Żarówka samochodowa H1 Osram Light@Day

14,28 zł

Dostawa od: 0 zł

Dostępność: 0

Producent:

Kod EAN: 4050300773834

Kod produktu: 21620

Opakowanie zbiorcze: 0

Ilość


Żarówki samochodowe Light@Day®

Jazda z włączonymi światłami podczas dnia znacznie zwiększa bezpieczeństwo podróży. Żarówki samochodowe Light@Day® firmy Osram są idealnym rozwiązaniem. Dzięki specjalnej technologii Light@Day® mają dłuższy okres trwałości niż tradycyjne żarówki samochodowe, dzięki czemu nie muszą być częściej wymieniane, mimo że są włączone zarówno w dzień jak i w nocy.

Korzyści:
· Pojazd jest lepiej widoczny na drodze, szczególnie w trudnych warunkach atmosferycznych, dzięki czemu spada prawdopodobieństwo wypadku
· Odległość od nadjeżdżających samochodów jest łatwiejsza do ocenienia
· Ruchy samochodu są lepiej widoczne dla innych kierowców.

Dlaczego powinno się używać żarówek LIGHT@DAY™?

Jazda podczas dnia z włączonymi światłami znacznie obniża ryzyko wypadku. Kierowcy powodujący wypadki, często tłumaczą się że za późno zauważyli nadjeżdżający samochód. Jeżdżąc z żarówkami LIGHT@DAY™ będziesz znacznie lepiej widoczny dla innych kierowców. To, że żarówki LIGHT@DAY™ zwiększają Twoje bezpieczeństwo zostało udowodnione podczas licznych badań i testów przeprowadzonych w Europie.

Czy żarówki LIGHT@DAY™ muszą by częściej wymieniane?

Nie. Dzięki specjalnej technologi LIGHT@DAY™ mają dłuższy okres trwałości niż tradycyjne żarówki. Innymi słowy: chociaż żarówki LIGHT@DAY™są używane zarówno w dzień jak i w nocy to są wymieniane z tą samą częstotliwością co standardowe żarówki używane jedynie w nocy.

Posiada pełną homologację do użytkowania na naszych drogach.

Jednostka miary: szt.


Jednostka miary: szt.
21620
Zaproponuj cenę

Cena podstawowa 14.28 zł

 

* Pola wymagane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć