Przetwornica samochodowa 24V/230V/250W/500W Volt

117,31 zł

Dostawa od: 0 zł

Dostępność: 0

Producent: Volt Polska

Kod EAN: 5903111886035

Kod produktu: 32990

Opakowanie zbiorcze: 1

Ilość


VOLT POLSKA to producent różnego typu kabli, narzędzi i akcesorii elektryczny. Produkty firmy VOLT POLSKA od lat obecne są na rynku polskim i europejskim ciesząc się dobrą renomą zarówno wśród amatorów jak i profesjonalistów. Produkowane wyroby posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość oraz zgodność z normami określonymi w polskich i międzynarodowych standardach. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy VOLT POLSKA.


Seria elektronicznych przetwornic napięcia IPS służy do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających napięcia przemiennego 230V z akumulatorów i instalacji samochodowych o napięciu stałym 24V.
Przetwornice doskonale sprawdzają się w miejscach gdzie nie ma możliwości bezpośredniego podłączenia do sieci energetycznej. Umożliwia zasilanie większości sprzętów AGD i RTV.
Przetwornice serii IPS wytwarzają na wyjściu tzw. sinusoidę modyfikowaną. Jest to napięcie przemienne o przebiegu prostokątnym, którego wartość skuteczna jest identyczna, jak wartość skuteczna przebiegu sinusoidalnego występującego w sieci energetycznej. Dzięki zastosowaniu takiej metody generowania napięcia, możliwe jest znaczne ograniczenie ceny i zwiększenie bezawaryjności całego urządzenia.
Przetwornica wyposażona w kable zakończone wtykiem do zapalniczki samochodowej i akumulatora.


Specyfikacja
- Moc ciągła 250W
- Moc chwilowa (do 30 min) 500W
- Napięcie wejściowe 21V-31V
- Napięcie wyjściowe 225-235V
- Częstotliwość napięcia wyjściowego 50±2HZ
- Sprawność przy pełnym obciążeniu 82%
- Próg zadziałania zabezpieczenia podnapięciowego 21.4±0.6V
- Dopuszczalna temperatura pracy -10°C - 40°C


Zestaw zawiera
- Przetwornica napięcia 24V - 230V 500W Volt Polska
- Opakowanie producenta
- Dowód zakupu


Zastosowanie np: konsola do gier , przenośny tv , laptop, notebook , palmtopy oraz inne urządzenia. Różnorodność urządzeń, które możemy do niej podpiąć sprawia że jest to przedmiot bardzo ceniony i popularny na rynku urządzeń elektronicznych. Szczególnie przydatna dla ludzi którzy dużo podróżują, nie zastąpiona na wycieczkach, wypadach, dłuższych lub krótszych wyjazdach.
Samochodowe przetwornice napięcia to urządzenia, których zadaniem jest zmiana napięcia występującego w samochodowej instalacji elektrycznej prądu stałego 12 luv 24 V na 230 V prądu zmiennego, akceptowane przez wszelkiego rodzaju zasilacze sieciowe.
Po co przetwornica?
Przetwornice przeznaczone są dla osób podróżujących samochodami i to niekoniecznie często i na długich trasach.
Bywają sytuacje, gdy niemal natychmiast potrzebujemy skorzystać z gniazdka sieciowego, a takowego może zabraknąć w lesie, na pikniku, nad jeziorem, w górach, na autostradzie, czy też innym odludnym miejscu.
Posiadanie takiego urządzenia w bagażniku nie stanowi problemu, gdyż są to konstrukcje kompaktowe i niezbyt ciężkie.


Cechy
- Sprawność: >92%
- Zabezpieczenie przeciążeniowe: przy obciążeniu 120% IPS automatycznie się wyłącza
- Zabezpieczenie przed zwarciem: (automatyczne wyłączenie)
- Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
- Wymiary: 225 x 90 x 53
- Waga: 0.8 Kg
- Wysoka jakość gwarantowana przez renomowanego producenta
Volt Polska
32990
Zaproponuj cenę

Cena podstawowa 117.31 zł

 

* Pola wymagane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć