Kategorie
Nowe produkty
Nowe produkty
Prostownik samochodowy 12V...
  • Nowy
prostowniki
Prostownik...
118,84 zł Cena
Wszystkie nowe produkty
Opublikowano   BLOG     0 Komentarze     Wyświetlenia (201)
Najlepsze prezenty na święta! Ho, Ho, Ho…….. Grudzień to, czas kiedy wszyscy poszukujemy prezentów dla naszych najbliższych, ale często nie mamy pomysłu na prezent, który będzie funkcjonalny i w pełni wykorzystany.
Opublikowano   BLOG     0 Komentarze     Wyświetlenia (353)
Ciekawe narzędzia dla profesjonalisty jak i amatora! Chcemy zaprezentować kilka gadżetów, narzędzi, dzięki którym nasz remont może okazać się dużo prostszy i szybszy do wykonania.
Opublikowano   BLOG     0 Komentarze     Wyświetlenia (544)
Rozpoczynamy sezon na oświetlenie rowerowe! Pod koniec wakacji dni są coraz krótsze, a ciemne wieczory stają się coraz dłuższe. W sierpniu, wrześniu, a nawet w październiku wielu z nas przemieszcza się z miejsca na miejsce na rowerze.
Opublikowano   BLOG     0 Komentarze     Wyświetlenia (599)
Podczas długich podróży, na polach namiotowych, czy podczas długich wycieczek, często zdarza się, że potrzebujemy skorzystać z toalety. Jednak często takiego miejsca brak, dlatego mamy rozwiązanie również na tego typu problem! Marka Greenblue od Centrumelektroniki posiada w swej ofercie produkt,...
Opublikowano   BLOG     0 Komentarze     Wyświetlenia (1531)
Lampy pierścieniowe to nasze rozwiązanie! Produkty dostępne są w dwóch wariantach wielkościowych: 10” model Maclean MCE610 i 12” model MCE612 oraz MCE612B z bluetooth. Lampy posiadają wygodny, regulowany uchwyt, dzięki któremu stabilnie umocujemy telefon. Lampa, czyli najważniejszy aspekt to...

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć