Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 43,00 zł

Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Zestaw Arduino

Arduino to platforma znana na całym świecie. W dużej mierze została stworzona z myślą o osobach hobbystycznie zajmujących się elektroniką, ale wysoka jakość produktów zaowocowała także zainteresowaniem ze strony profesjonalistów. Można wskazać wiele przypadków, gdzie po urządzenie sięgali eksperci, aby w krótkim czasie stworzyć stabilne i wydajne systemy zarządzania domem. Wybierając odpowiednie akcesoria do Arduino, da się zaprogramować np. stację meteorologiczną lub prosty sterownik oświetlenia. W katalogu znajdziesz najbardziej popularne i niezbędne produkty do akcesorium włoskiej firmy.

Czym jest Arduino?

Nad tym pytaniem należy dokładnie zastanowić się już na samym początku przygody z Arduino, bo dzięki niemu łatwiej odpowiesz sobie, czego oczekujesz od urządzenia oraz jakie płytki będą Ci potrzebne. Sprzęt można uznać za prosty komputer, który odpowiednio zaprogramowany będzie stanowił serce różnych systemów. Dzięki niemu samodzielnie stworzysz chociażby sterownik automatycznie otwierający rolety. W jeszcze większym uproszczeniu Arduino da się opisać jako zaawansowany technologicznie „włącznik”. Gdy np. za pomocą sondy system zaobserwuje konkretne, zadane wcześniej parametry, podejmie wskazaną przez użytkownika akcję. Zapewnia to możliwość tworzenia spersonalizowanych rozwiązań.

Serce i dodatkowe elementy

Produkt o nazwie Arduino stanowi serce i punkt wyjścia do stworzenia bardziej złożonych systemów. O tym, jakie funkcjonalności będzie posiadało urządzenie, decydują jednak dodatkowe elementy. W tym celu potrzebne będą m.in.: sondy, płytki oraz przewody do Arduino, a te znajdziesz w naszych katalogach. Oferujemy dziesiątki produktów jak chociażby: moduł analogowego czujnik temperatury, czujnik prędkości lub ekran dotykowy. To od Ciebie zależy, czy poprzez ich wykorzystanie stworzysz najprostsze jednozadaniowe systemy, czy te zdecydujesz się zaprogramować rozwiązania o znacznie większym stopniu złożoności. Jedno jest pewne, w sklepie Centrumelektroniki nie zabraknie Ci do tego akcesoriów.

Arduino wykorzystasz na wiele sposobów

Wspomnieliśmy już o kilku zastosowaniach Arduino, ale to zaledwie sam wierzchołek listy. Wykorzystując płytki dostępne w naszym sklepie, osiągniesz znacznie więcej. Nie bez powodu w końcu po Arduino chętnie sięgają zarówno domowi majsterkowicze, jak i osoby profesjonalnie zajmujące się programowaniem zaawansowanych systemów. Urządzenia oparte o tę platformę stosuje się w robotyce oraz przemyśle. Produkt stworzony przez włoską firmę potrafi poza tym kontrolować różnego rodzaju rozwiązania z kategorii „smart”. Pomoże zarządzać inteligentnymi systemami w domu lub sterować mobilną elektroniką. Warto docenić uniwersalność Arduino i sięgnąć po korzyści, jakie daje.

Akcesoria zaawansowane technologicznie

Nie stworzymy za Ciebie systemów opartych o Arduino, ale zapewnimy odpowiednie akcesoria do tego zadania. Kupując w Centrumelektroniki, masz pewność, że wybierasz elementy stworzone zgodnie z rygorystycznymi normami jakościowymi, przetestowane przez wielu profesjonalistów. Oferujemy sondy i przewody do Arduino, które spełnią oczekiwania wymagających klientów, a tym samym zapewnią płynną pracę systemów. Na tym nie koniec dobrych wiadomości. Systematycznie rozszerzamy katalog produktów, dodając do niego innowacyjne akcesoria do Arduino. Mowa tu nie tylko o samej elektronice, ale także praktycznych dodatkach, jak np. przeźroczysta obudowa ochronna.

Z nami zbudujesz zaawansowane technologicznie prototypy

Sondy do Arduino stanowią zaledwie część oferty Centrumelektroniki. Jeśli zamówisz towary dostępne w sklepie, będziesz w stanie zbudować prototypy o znacznym zaawansowaniu technologicznym. W Twoje ręce oddajemy ponad tysiąc produktów, które wykorzystasz chociażby przy budowie bardzo popularnych obecnie drukarek 3D. Na liście dostępnych produktów w kategorii „Budowa prototypów” znajdują się: złącza, panele solarne, generatory dźwięków i wiele innych towarów pochodzących od cenionych w branży marek. Zarówno wspomniane akcesoria, jak i przewody do Arduino zamówisz bez wychodzenia z domu. Skorzystaj z szybkiej i bezpiecznej dostawy produktów w sklepie Centrumelektroniki.

Arduino

Podkategorie

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry