Kategorie

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty
#zostańwdomu - jak zadbać o komfortowe warunki podczas pracy zdalnej?

#zostańwdomu - jak zadbać o komfortowe warunki podczas pracy zdalnej?

#zostańwdomu - jak zadbać o komfortowe warunki podczas pracy zdalnej?

W czasie globalnego zagrożenia jakim jest zakażenie koronawirusem, dużo firm zdecydowało się na oddelegowanie swoich pracowników do pracy zdalnej w domu. Umożliwia to utrzymanie ciągłości działania przedsiębiorstwa, w czasie gdy nie możemy w sposób tradycyjny wykonywać swoich codziennych obowiązków w miejscu pracy.

Zarówno firmy, jak i pracownicy, którzy dotąd nie wykorzystywali pracy zdalnej, mogą stanąć przed wielkim wyzwaniem. Co zatem zrobić aby przeniesienie biura do domowego zacisza przebiegło w sposób najbardziej komfortowy? 

Ważnym elementem jest odpowiednie miejsce pracy, mowa tu nie tylko o pomieszczeniu gdzie nie będziemy mieli dostępu do domowych rozpraszaczy, ale również o przedmiotach i akcesoriach, które znacznie ułatwią nam pracę.

W naszej ofercie znajdą Państwo mnóstwo produktów, które nie tylko wspomagają pracę w domu, ale także zadbają o Nasze zdrowie! 

1. Miejsce robocze. 

Jak wiadomo nie każdy w swoim mieszkaniu posiada własną przestrzeń, gdzie mógłby spokojnie usiąść przed biurkiem ze swoim laptopem. Lecz u nas znajdziecie Państwo na to parę prostych rozwiązań. Poniżej kilka produktów, które nie tylko zajmą małą powierzchnię w naszych czterech kątach, ale również znacząco poprawią komfort naszej pracy:

  •     wózek do laptopa projektora na kółkach MC-671,
  •     biurko elektryczne, stolik, stacja robocza regulacja wys, Maclean MC-835 max wys. 122cm max 37 kg - do pracy stojąco siedzącej,
  •     biurko stacja robocza sprężyna gazowa regulacja wys, Maclean MC-848 max wys 109cm - do pracy stojąco siedzącej,
  •     biurko stojak na laptopa z podnóżkiem stolik na notebooka tablet z regulacją wysokości Maclean MC-849 max. 120 cm.

2. Miejsce siedzące.

Nieodzownym elementem jest wybór miejsca siedzącego. Praca na kanapie lub niewygodnym krześle może nie tylko negatywnie wpływać na jakość naszej koncentracji, ale też być szkodliwa dla naszego zdrowia. Dobrym rozwiązaniem będzie wykorzystanie wygodnego fotela biurowego np. model GreenBlue GB180 lub ergonomicznego krzesła biurowego, które umożliwi pracę nie tylko w pozycji siedzącej, ale też stojącej np. model Maclean MC-872.

3. Odpowiednie zawieszenie monitora.

Często zdarza się, że wygodniej pracuje nam się na monitorze zewnętrznym, niż na ekranie standardowego laptopa. W wielu przypadkach wykorzystujemy w swojej pracy 2, a nawet 3 monitory! Najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie odpowiedniego uchwytu, który stabilnie przytrzyma  monitor oraz da możliwość pełnej regulacji w każdej płaszczyźnie. W naszej ofercie posiadamy ponad 20 uchwytów do monitorów stworzonych specjalnie po to, aby ułatwić nam pracę!!

Poniżej kilka przykładowych rozwiązań: 

  •     uchwyt biurkowy podwójny do monitora i laptopa 17"-32" Maclean MC-813 2x8kg VESA 75x75, 100x100,
  •     uchwyt do monitora czarny Maclean MC-669B ze sprężyną podwójne ramię 13"-27" 9 kg + USB 3.0,
  •     uchwyt biurkowy gamingowy na 2 monitory LCD LED aluminiowy, sprężyna gazowa, NanoRS RS115 17-32" 2x8kg vesa 75x75 oraz 100x100,
  •     uchwyt do monitora oraz klawiatury Maclean MC-681 do pracy stojąco siedzącej,
  •     uchwyt biurkowy na 3 monitory LCD LED z 2x USB 3.0 Maclean MC-811 17-27" 3x7kg vesa 75x75 oraz 100x100.

4. Inne akcesoria.

Polecamy również szereg akcesoriów ułatwiających nam pracę zdalną. Na naszej stronie internetowej -  centrumelektorniki.pl znajdziecie Państwo również:

#zostańwdomu Stwórz swoje miejsce pracy już dziś z Centrumelektroniki.pl !!!

Zespół Centrumelektroniki.pl jest do Twojej dyspozycji aby dobrać odpowiednie elementy do pracy zdalnej. 

Skomentuj

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć