Kabel HDMI-mini HDMI Blow Classic 1,5m

14,37 zł

Dostawa od: 0 zł

Dostępność: 0

Producent: Blow

Kod EAN: 5900804056133

Kod produktu: 47794

Opakowanie zbiorcze: 1

Ilość


Seria CLASSIC charakteryzuje się doskonałą jakością wykonania przewodów, do ich produkcji użyto wysokogatunkowych materiałów, w ostatnim etapie procesu wytwarzania zastosowano złocenia wtyków HDMI. 
 
Złącze HDMI typ C jest przeznaczone do urządzeń przenośnych. Jest znacznie mniejsze niż złącze typu A ale mam identyczną konfigurację 19 pinów lecz sygnał nie jest przypisany do tych samych pinów. Jest to spowodowane wymogami ekranowania. 
Różnica polega na tym, iż wszystkie sygnały plusowe z par są zamienione z odpowiednimi dla par ekranami. Masy też są zamienione.
Aby połączyć urządzenie ze złączem typu C z urządzeniem ze złączem typu A wystarczy zaopatrzyć się w kabel HDMI typ A- HDMI typ C lub w przejściówkę HDMI typ A - HDMI typ C i standardowy kabel HDMI.
HDMI pozwala łączyć ze sobą dowolne, zgodne ze standardem, urządzenia audio/wideo takie jak odtwarzacze DVD, Blu-ray, konsole gier, komputery, monitory i telewizory cyfrowe. Dane wideo przesyłane są z wykorzystaniem technologii TMDS.
Najważniejszą cechą opracowanego w latach 2000-2002 interfejsu HDMI jest to, że umożliwia połączenie pomiędzy poszczególnymi urządzeniami audio/video przy pomocy jednego kabla, zachowując przy tym najwyższą jakość przesyłanego obrazu i dźwięku oraz pełną funkcjonalność wykorzystanych urządzeń, co jednocześnie w znaczący sposób ułatwia okablowanie domowego zestawu audio/video. Jest to ogromnym uproszczeniem w porównaniu ze stosowanymi dotychczas połączeniami, które wymagają szerokiej gamy przeróżnych przewodów. 
Technologia charakteryzuje się wysoką jakością obrazu i dźwięku oraz możliwością przesyłu obrazu w bardzo wysokiej rozdzielczości.


Specyfikacja
Długość przewodu: 1,5m
Wymiary wtyku: 3.20x11.20 mm
Przekazywany sygnał: Audio-video
Rodzaj kabla: HDMI - mini HDMI
Pozłacane wtyki
Złącze 1: HDMI
Złącze 2: mini HDMI
Pełna obsługa standardu HDMI 1.4 (kompatybilny ze starszymi wersjami)
Obsługa rozdzielczości 1080p (Full HD) a nawet do 4096x2160 / 24Hz (4K)
Kompatybilny z HDTV oraz HDCP
Kanał zwrotny Audio (ARC)
Grube żyły sygnałowe w pełni odporne na zakłocenia
Obsługiwana zwiększona głębia kolorów - Deep Colour, xvYCC zgodne i xvColorTM
Wytrzymała i elastyczna izolacja zewnętrzna
Kolor: czarny


Zestaw zawiera
Kabel HDMI-mini HDMI Blow Classic 1,5m
Opakowanie producenta
Dowód zakupu
Gwarancja: 2 lata


Cechy
Rodzaj kabla: HDMI - mini HDMI
Pozłacane wtyki
Pełna obsługa standardu HDMI 1.4
Obsługa rozdzielczości 1080p (Full HD) a nawet do 4096x2160 / 24Hz (4K)
Długość przewodu: 1,5m
Kolor: czarny
47794
Zaproponuj cenę

Cena podstawowa 14.37 zł

 

* Pola wymagane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć