaczowi LCD urządzenie jest łatwe i czytelne w obsłudze. Dużą zaletą produktu jest również ceramiczny filtr zainstalowany w urządzeniu oraz funkcja aromaterapii. Jednak to, co najbardziej przekonuje do nabycia tego produktu, to funkcja oczyszczania, dzięki której jesteśmy w stanie pozbyć się z powietrza, którym oddychamy zarodników grzybów, bakterii oraz pleśni!

Nawilżacz powietrza z Hanks Air

Relaksująca aromaterapia bez wychodzenia z domu. Brzmi kusząco?

Jeżeli jesteś fanem aromaterapii i uwielbiasz produkty zapachowe do domu w formie dyfuzorów lub świec zapachowych, a dodatkowo chciałbyś cieszyć się dobrym zdrowiem nie tylko w okresie grzewczym, świetnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie nawilżacz powietrza z dyfuzorem aromatu Concept. Dzięki technologii ultradźwiękowej, zauważalną cechą tego produktu jest na pewno jego wydajność oraz niskie zużycie energii, które wynosi jedyne 12W. Nawilżacz pracuje bardzo cicho, co umożliwia ustawienie go w bliskiej odległości od łóżka lub łóżeczka Twojego dziecka w nocy, aby stworzyć idealne warunki do snu. Nadaje się do pomieszczeń do 20 m2, a zbiornik o pojemności 1,2 l daje nam aż do 60 godzin relaksu. Producent zapewnia, że produkt świetnie sprawdzi się zarówno do stosowania olejków eterycznych jak i esencji aromatycznych. Dodatkowo produkt spełnia również funkcję lampki LED w 7 kolorach. Ciepłe skarpety, kubek z ulubionym, gorącym napojem i relaksujący zapach w Twoim cichym zaciszu… Brzmi naprawdę kusząco!

Nawilżacz powietrza

Rewelacyjne efekty korzystania z oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza są zauważalne stosunkowo szybko co dodatkowo zachęca do nabycia produktu.

Dbajmy o warunki w jakich przebywamy, aby jak najdłużej cieszyć się dobrym samopoczuciem i zdrowiem naszych bliskich.  Inwestycja w siebie to zawsze trafny wybór.

Skomentuj

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć