Kategorie
Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty
Jak usprawnić pracę w przedsiębiorstwie ?

Jak usprawnić pracę w przedsiębiorstwie ?

Wiele osób spędza w miejscu pracy niejednokrotnie większość swojego czasu w ciągu dnia. Aby ta część dnia była dla nas przyjemna, staramy się jak najbardziej dostosować stanowisko pracy pod siebie. Podczas wykonywania swoich obowiązków, musimy przede wszystkim pamiętać o naszym zdrowiu (prawidłowa postawa, odpowiednia odległość od monitora) oraz łatwym dostępie do najczęściej używanych narzędzi (monitory, telefony, ładowarki). Odpowiednie urządzanie biura zapewni pracownikom lepszy komfort, co będzie skutkowało poprawą efektywności ich pracy. Centrumelektroniki posiada szereg rozwiązań dla firm.

Jak odpowiednio ułożyć monitor i komputer

Większość osób pracujących w biurze, magazynie, czy w sklepie używa monitorów, lecz standardowy uchwyt nie zawsze zapewnia odpowiednią postawę podczas wykonywanej pracy, dlatego w swojej ofercie posiadamy produkty poprawiające ergonomię pracy.

W biurze:

Idealnym rozwiązaniem dla pracowników biurowych będzie uchwyt biurkowy marki Maclean MC-813

uchwyt biurkowy marki Maclean

Produkt wykonany z wysokiej jakości aluminium, przeznaczony jest zarówno do monitora, jak i laptopa. Poprzez regulację kąta nachylenia mamy możliwość obrotu oraz zmianę wysokości, co zapewnia dostosowanie stanowiska do indywidualnych preferencji. Uchwyt został wyposażony w wytrzymałą klamrę montażową, która umożliwia mocowanie do blatu lub innych powierzchni płaskich, a także do otworów w blacie.

W magazynie:

Dla pracowników magazynowych, czy produkcyjnych odpowiednim produktem będzie uchwyt MC-838, który umożliwia pracę przy komputerze bez konieczności korzystania z biurka. Elementy uchwytu zostały idealnie dopasowane, zapewniając stabilną i bezpieczną podporę do monitora i klawiatury. Zmiana pozycji siedzącej na stojącą zapewnia duży komfort w pracy oraz optymalizuje ergonomię. Wbudowana sprężyna gazowa pozwala na płynną regulację wysokości, a dołączony uchwyt komputera umożliwia montaż komputera stacjonarnego PC na bocznym blacie biurka lub ścianie.

uchwyt do biurka

W sklepie:

Ekrany dotykowe wykorzystywane w sklepach spożywczych, odzieżowych, przemysłowych lub innych, nie zawsze pozwalają kasjerce na zachowanie prawidłowej postawy oraz zachowanie odpowiedniej odległości od monitora. Często różni kasjerzy pracują na jednym stanowisku, gdzie nie ma możliwości regulacji wysokości monitora pod konkretnego operatora, co z czasem może stać się uciążliwe. Posiadamy na to proste rozwiązanie: zastosowanie uchwytu do monitora ze sprężyną gazową! Marka Maclean poleca uchwyt MC-673,który z pewnością rozwiąże ten problem. Umieszczenie monitora na tego typu uchwycie zapewni swobodną regulację wysokości, co zwiększy naszą wygodę podczas wykonywaniu ważnych obowiązków. Produkt wyposażony jest dodatkowo w złącze USB 3.0, dzięki któremu mamy możliwość podłączenia do podstawy uchwytu np. ręcznego czytnika kodów kreskowych.

Stojak reklamowy do firmy

Coraz częściej stosujemy urządzenia mobilne do zareklamowania naszych produktów, czy przedstawienia oferty firmy. Głównym problemem dla firm jest estetyczne zamocowanie tabletu czy telewizora. Wychodzimy temu naprzeciw! U nas znajdą Państwo wolnostojące oraz ścienne uchwyty do tabletów, które idealnie sprawdzą się w celach prezentacyjnych. Stalowe obudowy zapewnią trwałość produktu, a zamykanie pełni funkcję antykradzieżową.

Podstawka do tabletu telefonu Maclean Comfort Series MC-745 - aluminium

Uchwyty i podstawki do tabletow

Standy do telewizorów nie tylko idealnie sprawdzą się w sali konferencyjnej, ale również w małej firmie, gdzie będziemy mogli wyświetlić na monitorze reklamowym treści promocyjne. Wózki do telewizorów cechują się dużą wytrzymałością oraz mobilnością, ponieważ posiadają kółka, dzięki którym możemy je w dowolnym momencie przestawić w inne miejsce.

Uchwyt półka do DVD podwójna 8kg  Maclean MC-662

Stoliki i półki do telewizora

Inne akcesoria do firmy

W dzisiejszych czasach każda firma nie może obejść się bez terminala do płatności elektronicznych, lecz nie zawsze mamy możliwość umieszczenia go w odpowiednim miejscu. Ciekawym rozwiązaniem jest uchwyt marki Maclean MC-847. Produkt ten dobrze sprawdzi się przy kasie w sklepie, hotelu, restauracji, kawiarni, itp. Budowa uchwytu pozwala na regulację w lewo / prawo w zakresie 180° oraz regulację pochylenia góra / dół w zakresie od +60° do -70°.

Dzięki wytrzymałej konstrukcji i średnicy rury 38 mm oraz antypoślizgowemu zaciskowi, terminal zamocowany w naszym uchwycie jest stabilny i bezpieczny.

Uchwyt terminala płatniczego, POS  uniwersalny Maclean Brackets  MC-847

Uchwyt terminala płatniczego, POS uniwersalny Maclean Brackets MC-847

Po zakończeniu pracy należy pamiętać o tym, by wyłączyć wiele urządzeń, jednak często zdarza nam się, że o którymś zapomnimy. Dzięki gniazdkom sieciowym Maclean MCE153 jednym kliknięciem guzika na pilocie możemy wyłączyć jednocześnie wszystkie sprzęty. Dodatkowo urządzenie to powoli nam oszczędzić energię. Pilot ten nie musi „widzieć” gniazd, co oznacza, że sterowane gniazdo może znajdować się w różnych odległościach, nawet za ścianą lub szybą.

gniazdkom sieciowym Maclean MCE153

Każdy z nas doświadczył plątaniny kabli przy swoim stanowisku pracy. Nie wygląda to estetycznie, ale również zagraża naszemu zdrowiu np. możemy się potknąć przewód. Na naszej stronie znajdą Państwo cała gamę maskownic i listw maskujące do przewodów, które pozwolą schować wszystkie kable. Maskownice przeznaczone są do organizowania i ochrony kabli przy sprzęcie komputerowym, hi-fi, gospodarstwa domowego AGD i biurowym. Znakomicie sprawdzą się w domu, sklepie, biurze, warsztacie, fabryce, a więc wszędzie tam, gdzie znajdują się urządzenia zasilane prądem, a poza tym pozwolą ułożyć kilka splątanych przewodów w estetyczną i zgrabną wiązkę.

Urządzasz biuro, magazyn, sklep czy inne przedsiębiorstwo? Nasi doradcy służą pomocą i udzielą wszelkich informacji. Dzięki naszym produktom Twoja firma stanie się bardziej nowoczesna i funkcjonalna. Jesteśmy dostępni na naszej infolinii, czacie, e-mailu oraz facebooku ;)

Zapraszamy do zamówień. Dla firm, które chcą podjąć z nami współpracę na stałe, posiadamy atrakcyjny system rabatów hurtowych. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego z pracownikami działu hurtowegoKLIK

Skomentuj

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć