• Wyprzedaż!
  • Nowy

AB CryptoBox 700HD mini

255,34 zł

Dostawa od:  9.99zł

Dostępność: 5

Producent: AbCom

Kod EAN: 8588005998642

Kod produktu: 79299

Opakowanie zbiorcze: 1

Ilość

Nowa linia modelowa odbiornika satelitarnego AB CryptoBox w konstrukcji MINI została ulepszona o najnowszy kodek H.265 HEVC. Połączenie cyfrowego odbiornika satelitarnego i odtwarzacza multimedialnego w rozdzielczości Full HD 1080p. Nadaje się do montażu za telewizorem lub w ukrytej przestrzeni.Wyjściowy czujnik podczerwieni z numerycznym wyświetlaczem LED i wskaźnikiem włączenia / wyłączenia. Otwieranie multimediów wideo, zdjęć i muzyki.Panel X-tras z wieloma funkcjami: mnóstwo gier,FTP Downloader, prognoza pogody, przeglądarka wiadomości RSS i wiele innych aplikacji. FTP Downloader do tworzenia kopii zapasowych, odzyskiwania i przesyłania plików z USB na FTP lub z FTP na USB (setting, firmware, wideo, MP3 ...)Jeśli odbiornik po aktualizacji wymaga UNI PIN, wpisz 0852.
Dzięki łatwej instalacji i nowej funkcji All Scan każdy może przygotować odbiornik satelitarny do użytku. Po wybraniu języka i włożeniu karty funkcja All Scan dostraja się do odbiornika na podstawie typu włożonej karty dostępu.
Aplikację G-MScreen na urządzenia z systemem Android i iOS, za pomocą której transmitujesz transmisje na żywo, sterujesz odbiornikiem, oglądasz EPG czy ustawiasz czas nagrywania ulubionego programu znajdziesz ZADARMO w Google Play Store i App Store:


Specyfikacja techniczna:

AbCom
79299
Zaproponuj cenę

Cena podstawowa 255.34 zł

 

* Pola wymagane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć