Kategorie
Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty
Uchwyty biurkowe do monitora

Uchwyty biurkowe do monitora

Uchwyt biurkowy Maclean to skuteczny sposób na ułatwienie sobie pracy oraz zwiększenie efektywności. Zobaczmy zatem, jakie są największe zalety korzystania z uchwytów oraz jak wybrać dla siebie najlepszy, dostosowany do potrzeb model.

Uchwyty biurkowe do monitora — dlaczego warto?
Pomimo tego, że rozpowszechnienie komputerów miało miejsce tylko (albo i aż) kilkanaście lat temu, tempo rozwoju technologii sprawiło, że najnowsze urządzenia są znacznie lepiej skonstruowane i sprawiają, że praca jest jeszcze wygodniejsza i efektywniejsza. Wiele osób może jeszcze pamiętać stare komputery i monitory, które zajmowały niemal całe biurko. Obecnie możemy korzystać z laptopów, które w niczym nie ustępują komputerom stacjonarnym lub z cienkich monitorów, które pozostawiają na biurku dużo wolnej przestrzeni. Co jednak, jeżeli pracujemy na małym biurku lub korzystamy z kilku ekranów? W takiej sytuacji nawet dzisiaj pojawić się problem braku miejsca. Warto więc rozważyć zakup bardzo ciekawego przedmiotu – uchwytu do monitora (np. MC-674 oraz MC-766). Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzimy dużo miejsca oraz ułatwimy sobie pracę. Czasem głównym powodem, dla którego decydujemy się na zakup uchwytu, jest brak możliwości regulacji wysokości lub kąta nachylenia ekranu. Uchwyty wykluczają także możliwość wyniknięcia trudności z organizowaniem elementów na blacie lub ułożeniem materiałów do pracy. Dzięki zastosowaniu uchwytów możemy przymocować jeden lub nawet kilka ekranów w najbardziej pasujący sposób.

Zalety uchwytów biurkowych
Zalety uchwytów biurkowych odnoszą się głównie do zwiększenia wygody oraz efektywności pracy. Zaliczamy do nich przede wszystkim: możliwość powiększenia dostępnej przestrzeni na biurku oraz zwiększenie komfortu rozmieszczenia dokumentów, sprzętu oraz narzędzi potrzebnych do pracy. Poprzez umieszczenie ekranu na uchwycie mamy możliwość ustawienia laptopa lub innego urządzenia bezpośrednio pod nim, co dla wielu osób jest najlepszym sposobem na stworzenie sobie środowiska sprzyjającemu skupieniu. Możemy także skuteczniej dostosować pozycję myszy i klawiatury. Dużą zaletą jest także uporządkowanie kabli. Dzięki systemom, które są połączone z wieloma rodzajami uchwytami, możemy ustawić kable od sprzętu w taki sposób, aby nie przeszkadzały w pracy. Monitor umieszczony na uchwycie może zostać ustawiony w prawie każdej pozycji. Mamy możliwość regulowana go nawet w trakcie pracy, bez konieczności „rozmontowywania” całej konstrukcji. Możemy zmieniać kąt nachylenia i wysokość ekranu. Możemy w ten sposób uniknąć bólu pleców i oczu. Problemem nie jest także ustawienie ekranów w pionie, czyli w trybie portretowym.

Jak wybrać dobry uchwyt do monitora?
W sklepach internetowych możemy znaleźć wiele różnych modeli uchwytów biurkowych. Mamy do wyboru np. bardzo popularne MC-669B oraz MC-775. Uchwyty biurkowe różnią się od siebie głównie sposobem montowania, wielkością, sposobami regulacji, stabilnością mocowania, długością ramion oraz konfiguracją. Zanim zdecydujemy się więc na zakup, konieczne jest zastanowienie się, jakiego urządzenia tak naprawdę potrzebujemy. Uchwyty biurowe, które oferuje nasza firma, charakteryzują się trwałością, stabilnością oraz najwyższą jakością wykonania. Osoby, które potrzebują bardzo stabilnego uchwytu, powinny się zainteresować MC-673 oraz MC-669W. Model MC-765 zapewnia stabilne mocowanie, a także bardzo szeroki zakres regulacji, dzięki któremu możemy w dowolny sposób dostosowywać rotację, wysokość, a także pochylenie w poziomie i w pionie. Systemy prowadzenia kabli do źródła zasilania są zaprojektowane w taki sposób, aby uniknąć niechcianych kabli na swoim biurku. Jeżeli chcemy zakupić uchwyt zarówno na monitor, jak i na klawiaturę, to najlepszym rozwiązaniem będzie model MC-728 lub MC-681 dla nieco mniejszych monitorów, które mają przekątną 13'' - 27''.


Czy uchwyty biurkowe poprawiają jakość pracy? Zdecydowanie! Zapraszamy zatem do zapoznania się z całą ofertą i zakupów.

Skomentuj

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć